Ads Area

Aksesuar Kampanyası MediaMarkt’ta Başladı

MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 16 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı. 
 

 Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında önemli kampanyalar düzenliyor. 


 
Markanın 16 Ağustos tarihine kadar sürdüreceği Aksesuar Kampanyası kapsamında kablosuz kameradan oyuncu aksesuarına, bluetooth hoparlörden kablosuz klavye ve mouse setine kadar birçok farklı kategorideki ürün, çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak. 16 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; 
 
TP-LINK Tapo C200 Kablosuz Kamera 799 TL’den RAMPAGE V900-S 6in1 Pedallı Gaming Direksiyon 3.999 TL’den GRUNDIG Jam Earth Bluetooth Hoparlör 549 TL’den HP 330 Kablosuz Klavye & Mouse Kombo Set 699 TL’den satışa sunulacak. 
 
MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 94 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak. Tüketiciler kampanyaya dair detaylara Aksesuar Kampanyası | MediaMarkt! adresinden ulaşabilirler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area