Ads Area

Türk Telekom’dan faturasız müşterilerine özel yaz fırsatı

Türk Telekom, faturasız yeni hat alan mobil müşterileri için yaz dönemine özel 3 aylık paketleri sunmaya başladı. 


Yeni mobil faturasız hat sahibi olan Türk Telekomlular, Yakmayan Paketlerle yaz boyunca paket alma derdinden kurtuluyor. Türk Telekom faturasız hat sahipleri Türk Telekom mağazalarından ve mobil uygulama üzerinden avantajlı paketlerden yararlanabiliyor. 


 
Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla ihtiyaç ve beklentilere yönelik çözümler geliştirmeyi sürdürüyor. Türk Telekom bu kapsamda faturasız hat satın alan müşterileri için yeni paketleri satışa sundu. 
 

Türk Telekom, Yakmayan Paketler ile Yaz ayları boyunca her ay paket alma derdine son 

Türk Telekom, Yakmayan Paketler ile yeni faturasız hat satın alan müşterilerinin yaz dönemi boyunca her ay paket satın alma derdine son veriyor. Yaza özel 3 aylık paketleriyle müşterilerine bol GB’lı internet sunarak müşterilerini yazın tadını çıkarmaya davet ediyor. 
 

 3 aylık 50 GB internetli paket aylık 80 TL  

Yakmayan paketlerle yaz dönemi boyunca paket almak zorunda kalmayacak olan faturasız Türk Telekom müşterileri, avantajlı fiyatlarla yazın tadını çıkarıyor.
 
Kampanya dahilinde satışa sunulan paketler içerisinde 3 ay boyunca internete ek olarak 5 bin dakika ve 5 bin SMS kullanım hakları yer alıyor. 
 
Paketlerin fiyatı ise şu şekilde: 30 GB’lık paketin fiyatı 3 aylık 190 TL, 50 GB’lık paketin fiyatı 3 aylık 240 TL, 100 GB’lık paketin fiyatı ise 3 aylık 360 TL. 
 
Paketi satın almak isteyen yeni Türk Telekom faturasız hat müşterileri, Türk Telekom mağazalarından ya da mobil uygulaması üzerinden pakete sahip olabiliyor. 
 

Yaz tatilinde ücretsiz Youtube Premium fırsatı 

Müşterilerine her alanda fayda sağlamayı hedefleyen Türk Telekom, Yakmayan Paketleri satın alan ve seçili müzik uygulamalarına ilk kez üyelik yaptıracak olan müşterilerine 3 aylık ücretsiz Youtube Premium üyeliği vererek müşterilerinin yaz aylarını daha keyifli hale getiriyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area