Ads Area

Yeni Samsung Galaxy A34 ve A54 avantajlı değişim kampanyasıyla ön satışa sundu

Samsung, Galaxy inovasyonlarını herkes için sunan Galaxy A Serisi’nin en yeni üyeleri Galaxy A34 5G ve A54 5G’yi ön satışa sundu. 

 

21 Mart - 3 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak ön satış kampanyası kapsamında, kullanıcılar yeni Galaxy A34 5G ve A54 5G akıllı telefonları avantajlı teklif ve kampanyalarla satın alabilecekler. Mobil dünyanın en son yeniliklerini kullanıcılara sunmaya devam Samsung, yeni Galaxy A34 5G ve A54 5G’nin Türkiye’de ön satışa açıldığını duyurdu. 
 
Kullanıcılar, 21 Mart Salı gününden itibaren, tüm yetkili Samsung satış noktalarında sunulan özel tekliflerden faydalanarak ön sipariş verebilecek. 


 
Galaxy A Serisi’nin en yeni üyeleri Galaxy A34 5G ve A54 5G’nin ön satış dönemine özel kampanya kapsamında[1], 3 Nisan’a kadar marka fark etmeksizin eski telefonunu getiren kullanıcılar, Samsung’un eski cihaz alımlarında uyguladığı en yüksek satın alma fiyatı olan 5500 TL’ye ek Galaxy A34 5G için 1000 TL, indirim kazanacak. 
 
Kullanıcılar kampanya kapsamında Galaxy A54 5G için Samsung’un eski cihaz alımlarında uyguladığı en yüksek satın alma fiyatı olan 7000 TL’ye ek olarak, 1500 TL daha indirim hakkına sahip olacak. 
 
Galaxy A54 5G, Siyah, Beyaz ve Açık Yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulurken, Galaxy A34 5G ise Siyah, Gümüş ve Açık Yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. 
 

Yeni Galaxy A34 5G, 8GB RAM ve 128GB hafıza seçeneği ile 10,499 TL'den satışa sunulurken,Yeni Galaxy A54 5G ise 8GB RAM ve 128GB hafıza seçeneği ile 12,499 TL, 8GB RAM ve 256GB hafıza seçeneğiyle de 13,499 TL’lik satış fiyatıyla kullanıcıları bekliyor. 

 
Daha gelişmiş düzenleme araçlarıyla harika gündüz ve gece fotoğrafları Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G, en parlak ışıkta dahi net görüntüler sunarken, Samsung Galaxy’nin devrim niteliğindeki Nightography ve yapay zekâ özelliklerini kullanıyor. 
 
Galaxy A54 5G, 32MP ön kamerasıyla en ince ayrıntıları dahi yakalayarak, mükemmel selfie’ler çekmeyi ya da ultra akıcı görüntülü konuşmalar yapmayı mümkün kılıyor. 
 
Yeni Galaxy A Serisi ile nefes kesici netlikte sürükleyici videolar çekmek de mümkün. Optik görüntü sabitleyici (OIS) ve video dijital görüntü sabitleme (VDIS) sayesinde görüntülerde titreme ve bulanıklık sorunu ortadan kalkıyor. 
 
El titremesi veya hareket halinde oluşabilecek olumsuz durumlarda dahi kullanıcılar en net içerikleri elde edebilecek. 
 
Karanlıkta veya düşük ışıkta çekim yapmayı seven maceracı kullanıcıların yardımına koşan Gece Modu ise kameranın piksel boyutunu artırarak daha fazla ayrıntı yakalayabiliyor. Galaxy A Serisi’nin gelişmiş görüntü düzenleme araçlarıyla kullanıcılar istenmeyen gölgeleri veya yansımaları görüntüden silebiliyor.  
 
Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G’nin ‘Ses Odağı’özelliğiyle çevresel gürültüler yok oluyor 
 
Samsung Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G modellerinde bulunan ‘Ses Odağı’ özelliği ise ortamdaki sesleri filtreleyerek sadece konuşan bireyin sesini karşı tarafa aktarabiliyor. Böylece, ses kalitesi iyileştirilerek daha net bir görüşme yapılmasına imkan sağlanıyor. 
 
Arka plan gürültüsünü filtreleyerek gereksiz sesleri engelleyen ‘Ses Odağı’ özelliği, ses frekanslarını yükselterek arama deneyimini daha üst bir seviyeye taşıyor.
 
 Ses Odağı özelliği, en gürültülü ve kalabalık ortamlarda dahi kullanıcıların sesini arka plandaki seslerden ayırarak, telefon ve görüntülü görüşmelerde daha net bir ses kalitesi sunabiliyor.  
 
Parlak ekran ve uzun ömürlü pille üst düzey mobil deneyim  
Yeni Galaxy A54 5G’de 6,4 inç[2], Galaxy A34 5G’de ise 6,6 inç[3] olmak üzere her iki cihazda da sürükleyici Süper AMOLED ekran yer alıyor. 
 
1000nit ekran parlaklığına sahip her iki cihazın ekranında dış mekânda ve özellikle güneş ışığı altında kusursuz görüntüleme deneyimi için geliştirmeler yapıldı. 
 
Gelişmiş Görüntü İyileştirme ve 120Hz ekran yenileme hızıyla, cihaz ekranı farklı ışık koşullarına hızlıca geçildiğinde daha gerçekçi ve akıcı ekran geçişleri sağlıyor. Yeni Galaxy A34, MTK Dimensity 1080 işlemcisi ile gelirken, 8 GB RAM / 128 GB hafıza seçeneği ile sunulacak. 
 
 Yeni Galaxy A54 ise yeni Exynos 1380 işlemcisi ile 8 GB RAM / 128 GB ve 256 GB hafızalı versiyonları ile kullanıcıları bekliyor. Galaxy A54 5G ve Galaxy A34 5G aynı zamanda dört nesil boyunca işletim sistemi güncellemesi ve beş yıl boyunca güvenlik güncellemesi alacak. 
 
Bu özellikler sayesinde kullanıcılar en gelişmiş yazılıma ve güvenliğe erişebilecek ve akıllı telefonlarını yıllar boyunca kullanabilecek. 
 

 

Ürün Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy A34 5G özellikleri

Ekran  

6.6-inch FHD+

Super AMOLED Ekran

120Hz yenileme hızı

Görüntü İyileştirme

* Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,6 inç ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6,4 inçtir. Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha azdır.

Boyutlar & Ağırlık

161.3 x 78.1 x 8.2mm, 199g

Kamera  

8MP Ultra-Geniş Kamera

  • F2.2, FF

48MP Ana Kamera

  • F1.8, AF, OIS

5MP Makro Kamera

  • F2.4, FF

13MP Ön Kamera

  • F2.2, FF

AP 

Sekiz çekirdekli 

Depolama   

8GB Bellek + 128GB Depolama

İsteğe bağlı microSD kart ile 1 TB'a kadar genişletilebilir depolama

 

* Mevcut gerçek depolama kapasitesi önceden yüklenmiş yazılıma göre değişebilir.

* Bellek seçeneği pazara göre değişebilir.

* MicroSD kart ayrı satılır. Ayrıntılı özelliklerin (Bellek ve İşlemci gibi) kullanılabilirliği pazara ve operatöre göre değişebilir.

Pil  

5,000mAh (tipik)

*Üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilen tipik değer. Tipik değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil numuneleri arasında pil kapasitesindeki sapma dikkate alınarak tahmin edilen ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4.905mAh'dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir

İşletim Sistemi  

Android 13

One UI 5.1

* One UI özelliklerinin, uygulamalarının ve hizmetlerinin kullanılabilirliği işletim sistemi sürümüne göre farklılık gösterebilmektedir.

Güvenlik  

Samsung Knox

 

Ürün Özellikleri

Yeni Samsung Galaxy A54 5G özellikleri

Ekran  

6.4-inch FHD+

Süper AMOLED Ekran

120Hz yenileme hızı 

Görüntü iyileştirme

* Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,4 inç ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6,3 inçtir. Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha azdır.

Boyutlar & Ağırlık

158.2 x 76.7 x 8.2mm, 202g

Kamera  

12MP Ultra-Geniş Kamera

  • F2.2, FF

50MP Ana Kamera

  • F1.8, AF, OIS

5MP Makro Kamera

  • F2.4, FF

32MP Front Kamera

  • F2.2

AP 

Sekiz çekirdekli

Depolama  

8GB Bellek + 128GB Depolama 

8GB Bellek  + 256GB Depolama 

İsteğe bağlı microSD kart ile 1 TB'a kadar genişletilebilir depolama

* Mevcut gerçek depolama kapasitesi önceden yüklenmiş yazılıma göre değişebilir.

* Bellek seçeneği pazara göre değişebilir.

* MicroSD kart ayrı satılır. Ayrıntılı özelliklerin (Bellek ve İşlemci gibi) kullanılabilirliği pazara ve operatöre göre değişebilir.

Pil  

5,000mAh (tipik)

* Üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilen tipik değer. Tipik değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil numuneleri arasında pil kapasitesindeki sapma dikkate alınarak tahmin edilen ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4.905mAh'dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

 

İşletim Sistemi  

Android 13

One UI 5.1

* One UI özelliklerinin, uygulamalarının ve hizmetlerinin kullanılabilirliği işletim sistemi sürümüne göre farklılık gösterebilmektedir. 

Güvenlik  

Samsung Knox

 
* Özellikler pazara göre farklılık gösterebilmektedir. 
* Ürünün faydaları, tasarımı, fiyatlandırması, bileşenleri, performansı, kullanılabilirliği ve yetenekleri dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu belgede sağlanan tüm işlevsellik, özellikler ve diğer ürün bilgileri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. 
 
[1] Fixpack & Easycep & Mobilfon & DRK ve/veya Samsung her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Stok adetleri satış kanallarında farklılık gösterebilir. Kampanya stok adeti: 2000 adet A34 5G:1000 adet A54 5G: 1000 adet 
 
 [2] Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,4 inç ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6,3 inçtir. Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha azdır. 
 
[3] Çapraz olarak ölçüldüğünde, ekran boyutu tam dikdörtgende 6,6 inç ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6,4 inçtir. Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha azdır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area