Ads Area

Zubizu’da Temmuz ayı harika indirimlerle geldi

ZUBİZU, üyelerini mutlu edecek yaz kampanyalarıyla giyimden aksesuara, ev tekstilinden seyahate birbirinden seçkin onlarca markada çok avantajlı fırsatlar sunuyor. 
 

Temmuz ayına özel %30’a varan indirimler üyeleri bekliyor. Yaz sıcaklarının iyiden iyiye bastırdığı, yazlık alışveriş, tatil ve seyahat planlarının yapıldığı bugünlerde ZUBİZU, birbirinden avantajlı yaz kampanyalarıyla üyelerini mutlu ediyor. 


 
Giyimden ayakkabıya, aksesuardan ev-yaşam ürünlerine, tatil fırsatlarından seyahate onlarca seçkin markada indirim fırsatları Temmuz ayı boyunca ZUBİZU üyelerini bekliyor. 
 
ZUBİZU kullanıcıları bütçe dostu fırsatlarla yazlık ihtiyaçlarını karşılayıp tatil ve seyahatlerini avantajlı fiyatlarla planlayabilecek.  
 
ZUBİZU’nun üyelerine seçkin markalardan binlerce üründe sunduğu yaz kampanyaları şöyle: 
 
Abdullah Kiğılı mağazalarında 31 Temmuz’a kadar yapılacak 30.000 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek 2.000 TL ekstra indirim! Ariş Pırlanta’dan 31 Temmuz’a kadar yapılacak online alışverişte ZUBİZU üyelerine özel %15 indirim! 
 
 Bilet.com’da yurt içi uçak biletlerinde 100 TL’ye varan indirimin yanı sıra otobüs biletlerinde 30 TL, tiyatro biletlerinde %15 indirim Cosmed.com.tr'de ZUBİZU'ya özel %10 indirim Desa.com.tr’de seçili ayakkabı, deri ceket ve çantalarda sepette ilk ürüne %30, ikinciye %50 indirim kampanyasına ek 31 Temmuz’a kadar ZUBİZU’ya özel 1.000 TL üzeri alışverişe ekstra 50 TL indirim! 
 
D’S damat mağazalarında yeni sezon koleksiyonundan yapılacak alışverişlerde tüm ürünlerde kampanyalara ilave ekstra %5 indirim! Flo Online'da 750 TL ve üzeri alışverişe ZUBİZU'ya özel 100 TL; 300 TL ve üzeri alışverişe %15 indirim Hammerjack.com’da 31 Temmuz’a kadar ZUBİZU’ya özel ekstra %20 indirim! 
 
Hepsiburada Seyahat’ten yurt içi uçak bileti alanlara 50 TL, yurt dışı uçak bileti alanlara 100 TL indirim House of Silk’in Paris pop-up mağazasının açılışına özel online alışverişlerde geçerli ekstra %15 indirim! 
 
 Instreet.com.tr ve InStreet mobil uygulamasından 31 Temmuz’a kadar yapılacak alışverişlerde ZUBİZU'ya özel %15 indirim Kiehl's online'da ZUBİZU'ya özel %10 indirim Kiğılı Home mağazalarında 31 Temmuz’a kadar 2.500 TL’lik alışverişte 300 TL indirim
 
 ltbjeans.com.tr’de 300 TL ve üzeri alışverişe ZUBİZU'ya özel ekstra 75 TL indirim! Lizay'da online alışverişte tüm ürünlerde %5 indirim Lufian mağazaları ve Lufian.com'da 2.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, 3.000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim! lumberjack.com.tr'de 650 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim! 
 
Madame Coco mağazaları ve madamecoco.com'da tüm indirimlere ek 6.000 TL'ye 1.000 TL indirim! Ninewest.com.tr ve Nine West mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde ZUBİZU'ya özel %15 indirim Pırlanta Merkezi online’da %10 indirim Reebok.com.tr’de 31 Temmuz’a kadar ZUBİZU’ya özel %20 indirim! 
 
Ruck & Maul mağazalarında %10 indirim Saat&Saat mağazalarında seçili ürünlerde yapacağınız 5.000 TL üzeri alışverişinize ZUBİZU'ya özel anında 500 TL indirim! Setre.com’da 31 Temmuz’a kadar % 20 indirim SO CHIC mağazalarında %20 indirim 
 
Tatilsepeti.com’da gemi turlarında %3 indirimin yanı sıra otel rezervasyonlarında 25.000 TL ve üzerine 500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise 600 TL indirim TUMI mağazaları ve Tumi.com.tr'de yer alan indirimsiz ürünlerde yıl sonuna kadar ZUBİZU'ya özel %10 indirim! Vitruta.com ve Vitruta mağazalarında yıl sonuna kadar ZUBİZU üyelerine %15 indirim! 
 
Vivense online’da tüm ürünlerde alt limitsiz %8 indirim 5 milyona yakın üyesine 500’den fazla markada yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area