Ads Area

Nothing Phone (1) Türkiye’ye Geliyor

Transparan arka kapak tasarımı ve LED ışıklarıyla farklı tasarımı güçlü özellikler buluşturan Nothing Phone (1), Evofone güvencesiyle çok yakında Türkiye’ye geliyor. 
 

Londra merkezli global teknoloji markası Nothing’in tüm dünyada tasarımıyla dikkat çeken akıllı telefon modeli Nothing Phone (1), Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. 
 


Evofone’un resmi distribütörlüğü ile Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), teknik özellikleri ve performansının yanı sıra özellikle şeffaf arka kapak tasarımıyla akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirecek. 

 
Bir makine gibi işlenen tasarım 
Sade tasarımını kendine has dokunuşları ile şekillendiren Nothing Phone (1)’in simetrik ve alüminyum çerçeveleri telefona şıklık, hafiflik ve dayanıklılık katıyor. 
 
Glyph Arayüzü ile kendi çizgisini koruyan arka tarafındaki benzersiz ışık desenleri sayesinde kimin aradığını, uygulama bildirimlerini, şarj durumunu ve daha fazlasını göstererek telefonla eğlenceli bir kullanım sunuyor. 
 
1 milyar renge sahip olan 6.55” OLED ekran ile her renk tonunun güçlü bir şekilde gerçekçi gözükmesini sağlayan telefon, HDR10+ ile her sahneye göre ayarlanmış daha zengin renkler ve daha derin kontrastlar sunacak. 
 
Karşı konulamaz derecede duyarlı etkileşimler için uyarlanabilir 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızı ile akıcı bir ekran deneyimi elde edeceksiniz.  
 

Nothing Phone (1) ile Tüm uygulamalara hükmedin! 

Android 13 tabanlı Nothing OS 1.5 arayüzüne sahip olan telefon şimdiye kadar en akıcı, en güvenli arayüz deneyimini kullanıcılara sunduğu gibi üçüncü parti uygulamalara zahmetsiz entegrasyon ile eşsiz bir kullanım sağlıyor. 
 
 Çift kamera dizilimi ile mükemmel gerçekçiliği yakalamanın yanı sıra olağanüstü stabil videolar çekebileceğiniz telefonda sahne algılama gibi akıllı özellikler dışında 4 cm’ye kadar makro çekimler yapmak da mümkün olacak. 
 
4K çözünürlük sayesinde kristal netliğinde ve 60 fps'te akıcı videolar çekebileceğiniz Nothing Phone (1) canlı HDR, gerçekçi vurgular ve gölgeler sunacak. 
 
Gücünü Snapdragon™ 778G+ yonga setinden alan Nothing Phone (1), 4500 mAh pil ile her şarjla 18 saat kullanım sunacak ve sadece 30 dakikada %50 güç oranında dolum ile kullanıcıların pili düşünmesine gerek kalmayacak. 
 
Beyaz ve siyah modelleriyle 1 Haziran’da Türkiye’de satışa çıkacak olan Nothing Phone (1), ilk haftasında Vodafone mağazalarına özel olarak kullanıcılar ile buluşacak, ardından 7 Haziran’da Evofone.com ve tüm online yetkili mağazalar üzerinden satışa sunulacak. 
 
Evofone, Nothing markasını Türkiye’ye getirmesini kutlamak amacıyla Nothin Phone (1) alan herkese telefon kılıfı hediye ediyor. 
 
Ayrıca Nothing markasının sıradışı tasarımıyla dikkat çeken Ear (stick) kulaklık modeli ve Nothing markalı aksesuar ürünleri de yine Evofone güvencesiyle Türkiye’de satışa çıkacak. 
 
Nothing Hakkında Nothing teknolojiyi yeniden eğlenceli hale getirmek, yaratıcılığa ilham vermek ve topluluğu ile birlikte geleceği inşa etmek için kuruldu. 
 
Nothing ikonik ve bağlantılı teknoloji ürünlerinden oluşan bir ekosistem yaratarak, sektöre sanatı ve tutkuyu geri getirmeyi amaçlıyor. 
 
Bugüne kadar 530.000'den fazla satan ear (1) başarısının ardından, şirketin merakla beklenen akıllı telefon ürünü Phone (1) piyasaya sürüldü. 
 
Londra merkezli Nothing, GV (eski adıyla Google Ventures), EQT Ventures, C Ventures ve Tony Fadell (Future Shape'de Müdür ve iPod'un mucidi), Casey Neistat (YouTuber ve Beme'nin Kurucu Ortağı) ve Kevin Lin (Twitch'in Kurucu Ortağı) gibi diğer özel yatırımcıların desteğini alan özel bir şirkettir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area