Ads Area

Razer Cobra Pro Ve Razer Cobra Oyun İçin Farklı Mükemmel Bir Yeni Fare Serisi

Razer Chroma™ RGB ile güçlendirilmiş özelleştirilebilir oyun fareleri içeren yeni Razer Cobra serisi ile rekabeti azaltın ve milletin gözlerini kamaştırın. 
 

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün yenilikçi Razer Cobra serisinin tanıtımıyla oyun faresi çıtasını yükseltiyor. 


 
Biçim ve işlevin kusursuz bir karışımında, bu yeni fare serisi, Razer'ın sürükleyici fare serisinin temel özelliklerini simetrik bir form faktöründe birleştirir. 
 
Ön planda özelleştirilebilirlik, bağlantı ve en son teknoloji göz önüne alınarak inşa edilen Razer Cobra Pro, oyuncuları özgürlük ve sürükleyicilik ile dolu sürekli değişen bir oyun deneyimine davet ediyor. 
 
 “İyi dengelenmiş, sürükleyici oyun deneyimi sunan bir fare için pazarda büyük talep vardı" diyen Razer PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, "Bu farkındalıktan hareketle yepyeni Cobra serisini yarattık" şeklinde devam etti.
 
 "Cobra Pro, günümüzde mevcut olan en sürükleyici, zengin özelliklere sahip kablosuz ve simetrik fare olarak rakipsiz duruyor. Topluluğumuzun bu yeni seriyi denemesi için sabırsızlanıyoruz." 
 
Rakipsiz Kontrol ve Özelleştirmeyi Serbest Bırakıyor 
Temel komutlardan tutun karmaşık makrolara kadar Cobra Pro, oyunculara yeni bir kontrol düzeyi sağlıyor. Fare; 10 özelleştirilebilir kontrol, 5 yerleşik bellek profili ve 11 ayrı ayrı adreslenebilir Chroma RGB bölgesi ile entegre edilmiştir. Bu rakam aynı sınıftaki fareler arasında en fazla bölge sayısıdır ve her biri şık bir simetrik tasarımda yerleştirilmiştir. 
 
Üstte yedi adet, ikisi yanlarda ve biri altta olmak üzere 10 düğmeyle özenle tasarlanmış olan Cobra Pro, erişilmesi hızlı komutlar için sonsuz olanaklar sunarak erişilebilirliği yeniden tanımlıyor. 
 
Bunların ötesinde, Razer'ın Hypershift özelliği esas sihiri ortaya çıkartarak mevcut düğme atamalarının üzerine geçici olarak ikincil bir dizi işlev sağlıyor ve tamamen yeni bir oynanış seviyesini ortaya koyuyor. 
 
Razer Synapse aracılığıyla zahmetsizce yapılandırılan beş yerleşik bellek profili, farenin alt kısmındaki tuş ile değiştirilerek farklı oyun senaryolarına göre uyarlanmış sorunsuz profil geçişi sağlar. 
 
OTK Kurucu Ortağı ve Twitch Yayıncısı Mizkif, "Fare ayarlarım arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmek ve her oyunlarda optimize oynamak benim için ezber bozan bir şey oldu" dedi ve ekledi: "Ayrıca RGB'nin oyun kurulumumda ne kadar iyi göründüğünü de unutamıyorum, masama çok fazla renk ve eğlence katıyor.  
 
Aydınlatıcı Bir Deneyim 
Cobra serisi, Razer'ın geniş Chroma RGB özellikli çevre birimleri paketine mükemmel bir ektir. Oyun ve yaşam tarzı cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi olan Chroma RGB, 16,8 milyon renge, çok sayıda aydınlatma efektine ve 250'den fazla oyunla kusursuz entegrasyona sahiptir. 
 
Cobra serisine yeni eklenen Akıllı Karartma özelliği, oyuncuların oyun sırasında otomatik olarak pil tasarrufu yapmasına olanak tanır ve aktif kullanım sırasında tam Chroma ekranına geri döner.  
 
Teknolojik Mükemmellik 
Oyun teknolojilerinin zirvesinden yararlanan Cobra Pro, Razer'ın acımasız inovasyonunun bir kanıtıdır. 
 
Ödüllü Razer Basilisk V3 Pro'nun Focus Pro 30K Optik Sensörü, Gen-3 Optik Fare Anahtarları ve HyperSpeed gibi üstün özelliklerini alan ve daha fazlasını isteyen oyuncular için Cobra Pro, Razer Mouse Dock Pro (ayrı satılır) veya Razer HyperPolling Kablosuz Dongle ile gerçek 4000 Hz yoklama oranlarına yükseltilmeye hazırdır. Bu şekilde profesyonel oyun performansınızı stratosfer seviyesine çıkarır.  
 
Üstün Bağlantı 
Eksiksiz özelliklere sahip olmasına rağmen, Cobra Pro yalnızca 77gr ağırlığındadır ve oyunculara en üst düzey sürükleyici deneyim için her iki dünyanın da en iyisini sunar. 
 
HyperSpeed Wireless'ta 100 saate kadar oyun oynama (ve Bluetooth'ta 170 saate varan şaşırtıcı bir süre) ile oyuncular artık her yerde, her zaman savaşabilir, inşa edebilir veya strateji geliştirebilir. USB Type C Speedflex Kablo, hızlı ve kesintisiz şarj sağlayarak Cobra Pro'yu harekete hazır tutar. 
 
Ayrıca Razer Mouse Dock Pro (ayrıca satılır) veya Razer Wireless Charging Puck (ayrı satılır), kablosuz şarj etme özelliklerinin kilidini açmak ve en üst düzeyde rahatlık sağlamak için kullanılabilir. 
 
Razer Cobra ile tanışın 
Kablolu bağlantıyı tercih eden sıradan oyuncular için, Razer Cobra hafif ve ultra dayanıklı anahtarlar, sekiz özelleştirilebilir kontrol ve çarpıcı bir gradyan Chroma underglow ile tercih edilen bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bu fare, şık, kablolu form faktörüyle büyük oyun performansının bir örneği olacak. 
 
Olağanüstü hassasiyet, rakipsiz kişiselleştirme ve göz alıcı estetiği bir araya getiren Razer Cobra serisi, oyun farelerinin yeni zirvesidir ve oyuncuları oyun tarzlarının ve kişisel yeteneklerinin kusursuz bir şekilde birleştiği bir geleceğe taşır. Razer Cobra serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin.  
 
FİYAT VE SATIŞA ÇIKIŞ 
Razer Cobra Pro 129.99$ / 149.99€ Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 29 Haziran 2023 Razer Cobra Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin. 
 
 Razer Cobra 39.99$ / 49.99€ Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 29 Haziran 2023 Razer Cobra Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area