Ads Area

TurkNet'in GigaFiber’li Arkadaşını Getir kampanyası, hem sizi hem arkadaşlarınızı sevindiriyor

TurkNet, GigaFiber’li Arkadaşını Getir kampanyası ile kullanıcılar, sadece hızlı ve sınırsız bir internete sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda arkadaşlarını da avantajlı fiyatlarla internetin hızlı dünyasına davet edebiliyor. 
 

TurkNet GigaFiber’li Arkadaşını Getir kampanyası sayesinde kullanıcılar 1.000 Mbps eşit download (indirme) ve upload (yükleme) hızıyla birlikte avantajlı fiyatlardan faydalanabilecek.

 


TurkNet, daha çok kullanıcıyı GigaFiber'in eşsiz hızına ulaştırmayı amaçlıyor 
 
TurkNet'in GigaFiber’li Arkadaşını Getir kampanyası, dünya standartlarında internet hızına ulaşmak isteyen kullanıcılar için muhteşem bir fırsat sunuyor. 
 
Daha çok kullanıcıyı TurkNet GigaFiber hızına ulaştırmayı amaçlayan TurkNet, hem mevcut hem de yeni kullanıcılarına sunduğu avantajla hem onların hem de sevdiklerinin yüksek hızda interneti en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlıyor. 
 
 TurkNet'in bu eşsiz kampanyası sayesinde, sevdiklerini dünya hızıyla tanıştıran herkes büyük kazanç elde ediyor. TurkNet GigaFiber altyapısında olan arkadaşını TurkNet GigaFiber hızına davet edenler, sınırlı süre için ilk 6 ay 249,90 TL yerine 179,90 TL ödeyerek yüksek hızların keyfini doyasıya çıkarabiliyor.
 

TurkNet GigaFiber altyapısı olmayanlar da fırsatlardan yararlanabiliyor 

 
GigaFiber altyapısı olmayanlar ise, tanıdıklarını TurkNet'e davet ettiklerinde kazanmaya devam ediyor. Sınırlı süre için geçerli olacak kampanyada, TurkNet’liler GigaFiber’li olmayan sevdiklerini de TurkNet hızına davet ederek, hem kendileri hem de sevdikleri 1 ay ücretsiz internet fırsatından yararlanıyorlar.  
 

TurkNet Hakkında 

1996’da bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak, bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan TurkNet; internet veri merkezi ve barındırma gibi hizmetler sunuyor. 
 
TurkNet’in yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası, Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalitede güvenli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. 
 
Yenilikçi ürünler sunmak için yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılarını sürekli genişleten TurkNet, Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area