Ads Area

Braun ile Yıllara Meydan Okuyun

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un 5 yıllık garanti seçeneği ile kişisel bakım ürünlerinizde yıllara meydan okuyun. 
 

Bahar ayları uzun soluklu yeni başlangıçlar için yılın en uygun zamanı. 
 


Braun’un konforlu ve eşsiz tasarımlı ürünlerindeki 5 yıllık garanti seçeneği ile kişisel bakımınıza uzun soluklu bir başlangıç yapabilirsiniz. 
 
Son teknolojiye sahip Braun kişisel bakım ürünleri, yaşamınızı iyileştirmek için yıllar boyu yanınızda! Yoğun hayat temposunda size iyi hissettirecek Braun kişisel bakım ürünleri ile birçok baharı birlikte karşılamanız mümkün. 
 
5 yıllık garanti seçeneği bulunan ürünler arasında ise evinizin rahatlığında uzun süre etkili pürüzsüz bir cilt için en büyük yardımcınız olacak 
 
Silk Expert Pro 3 ve 5 ; Hızlı ve etkili aplikatörleri ile pürüzsüz bir cilt elde edebileceğiniz Silk - épil 5, 9 ve 9 Flex; Erkekler için cilde karşı nazikliği ile bilinen Body Groomer 5, stil sahibi erkekler için MGK 5 ve 7, BT 5 ve7; Erkeklere mükemmel tıraş deneyimi sunan tıraş makineleri serilerinden Braun 5,6,7,8 ve 9 serilerinde mevcut.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area