Ads Area

TV+ ve Warner Bros. Discovery iş birliği devam ediyor

Tüm dünyada büyük bir ilgiyle takip edilen Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros’u sporseverlerle buluşturan TV+ ile stratejik içerik partneri Warner Bros. Discovery yöneticileri Paris’teki erkekler finalini birlikte izledi. 
 

Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke ve Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, TV+ ve Warner Bros. Discovery iş birliğinin devam edeceğini duyurdu. 
 
Roland Garros’ta oynanan birbirinden heyecanlı maçları canlı yayınlarla milyonlarca sporsevere ulaştıran TV+, Warner Bros. Discovery iş birliğini devam ettiriyor. 
 


Platformunda, Warner Bros. Discovery bünyesinde yer alan 7 kanal bulunduran TV+, Eurosport 1 ve 2’nin yanı sıra çocuk kanalları Boomerang, Cartoon Network, belgesel kanalı Discovery, ulusal kanallar TLC, DMAX ve çeşitli kategorilerinden ‘seç izle’ içeriğini ekranseverlerle buluşturuyor. 
 
Dünyanın toprak korttaki en zorlu ve prestijli tenis turnuvalarından biri olan Paris’teki Roland Garros Fransa Açık Tenis Turnuvası erkekler finalini, Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ve TV+’ın stratejik içerik partnerlerinden Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke birlikte izledi.
 
 “Anlaşmamız uzun soluklu” 
Warner Bros. Discovery ile TV+ iş birliğinin uzun soluklu olduğunu belirten Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan şöyle konuştu: “TV+’ta sporseverleri kaliteli içeriklerle buluşturmayı sürdürüyoruz. Bugüne kadar dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınladık. 
 
Bu alandaki yelpazemizi daha da genişleterek tenisten bisiklete, yelkenden golf karşılaşmalarına kadar birçok içeriği sporseverlerle buluşturan Eurosport 1, Eurosport 2 gibi spor dünyasının en prestijli kanallarını da bünyemizde bulundurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
 
İzleyicilerimize daha fazla kaliteli içerik sunmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi belirtmek isterim.” 
 
 Warner Bros. Discovery CEE MENA & Türkiye Genel Müdürü Jamie Cooke maçtan sonra yaptığı açıklamada; “Spor karşılaşmalarını canlı izlemenin heyecanı bana her zaman çekici gelmiştir. 
 
TV+ ile ortaklığımız sayesinde turnuvayı izleyicilerimize ulaştırmanın ve onları bu heyecana ortak etmenin gururunu yaşıyoruz. Roland Garros'un resmi yayıncısı olarak turnuvanın her anını ekrana getirdik. 
 
Öte yandan, uzun süredir iş birliği yaptığımız değerli ortağımızla birlikte erkekler finalini izlemek de ortaklığımızı kutlamanın mükemmel bir yolu oldu. Spor, lifestyle, çocuk, reality ve belgesel türlerindeki en iyi hikayelerimizden oluşan içeriklerimizi TV+ izleyicilerine sunmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.  
 
Warner Bros. Discovery Hakkında 
Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) televizyon, film ve online video platformları aracılığıyla dünyanın en eşsiz ve kapsamlı içerik ve marka portföyünü yaratan ve dağıtan lider medya ve eğlence şirketidir. 
 
220'den fazla ülkede 50 farklı dilde faaliyet gösteren Warner Bros. Discovery, ikonik markaları ve ürünleriyle dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ilham verir, bilgilendirir ve eğlendirir. 
 
Önde gelen markaları arasında Discovery Channel, Discovery+, DMAX, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation, Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, WB Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim ve Turner Classic Movies bulunmaktadır.  
 
TV+ Hakkında 
Türkiye’nin dijital içerik platformu TV+, ekran tutkunlarını kaliteli içeriklerle buluşturuyor. Turkcell’li olsun olmasın tüm TV+ kullanıcıları, istedikleri yer ve zamanda diledikleri dizi, film, belgesel, spor, çocuk ve televizyon programlarına ulaşabiliyor. 
 
Kullanıcı deneyimini dijitalleştiren ve her ekrandan üstün kalitede izleme deneyimi sunan TV+’ta; dünyanın en önemli futbol liglerinden İspanya La Liga, İtalya Serie A‘nın yanı sıra NBA, Euroleague ve Formula 1 gibi popüler spor yayınları ve binlerce farklı türden içeriğe erişmek mümkün.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area