Ads Area

Babalar Günü’ne en uygun hediyeler Turkcell Pasaj’da

Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’da Babalar Günü kampanyası başladı.
 

18 Haziran’a kadar Pasaj’ı ziyaret edenler, tıraş makinelerinden tabletlere, telefonlardan akıllı saatlere kadar birçok üründe 36 aya varan taksit imkânı ile alışveriş yapabilecek. 


 
Ayrıca ilk alışverişi 500 TL ve üzerinde olan 1000 kişi anında 100 TL hediye çeki kazanma fırsatından faydalanıyor. Türkiye’nin sadece elektronik kategorisinde satış yapan ilk pazar yeri platformu Pasaj, Babalar Günü’ne özel birbirinden farklı pek çok üründe kampanya başlattı. 
 
Bakımına özen gösteren babalara erkek bakım ürünleri, iletişimi seven babalara cep telefonları, teknolojik babalara bilgisayar ve tabletler ve gamer babalara bilgisayar ve oyuncu aksesuarları Pasaj’a özel fırsatlarla kullanıcılara sunuluyor. 
 
Müzikle ruhunu besleyen babalara kulaklıklar ve hoparlörler, fit babalara akıllı saat ve bileklikler, kahve seven babalara kahve makineleri ile daha birçok hediye seçeneği de özel ödeme avantajları ve hediye çeki fırsatıyla Pasaj kullanıcılarını bekliyor. 
 
Binlerce ürünü Turkcell güvencesiyle hızla ve kolayca müşterilerine ulaştıran Pasaj’ı 18 Haziran’a kadar ziyaret edenler, pek çok üründe 36 aya varan taksit imkânından faydalanacak. Pasaj’dan ilk alışverişini 500 TL ve üzeri yapan 1000 kişi ise 100 TL hediye çekine sahip olacak. 
 
Kampanyadan herkes faydalanabiliyor 
Pasaj müşterileri yaptıkları alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da faydalanıyor. Ayrıca operatör bağımsız herkesin kullanabildiği Pasaj’dan satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor.
 
İstanbul içi seçili ürün ve ilçelerde 24 saatte teslimat opsiyonu bulunuyor. Turkcell Pasaj müşterileri, kampanyalara ve hediye çeki detaylarına www.turkcell.com.tr/kampanya/babalar-gunu-hediyesi/ adresinden üzerinden ya da Turkcell uygulamasından ulaşabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area