Ads Area

Kelebek Mobilya Anneler Günü için sevgi dolu hediye seçenekleri sunuyor

Tasarım harikası ürünleriyle her evde kendine yer bulan Kelebek Mobilya, Anneler Günü’ne özel Kelebek Dekor ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim sunuyor. 
 

Zamansız ve şık koleksiyonları ile milyonlarca evde Kelebek etkisi yaratan Kelebek Mobilya, Anneler Günü’nde, annelerin yüzünü güldürecek bir indirime imza atıyor, anne sevgisini çoğaltıyor. 


 
Kelebek’in sevilen kategorisi Kelebek Dekor, yüzde 50’ye varan indirim imkanıyla hediye almak isteyenlerin vazgeçilmez adresi oluyor. 
 
Kelebek Mobilya’nın tasarım ekibinin uzmanlığıyla hazırlanan Kelebek Dekor ürünleri, her yaş ve kesimden müşteriye hitap ediyor. Kelebek Dekor’da aydınlatmalardan aynalara, abajurdan avize ve sarkıta, lambaderden apliğe, dekoratif aksesuarlardan dresuara, halılardan kesonlara, kırlentten kitaplığa, puflardan sehpalara ve tablolara kadar binlerce ürün, yaşam alanlarına yeni bir soluk getiriyor. 
 
Anneler Günü hediyesini henüz almayanlar için tavsiyelerde bulunan Kelebek, Kelebek Dekor kategorisinde müşterilerini uzun soluklu bir seyahate çıkarıyor. Son dönemlerin tasarım trendlerinden biri olan Calino Momento Vazo, dekoratif şekliğiyle evlerin sade ve şık parçası oluyor. 
 
Nordic Ahşap Makrome Duvar Aksesuarı ise bohem çizgileriyle duvarların vazgeçilmez parçası haline geliyor. Zarif tasarımı ve soft rengiyle orta sehpalarda yerini almaya hazırlanan Lidya Pisa Mumluk, bahar akşamlarının romantik anlarına eşlik ediyor. 
 
Yaşam alanlarına nostaljik bir esinti getiren İndigo Sakura Seramik Abajur, geceleri evleri aydınlatırken gündüzleri de eşsiz tasarımıyla görsel şölen yaşatıyor. 
 
Mağazalarda geçerli indirimden faydalanmak isteyenler için son gün 15 Mayıs. 
 
Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. 
 
Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 200’ün üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area