Ads Area

vodafone red’den youtube premıum üyeliği hediye

Vodafone Red’in dolu dolu eğlence dünyasına bir ayrıcalık daha eklendi. 
 

vodafone Yeni kampanya kapsamında, Red Video Sınırsız 25 GB, Red Sosyal Sınırsız 30 GB ve Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketlerinden satın alan müşteriler, sınırsız YouTube’a ek olarak, aylık 29,99 TL değerindeki YouTube Premium üyeliğine de ilk 3 ay ücretsiz sahip olacak. Bu sürenin bitiminde Red’liler üyelik ücretlerini faturalarına yansıtarak kolayca ödeme yapabilecek.Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. 
 

Vodafone Red çatısı altında sunduğu dolu dolu eğlence dünyasını sürekli genişleten Vodafone, yeni gelen Red müşterilerine YouTube Premium üyeliğini ilk 3 ay ücretsiz sunacak. 

 
Halihazırda YouTube uygulamasının internetten yemediği Red Video Sınırsız 25 GB, Red Sosyal Sınırsız 30 GB ve Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketlerinden satın alan müşteriler, sınırsız YouTube’a ek olarak, reklamsız ve arka planda izleme gibi kullanıcı deneyimi kolaylığı sağlayan, aylık 29,99 TL değerindeki YouTube Premium üyeliğine de ilk 3 ay ücretsiz sahip olacak. 
 
Bu sürenin bitiminde, Red’liler YouTube Premium üyelik ücretini Vodafone faturasına yansıtarak kolayca ödeme yapabilecek ve üyeliğine devam edebilecek. 
 
Diğer yandan, 26 yaş altı FreeZone’lu müşteriler sadece bu 3 Red tarifesiyle sınırlı kalmayıp, Red 20 veya Süper Uyumlu tarifelerinde de 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliğinden faydalanabilecek. 
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 
 
“Vodafone Red çatısı altında dünyanın en büyük içerik sağlayıcısı markalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize sunduğumuz dolu dolu eğlence dünyasını sürekli genişletiyoruz. 
 
Red’liler tarifelerindeki sınırsız uygulama ayrıcalığı sayesinde en popüler uygulamaları internetlerinden yemeden kullanabiliyorlar. 2022 yılında, tarifelerinde sınırsız uygulamalar olan Red’liler olmayanlara göre ortalama 2,7 kat daha fazla internet tüketti. 
 
Red’liler YouTube’da internetinden yemeden 2,9 milyon video izleyerek toplam 6,6 milyon GB interneti sınırsızca kullandı. Şimdi de Vodafone Red’in seçili tarifelerine gelenlere 3 aylık YouTube Premium üyeliği hediye ediyoruz. Yenilikçi ürün ve servislerimizle müşterilerimizin dijital deneyimlerini artırmaya devam edeceğiz.”  
 
YouTube Premium İşbirliklerinden Sorumlu Bölge Müdürü Yuri Berchenko ise şöyle konuştu: 
 
“Türkiye bizim için büyük önem taşıyor. Oldukça genç ve dinamik bir ülke pazarında Vodafone gibi müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunan bir marka ile yan yana gelmekten dolayı memnunuz. Vodafone Red kullanıcılarını YouTube Premium ile buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”  
 

Vodafone’dan YouTube Premium avantajları 

Vodafone’un 3 ay hediye YouTube Premium üyeliği, çevrimdışı reklamsız video izleme, arka planda video oynatma ve ayrı bir üyelik gerektiren YouTube Music’te reklamsız müzik dinleme faydalarını içeriyor. 
 
3 ay hediye YouTube Premium üyeliğini tamamlamış müşteriler, bu üyeliklerini YouTube web sitesi ve mobil uygulamalarında kullanabiliyor. Müşteriler, TV, tablet, masaüstü bilgisayar ve akıllı telefon olmak üzere 4 ayrı ekrandan kullanım yapabiliyor. 
 
Vodafone Yanımda üzerinden aktivasyon 
Kampanyadan Vodafone’a son 30 gün içinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen müşteriler faydalanabilecek. Kampanyaya katılma hakkı olan tarifelerde yer alan müşteriler, üyelik ve aktivasyon işlemlerini Vodafone Yanımda üzerinden yapabilecek. 
 
Müşteriler, 3 aylık ücretsiz dönem sonrasında 4. ay itibarıyla üyelik ücretini Vodafone faturasına yansıtarak, ayrıca bir üyelik adımına gerek duymadan, YouTube Premium kullanımına devam edebilecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area