Ads Area

Türkiye Finans’tan Dünya Dostluk Günü’ne Özel Kampanya

30 Temmuz Dünya Dostluk Günü’nde yakınlarını Türkiye Finans’a davet edenler dostlarıyla birlikte kazanıyor. 
 

Türkiye Finans dostlarını davet edenlere toplamda 750 TL hediye ederken mobilden müşteri olan davetliler ise avantajlı finansman oranlarından masrafsız bankacılığa kadar geniş avantajlar paketinden faydalanabiliyor. 


 

Türkiye Finans, 30 Temmuz Dünya Dostluk Günü özelinde “Dost Kazandıran Kampanya” programını hayata geçiriyor. 

 

Kampanya kapsamında Türkiye Finans Mobil Şube’den dostlarını davet eden müşteriler her dostu için 150 TL, toplamda ise 750 TL’ye kadar hediye kazanma fırsatı yakalıyor.  

 
Dijital bankacılık dünyasında masrafsız işlem  
Türkiye Finans’ın Dost Kazandıran Kampanya’sına katılmak isteyen müşteriler yalnızca dakikalar içinde mobilden kolayca müşteri olabiliyor. 
 
Mobilden Türkiye Finans müşterisi olanlar dostlarını Mobil Şube üzerinden Türkiye Finans’a davet ederek kampanyaya katılabiliyor. Türkiye Finans müşterileri Mobil ve İnternet Şube'den yapacakları 7/24 EFT, Havale ve FAST işlemlerine ücret ödemezken; 8300 yurt içi Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden komisyonsuz para çekme ve para yatırma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 
 
Yedek Hesap ile işlem ücreti ve kâr payı olmadan acil ihtiyaçlar anında karşılanabiliyor Happy Zero Kart’a sahip olan müşteriler kart aidatı ödemiyor ve bonus avantajlarından faydalanabiliyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area