Ads Area

Annelerin hayatını kolaylaştıran hediyeler Pasaj’da ve Turkcell mağazalarında

Türkiye’nin yeni nesil pazar yeri platformu Pasaj’da ve Turkcell mağazalarında Anneler Günü’ne özel yüzlerce üründe fırsat günleri başladı. 
 

Kişisel bakım ürünlerinden küçük ev aletlerine, cep telefonlarından tabletlere kadar farklı kategori ve üründe annelerin yüzünü güldürecek birçok hediye seçeneği sunan Pasaj’ın müşterileri, ücretsiz kargo, vade farksız +2 taksit avantajı ve hediye çeki kazanma fırsatından da yararlanabiliyor. 


 
Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazaryeri platformu Pasaj’da ve Turkcell mağazalarında, Anneler Günü’ne özel farklı kategorilerde birçok fırsat kullanıcıları bekliyor. 
 
1-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya, küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, cep telefonlarından tabletlere ve hobi ürünlerine kadar farklı kategori ve üründe herkesin bütçesine uygun teklifler sunuyor. 
 
Turkcell güvencesiyle kolayca ulaşılabilen ve operatör fark etmeksizin herkesin yararlanabildiği Pasaj’da ücretsiz kargo, vade farksız +2 taksit avantajı ve hediye çeki kazanma seçenekleri de mevcut.  
 
Anneler Günü’ne özel avantajlı fiyatlar 
Anneler Günü’ne özel seçili küçük ev aletleri, kişisel bakım ve beyaz eşya ürünlerinde puan limitine takılmadan teklifler Turkcell Mağazaları ve Pasaj ‘da yer alıyor. 
 
Pasaj’lılar, akıllı saat ve bilekliklerden bluetooth kulaklıklara ve şarj cihazlarına kadar seçili aksesuarlarda avantajlı fırsatlardan faydalanıyor. 
 
Apple AirPods ve şarj kutusu 20 Nisan-30 Mayıs tarihleri arasında Turkcell faturasına ek 12 taksitle Turkcell Mağazaları ve Pasaj'da ‘1 Taksit Bizden’ fırsatıyla sunuluyor. Oral-B IO5 Şarjlı Diş Fırçası + Seyahat Kabı özel teklifinden ise 31 Mayıs’a kadar yararlanılabiliyor. 
 
 ‘Sarı Günler’ kampanyasıyla da 8-20 Mayıs tarihlerinde saç düzleştiricisinden robot süpürgeye, bluetooth kulaklıklardan akıllı saatlere ve akıllı telefonlara, seçili ürünlerde %18’e kadar indirimler de Turkcell’de olacak.
 
150 TL hediye çeki kazanma şansı 
14 Mayıs’a kadar Pasaj'dan 2000 TL ve üzeri peşin veya kontratlı alım yapan ve siparişi tamamlanan kullanıcılar, bir sonraki 2000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 TL hediye çekinden faydalanıyor.  
 
Vade farksız +2 taksit avantajı 
Anneler Günü kampanyasından yararlanacak kullanıcılara, 31 Mayıs’a kadar Yapı Kredi, Garanti BBVA, İş Bankası ve Akbank kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız +2 taksit fırsatı sunuluyor. 
 
 Operatör bağımsız herkese özel fırsatlar 
Operatör fark etmeksizin herkesin kullanabildiği Pasaj’da, satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. 
 
Turkcell Pasaj kullanıcıları, kampanyalara ve hediye çeki detaylarına www.turkcell.com.tr/pasaj internet sitesi üzerinden ya da Turkcell uygulamasından ulaşabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area