Ads Area

Razer Moray Ergonomik Kulak İçi Monitörü: Oyuncular Ve Yayıncılar İçin Thx Onaylı Ses

Yüksek kaliteli ses, üstün ses yalıtımı ve üstün konfor ile Razer, oyunculara ve maraton yayıncılarına hitap eden yeni alanlara giriyor. 
 

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün ilk kulak içi monitörü (IEM) Razer Moray'ı piyasaya sürerek oyun sesinde çıtayı yükseltti. 
 


Özünde oyuncuların ve maraton yayıncılarının benzersiz talepleri ile tasarlanan bu çığır açan IEM, tüm gün konforunu benzersiz ses kalitesiyle birleştirerek, uzun, yorulmadan oyun oynama ve yayın oturumlarında tamamen yeni bir paradigmanın zeminini hazırlıyor. 
 
Razer'ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, "Moray'ın lansmanı Razer için heyecan verici yeni bir bölümü işaret ediyor" dedi. "Bu, yayıncılara yüksek tanımlı ses ve gün boyu rahatlık sunmak için tasarlanmış, oyun sesinde bir evrim. 
 
Razer Moray ile, tipik olarak kulak içi monitörlerle ilişkilendirilen olağanüstü ses kalitesini yalnızca yayıncılara değil, oyunculara da getiriyoruz. Bu ürünün gıpta ile bakılan küresel altın standart ses doğruluğu işareti olan THX Sertifikasını kazandığını duyurmaktan da gurur duyuyoruz."  
 
THX® Onaylı: Yüksek Kaliteli Seste Küresel Altın Standart 
Razer Moray, dünya çapında tanınan bir kalite, tutarlılık ve performans güvencesi olan THX® Sertifikasyonu sayesinde oyun ve yayınlarda ses deneyimini yeni zirvelere taşıyor. 
 
Önde gelen ses uzmanları tarafından test ve optimize edilen Moray, hem oyun hem de yayınlar için en yüksek ses standartlarını garanti eden net vokaller ve diyaloglar, bozulmayan bir deneyim ve üstün gürültü yalıtımı sunar. 
 
Bu sertifika, dinleyicilere Moray'ın kutudan çıkar çıkmaz sanatçının gerçek vizyonunu, sanatı, teknolojiyi ve gerçek dünya dinleme ortamlarının dinamiklerini harmanlayacağını garanti eder.  
 
Olağanüstü Ses için Hibrit Çift Sürücülü Akustik Tasarım 
Moray; kristal netliğinde tizler için dengeli bir armatür sürücüsünü, derin ve zengin baslar için dinamik bir sürücüyle eşleştiren hibrit çift sürücülü akustik tasarıma sahiptir. Sonuç, yayıncıları hayranlarıyla saatlerce meşgul edecek olağanüstü ses kalitesidir. 
 
Gün Boyu Rahatlık ve Uyum İçin Ergonomik Tasarım 
Razer'ın ergonomik mükemmellik geleneğine uygun olarak Moray, uzun yayınlar sırasında rahatlığa öncelik verir. 
 
Düşük profilli, ergonomik şekli, geleneksel kulaklıkları önemli ölçüde geride bırakan rahat bir uyum sunarak kafa ve kulaklar üzerindeki baskıyı ortadan kaldırıp kesintisiz, yormayan bir yayın deneyimi sunar.  
 
Nihai Yayın Odağı için Üstün Pasif Gürültü İzolasyonu 
Moray, bir IEM'den daha fazlasıdır. O bir içerik oluşturma güç merkezidir. -36 dB'ye kadar gürültüyü bloke edebilen üstün pasif gürültü yalıtımı, dikkat dağıtıcı unsurları artık sorun olmaktan çıkarır. Yayıncılar, ilgi çekici içerik ve büyüleyici kitleler oluşturmaya odaklanmaya devam edebilir. 
 
Kesintisiz Akış için Birinci Sınıf Örgülü Kulak Üstü Teller OFC MMCX kabloları ve esnek bellek döngü tüpü ile donatılan Razer Moray, yerinde sabit duran ve engel olmayacak şekilde tasarlanmıştır. 
 
Bu birinci sınıf örgülü kulak üstü kablolar, yayıncılar hayranları eğlendirirken kulak içi monitörlerin yerinde kalmasını sağlar.  
 
Özel Kulak Uçları ve Taşıma Çantası ile Her Zaman, Her Yerde Yayın Yapın 
Üç farklı boyutta üç tip kulak ucu ile Moray, optimum konfor ve ses izolasyonunu garanti eder. Taşınabilir, su sıçramasına dayanıklı taşıma çantasına yerleştirildiğinde, her zaman, her yerden içerik oluşturmaya ve akış yapmaya hazırdır. 
 
Razer'ın Moray ile IEM arenasına attığı cesur adım, oyun ve yayınlardaki ses ortamında sismik bir değişimi temsil ediyor. Tam aralıklı ses için hibrit çift sürücülü akustik tasarımı, olağanüstü pasif gürültü izolasyonunu ve tüm gün yayın veya oyun için rakipsiz konforu bir araya getiren Moray, yayıncılık için kulak içi ses alanında yeni bir dev olarak duruyor.  
 
FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ 
129.99$ / 149.99€ Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 27 Haziran 2023  
 
RAZER HAKKINDA 
Razer™, Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından. yapılmış dünyanın lider yaşam tarzı markasıdır. Razer'ın üç başlı yılan ticari markası, küresel oyun ve espor topluluklarında en çok tanınan logolardan biridir. 
 
Her kıtayı kapsayan bir hayran kitlesine sahip olan Razer, dünyanın en büyük oyuncu odaklı donanım, yazılım ve hizmet ekosistemini tasarlayıp inşa etmektedir. 
 
Razer'ın ödüllü donanımı, yüksek performanslı oyun çevre birimleri ve Blade oyuncu dizüstü bilgisayarlarını içerir. 
 
200 milyondan fazla kullanıcısı olan Razer'ın yazılım platformu, Razer Synapse (Nesnelerin İnterneti platformu), Razer Chroma RGB (binlerce cihazı ve yüzlerce oyunu/uygulamayı destekleyen tescilli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi) ve Razer Cortex'i (oyun optimize edici ve başlatıcısı) barındırmaktadır. 
 
Razer ayrıca oyuncular, gençler, Y kuşağı ve Z Kuşağı için ödeme hizmetleri de sunar. Razer Gold, dünyanın en büyük oyun ödeme hizmetlerinden biriyken Razer Fintech, gelişmekte olan pazarlarda fintech hizmetleri sağlar. 
 
2005 yılında kurulan Razer'ın merkezi Irvine, California ve Singapur'da olup, bölgesel merkezleri Hamburg ve Şanghay'dadır. Firmanın dünya çapında 19 ofisi vardır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area