Ads Area

En yakın ve en uygun market fiyatları Cimri Markette’de saniyeler içinde hazır!

Online alışveriş rehberi Cimri, ‘Cimri Markette’ platformuna eklediği yepyeni bir özellikle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. 
 

Market alışverişlerinde fiyat analizi yapan, ürünlerin fiyatlarındaki değişimi mercek altına alan ve alışveriş sepeti hazırlamaya imkân tanıyan ‘Cimri Markette’ artık lokasyon bazlı en yakın konumdaki marketlerin fiyatlarını da kullanıcılara sunuyor. 
 


 Türkiye’nin önde gelen teknoloji tabanlı fiyat karşılaştırma sitesi Cimri, kullanıcı dostu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 
 
Yüzlerce mağazada satışa sunulan milyonlarca ürünü fiyat, özellik, indirim ve kampanya gibi başlıklarda tüketicilere sunan Cimri; süpermarket raflarını kullanıcılarına açan ‘Cimri Markette’ uygulamasını yepyeni özelliklerle güçlendirdi. 
 
Süpermarket alışverişlerinde güvenilir ve pratik karşılaştırma, ürünlerin fiyatlarındaki değişimi görme ve hazırlanan alışveriş sepetlerinin fiyatlarını hesaplama kolaylığı sunan ‘Cimri Markette’ artık mahalle marketlerinin de fiyatlarını ve indirimlerini listeliyor. 
 
Türkiye’de bir ilki hayata geçiren Cimri, yapay zekâ ve makine öğrenimi ile dijital müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 
 
Sahip olduğu teknolojik altyapısı ile Cimri artık sadece online değil, fiziki marketlerin raflarını da kullanıcılara açıyor. Bu sayede kullanıcılar hazırladıkları market sepetlerini en uygun hangi markette doldurabileceklerini görebiliyorlar. 
 
Cimri, güçlü teknolojik altyapısı ile Türkiye çapında tüm kullanıcılarına konumlarındaki en uygun fiyatları saniyeler içinde sunuyor ve market market katalog takip etme derdinden kurtarıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area