Ads Area

GeForce RTX 4070, 14.999 TL’den Başlayan Fiyatlarla Piyasaya Sürülüyor

NVIDIA, yeni GeForce RTX 4070 GPU’sunu 14.999 TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya sürüyor. 
 

NVIDIA yeni nesil GeForce RTX 40 serisi GPU'larla son teknoloji Ada Lovelace mimarisi ve DLSS 3 teknolojisini daha iyi bir deneyim için oyuncuların erişimine sunuyor. 
 


Buna ek olarak oyuncular sınırlı bir süre için kampanya dahilinde olan bir GeForce RTX 40 Serisi ekran kartı veya bu karta sahip masaüstü bilgisayar satın aldığında Overwatch 2 Ultimate Battle Pass Paketi'ne de sahip olabilecek. 
 
NVIDIA bugün ayrıca RTX Remix runtime’ı açık kaynak olarak kullandığını da duyurdu. NVIDIA Reflex desteği alan oyunlar listesi de her geçen gün büyüyor. 
 
Bu listeye en son eklenen oyun ise Counter - Strike 2 oldu. 13 Nisan itibariyle NVIDIA, NVIDIA Ada Lovelace Mimarisi ve devrim niteliğindeki DLSS 3 teknolojisine sahip GeForce RTX 4070 GPU'sunu Türkiye'de 14.999 TL'den başlayan fiyatlarla oyuncuların erişimine sunuyor. 
 
GeForce RTX 4070 GPU'suyla oyuncular en yeni oyunları 1440p çözünürlükte maksimum ayarlarla oynayabilirken, RTX hızlandırma ve yapay zeka araçları ile daha hızlı içerik akışları oluşturabilecek. 
 
GeForce RTX 4070, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA Reflex, NVIDIA Game Ready Sürücüsü, RTX Video Super Resolution ve daha da fazlası dahil olmak üzere NVIDIA RTX platformunun sunduğu teknojilerden yararlanıyor. 
 
DLSS 3 teknolojisine sahip GeForce RTX 4070'in, DLSS 2 teknolojisine sahip önceki nesil RTX 3070 Ti'ya kıyasla 1,7 kat daha hızlı olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
Ayrıca geleneksel oyunlarda ortalama %20 daha hızlı olan GeForce RTX 4070 ortalama oyun gücü tüketimini %23 azaltıyor. 
 
GeForce RTX 4070 ekran kartları, 13 Nisan'da NVIDIA'nın şirket içi Founders Edition tasarımıyla seçkin perakendecilerin yanı sıra stok saatli ve fabrika hız aşırtmalı modelleri de dahil olmak üzere özel panolarda, ASUS, Colorful, Gainward, GALAX, GIGABYTE, INNO3D, KFA2, MSI, Palit, PNY ve ZOTAC gibi üst düzey kart sağlayıcılarından temin edilebilecek. 
 
GeForce RTX 4070 ekran kartları, dünya çapındaki en iyi sistem üreticilerinin masaüstü modellerinde de mevcut olacak. Oyuncular GeForce RTX Satın Alarak Overwatch 2 Ultimate Battle Pass'a Sahip Olabiliyor 
 
NVIDIA’nın GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti ve yeni duyurulan 4070 grafik kartlarını ve bu kartlara sahip masaüstü bilgisayarları 8 Mayıs 2023'e kadar satın alan oyuncular, Overwatch 2 Ultimate Battle Pass ve ek olarak 40 dolar değerinde 1.000 Overwatch 2 Coine sahip olabilecek.  
 
Overwatch 2 Ultimate Battle Pass Paketinin içerikleri: 
4. Sezon Premium Savaş Bileti 2.000 adet Overwatch 2 Coinleri 20 Seviye Atlama Infinite Guard: 76 Efsanevi Kostümü Infinite Ace D.Va Destansı Kostümü Infinite Airwings Silah Tılsımı 1.000 adet Ek Overwatch 2 Coini  
 
NVIDIA RTX Remix Runtime Açık Kaynak Erişimi 
NVIDIA'nın DirectX 8 ve 9 destekli klasik oyunlara ışın izleme, NVIDIA DLSS ve yapay zeka ile geliştirilmiş dokular gibi RTX teknolojisi özellikleriyle yeniden düzenlemeye yönelik yenilikçi, yeni mod oluşturma platformu RTX Remix'in önemli bir bileşeni açık kaynaklı olarak bugün kullanıma sunuldu. 
 
 NVIDIA Studio uygulama paketinin bir parçası olan RTX Remix, mod geliştiricilerin klasik bilgisayar oyunlarını yeniden düzenlemesini sağlamak için birlikte çalışan RTX Remix içerik oluşturucu araç seti ve özel bir RTX Remix runtime gibi iki temel bileşenden oluşuyor. 
 
NVIDIA Omniverse üzerinde oluşturulan ve RTX Destekli Portal'ı geliştirmek için kullanılan RTX Remix oluşturucu araç seti, mod geliştiricilerin yeniden düzenlenmiş sahnelerinde yeni varlıklar ve ışıklar atamasına ve herhangi bir varlığın görünümünü yeniden oluşturmak için yapay zeka araçlarını kullanmasına olanak tanıyor. RTX Remix yaratıcı araç seti erken erişim ile yakında kullanıma sunulacak. 
 


 RTX Remix runtime bir oyun sahnesi yakalayarak ışın izleme, DLSS 3 ve Reflex gibi RTX teknolojisini oyuna entegre ederken oynatma sırasındaki varlıkların yerini alıyor. 
 
Zaten mod geliştiricileri, sayısız klasik oyunda deneysel ışın izli sahneler oluşturmak için RTX destekli Portal örneği üzerinden RTX Remix runtime’ını kullanıyor. RTX Remix runtime’ı bugün GitHub'da izin verilen bir MIT lisansı ile kullanılabiliyor. 
 
Açık kaynaklı bir RTX Remix runtime’ı sağlamak, mod geliştiricilerin Remix uyumluluğunu daha da klasik PC oyunlarına genişletmelerine ve RTX Remix oluşturucu araç seti piyasaya sürüldüğünde yapılabilecek mod türlerini genişletmeye yardımcı olacak. 
 
Counter-Strike 2 Reflex Desteği Alıyor! En İyi 10 Rekabetçi Nişancı Oyununun 9'unun Artık Reflex Desteği Var!  
 
Merakla beklenen Counter-Strike 2, NVIDIA Reflex desteğine sahip olacak. 
 
Counter - Strike 2, Counter-Strike: Global Offensive'i Source 2 motoruna yükselten grafiksel ve teknolojik bir güncelleme olarak piyasaya sürülecek. Oyunun en son sürümü, daha iyi doğruluk ve yanıt verebilirlik oranlarını sağlamak için daha yeni grafik API'lerinden yararlanıyor. 
 
NVIDIA, NVIDIA Reflex'in eklenmesiyle gecikmenin minimum seviyelerde olmasını sağlamak için Valve ile işbirliği yapıyor. NVIDIA Reflex, en popüler ilk 6 oyunun tamamı da dahil olmak üzere en iyi on rekabetçi nişancı oyununun dokuzunda bulunacak. 
 
Reflex destekli nişancı oyunları ise Apex Legends, Call of Duty: Warzone 2, Destiny 2, Escape from Tarkov, Fortnite, Overwatch 2, Rainbow Six Siege ve Valorant olarak karşımıza çıkıyor. Sackboy: A Big Adventure da bu ay Reflex güncellemesi alan oyunlar arasında yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area