Ads Area

Kingston Technology 100 Milyonun Üzerinde Hız Aşırtılabilir Belleği Sektörle Buluşturdu

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Technology Company, Inc. bugüne dek sektöre 100 milyonun üzerinde hız aşırtmaya uygun bellek modülü sevk ettiğini duyurdu. 
 

Kingston, 2002 yılında Kingston HyperX adı altında yüksek performanslı bellek modülleri serisiyle bu pazara girmişti. 
 
Takip eden 19 yıl boyunca Kingston, 2021 yılında çevre birimleri iş kolunu HP'ye satana kadar HyperX’i sistem tutkunları ve oyun meraklıları arasında tanınan bir isim haline getirdi. 
 


HyperX bellek ürünlerinin bu inanılmaz başarısını devam ettiren Kingston, yüksek performanslı bileşen serisini Kingston FURY olarak yeniden markalaştırdı ve performans tutkunlarına hitap eden yeni nesil ürünler ortaya koymak için gereken kaynaklara ve bilgi birikimine yatırım yaptı. 
 
Bugün arkasında çok sayıda hız aşırtma rekorunu ve ödülü barındıran mühendislik odaklı bu deneyim, öncü, yüksek performanslı ve oyun odaklı çözümlerin hakim olduğu yeni çağda da devam ediyor. 
 
Kingston, kuruluşundan bu yana test konusundaki inovasyonları ve ürünlerinin güvenilirliğiyle endüstri lideri olmaktan gurur duyuyor. Kingston, 2005 yılında türünün ilk örneği olan tescilli dinamik zorlanma test cihazının ABD’de patentini aldı. 
 
Şirket bu sayede dünyanın en büyük veri merkezlerinde kullanılan sunucu bellek modüllerinde en üst düzeyde güvenilirlik sağlamış oldu. 
 
Bu yılın başlarında Kingston, içerik oluşturucuların, mühendislerin ve veri bilimcilerin kullandıkları en yeni uygulamaların gereksinimlerini karşılamak için hız aşırtılabilir sunucu sınıfı DDR5 bellek modülü Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM ile portföyünü genişletti. 
 
Ödüllü Kingston FURY Beast DDR5 ve Renegade DDR5 bellek modülleri serisi, kullanıcıların kendi tarzlarına uygun rengi tercih edebilmeleri için beyaz ısı dağıtıcı seçeneklerine de sahip. 
 
Kingston DRAM İşletme Müdürü Kristy Ernt şunları söyledi: "Kingston olarak kendimizi tüketicilere benzersiz stil ve performans sunan ürünler tasarlamaya ve üretmeye adadık. 
 
Geride bıraktığımız bu dev kilometre taşı Kingston'ın pazar liderliğini tescillemenin yanı sıra, müşterilerimize en üst kalite ürünler sunabildiğimizin ve her türden kullanıcıya hitap edebildiğimizin bir kanıtı niteliğinde. 
 
Bu başarıya ulaşmak elbette başarılı bir ekip çalışmasına ihtiyaç duyuyor. Bu başarımızı iş ortaklarımızla, satıcılarımızla ve müşterilerimizle paylaşıyor, her birine tek tek teşekkür ediyoruz."

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area