Ads Area

Vodafone Flex’ten Babalar Günü’ne Özel Kampanya

Bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıklarının sunulduğu Vodafone FLEX’te Babalar Günü kampanyası başladı. 


Vodafone FLEX ile telefondan tablete, akıllı ürünlerden kulaklıklara, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuluyor. 


 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, “Seç Seç Al” mottosuyla duyurduğu Vodafone FLEX çatısı altında Babalar Günü için kampanya düzenliyor. 

 
Toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürünün yer aldığı Vodafone FLEX’te, telefondan tablete, akıllı ürünlerden kulaklıklara, birçok kategoride babalara özel indirimler sunuluyor. 
 
Buna göre, Infinix Hot 20i 64GB akıllı telefon 428 TL, 
Samsung Galaxy A54 akıllı telefon 1.328 TL, 
Xiaomi Redmi Note 12 akıllı telefon 1.008 TL,
Infinix XE 22 kulaklık 45 TL, 
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite GL akıllı saat 156 TL ve Huawei Freebuds SE kulaklık 86 TL aylık ödemeyle satın alınabiliyor. 
 
Tüm ürünler için 12 ayda ödeme avantajı sunuluyor. Haziran sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, Vodafone FLEX ile seçilen ürünler Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ya da Vodafone Yanımda içinde bulunan akıllı asistan TOBi üzerinden satın alınabiliyor.  
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:  
 
“Vodafone FLEX ile müşterilerimize bütçe dostu fırsatlar, indirim avantajları ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Vodafone FLEX müşterileri, zengin seçenekler arasından aradıkları ürüne kolayca ulaşabildikleri gibi, kendilerine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyorlar. 
 
Babalar Günü için Vodafone FLEX’te bir indirim kampanyası başlattık. Kampanya kapsamında, birbirinden farklı marka, model ve kategorilerde büyük indirimler müşterilerimize sunuluyor. 
 
Vodafone FLEX ile dilediği ürünü seçen müşterilerimiz, kendilerine en uygun ödeme yöntemini de seçerek babalarına onları en mutlu edecek akıllı ürünleri Vodafone’dan kolayca satın alabiliyor. Herkesi Vodafone FLEX avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.”  
 
Binlerce ürün tek çatıda 
Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor.
 
Buna göre, müşteriler Vodafone Flex’in telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kulaklık, akıllı saat, takip cihazı, çocuk saati, çocuk kulaklığı, moda ve hobi ürünleri, şarj cihazı, hafıza ürünlerini de içeren zengin kategori yelpazesinden diledikleri ürünü diledikleri ödeme imkânıyla satın alabiliyor. 
 
Tüm kategorilerde 12 aya varan ödeme kolaylığının sunulduğu Vodafone FLEX’te istenirse ön ödeme imkânıyla ürünün belli bir tutarı önden ödenip kalanı için uygun bir ödeme planı oluşturulabiliyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area