Ads Area

Samsung’un Galaxy Unpacked Etkinliği İlk Kez Seul'de Düzenlenecek

Samsung, tüm dünyayı büyüleyecek teknolojileri ve yeni deneyimleri tanıtmak için 2023 Temmuz ayında Samseong-dong'daki COEX'te gerçekleşecek 27. Unpacked etkinliğine ev sahipliği yapacak. 
 

Samsung Electronics Co., Ltd., yeni nesil katlanabilir cihazlarını 2023 Temmuz ayı sonlarında Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak. 


 
Etkinlik, yerel inovatif girişimler için bir merkez niteliğindeki Teheran-ro ile bin yıllık bir Budist tapınağı olan Bongeunsa'nın kesiştiği Samseong-dong’daki Gangnam bölgesinde yer alan COEX'te gerçekleşecek. 
 
Seul'ü tanımlayan bu benzersiz konum, geçmişin, bugünün ve geleceğin büyüleyici karışımını dünyaya sunacak. 
 
Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, etkinlikle ilgili olarak, “Katlanan cihazlar kategorisi, mobil deneyimlerin geleceğini yeniden şekillendirmek için sınırları zorlayan Samsung'un çığır açan inovasyonlar sunma felsefesini somutlaştırıyor. 
 
Katlanabilir cihazlar kategorisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin inovasyon ve kültür alanında sürekli gelişen Seul’de düzenlenmesi büyük bir önem taşıyor” dedi. 
 
Las Vegas'ta Mart 2010'da gerçekleşen ilk etkinlikten sonra, Samsung, on yılı aşkın bir süredir New York, Londra, Berlin ve Barselona’nın da dahil olduğu dünyanın birçok önemli şehrinde, çığır açan yenilikleri tanıtan ve mobil teknoloji sektöründe yeni rotalar belirleyen küresel bir platform niteliğindeki Unpacked etkinliklerini düzenlemeye devam ediyor. 
 
Her etkinliğin temasına uygun olarak, farklı trendlere liderlik eden kültürel şehirlere odaklanan Samsung, Seul'de düzenlenecek olan 27. Unpacked etkinliğini, katlanabilir cihazlara özel olarak planladı. 
 
Bu yıl, dinamik kültürüyle ve inovasyonlarıyla küresel trendlere olan etkisi nedeniyle, etkinlik şehri olarak Seul seçildi. Seul ayrıca, Samsung'un katlanabilir cihazlar kategorisine olan sarsılmaz güvenini de yansıtıyor. 
 
 Samsung, Galaxy Fold'u ilk kez pazara sunduğu 2019'dan bu yana, katlanabilir telefonları geliştirmeye devam ediyor ve bu alanda tüketici deneyimine yenilikler kazandırmayı sürdürüyor. 
 
Samsung, yıllara yayılan Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarla geliştirilen teknolojiler sunan katlanabilir telefonlar serisindeki yeni nesil cihazlarla, katlanabilir telefonların daha fazla benimsenmesini, kategorinin yaratıcısı olma konumunu ve sektör liderliğini güçlendirmeyi hedefliyor. Samsung, dünya genelindeki dinamik büyümesini Seul’e borçlu. 
 
Şirketin geleceğine yön veren açıklık (opennness) felsefesi ve inovasyon vizyonu burada doğdu. Seul, yalnızca yarım asırda bile teknoloji, inovasyon ve kültürün canlı bir merkezi olarak olağanüstü bir dönüşüm geçirdi. 
 
Geleceği şekillendiren en yeni teknolojilerin yuvası rolüyle, kendini yeniden keşfetmeye devam eden şehir, geçmişte yakaladığı büyümenin de üzerine çıkıyor ve günümüze hakim olan kültürel eğilimlere yenilerini ekliyor. 
 
Unpacked etkinliğini Seul'de yapmak, çığır açan teknolojileri tanıtmak ve dünyaya gelecek vizyonu sunmak için değerli bir fırsat barındırırken Samsung'un dönüştürücü inovasyonlarını tanıtıyor ve şirketin sınırları zorlama ve teknolojinin geleceğine şekil verme taahhüdünü yansıtıyor. 
 
Kore pazarı, 2022'de yakaladığı %13,6'lık kayda değer bir katlanabilir telefon benimseme oranıyla başı çekiyor. Yıllık akıllı telefon satışında katlanabilir telefonların en yüksek payına sahip olan Kore, global pazarların ana akımları benimsemesini hızlandıran öncü bir ülke konumunda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area