Ads Area

Kingston FURY DDR5 Serisine Beyaz Renk Seçeneği Geldi

Kingston yüksek performans bölümü Kingston FURY, ödüllü Kingston FURY DDR5 bellek modülleri serisine beyaz ısı dağıtıcılı seçeneğin eklendiğini duyurdu. 


 
Yeni seri, oyun ve verimlilik odaklı kullanıma yönelik üstün ve yüksek performanslı sistemler kurmak isteyenler için daha fazla seçenek sunuyor. 
 
Kingston FURY CTRL Sayesinde Dinamik, Özelleştirilebilir RGB Aydınlatma 
 
Kingston FURY Beast DDR5, bilgisayar deneyimi bir sonraki performans seviyesine taşımak için üstün hıza ve düşük gecikmeye sahip bellek çözümleri sunuyor. 


 
Yeni seri olağanüstü soğutma işlevselliğini cesur stil anlayışıyla birleştirmek üzere beyaz renkli ve düşük profilli ısı dağıtıcı tasarımına sahip. 
 
4800MT/s1'de Tak Çalıştır deneyimi eşliğinde sisteminizi kolayca terfi ettirebilir ya da Intel® XMP 3.0 ya da AMD EXPO™ Sertifikalı kitleri tercih edebilirsiniz. 
 
Kingston FURY Beast DDR5 RGB, kullanıcıların Kingston FURY CTRL™ RGB yazılımıyla 18 dahili, canlı ve çarpıcı RGB aydınlatma2 efektinden birini seçmesine ya da kendi kişisel beğenilerine uygun şekilde özelleştirmesine olanak tanır. 
 
Tüm bunları Kingston patentli Infrared Sync Technology (Kızılötesi Senkronizasyon Teknolojisi) yardımıyla akıcı ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. 
 
Kingston FURY Beast DDR5 serisi 6000MT/sn'ye varan hızlara ulaşabiliyor, 8GB, 16GB ve 32GB tekli modüller ve 64GB'a kadar ikili kitler halinde sunuluyor. Önümüzdeki ay dörtlü kitler de pazarda yer alacak.  
 
Düşük gecikme süreleri 
Yeni nesil DDR5 platformlarının performansını en üst düzeye çıkarmak ve en yeni PC kurulumlarının görünümünü zenginleştirmek isteyen sistem üreticileri ve DIY PC meraklıları için Kingston FURY Renegade DDR5, sisteminizi son derece agresif düşük gecikme süreleri ve 7200MT/s'ye varan hız aşırtma performansıyla geliştiriyor. 
 
Böylece kullanıcılar içerik oluştururken, çoklu görevler üzerinde çalışırken ya da oyunlarda sınırları zorlarken DDR5'in aşırı hız aşırtma potansiyelinden en şık haliyle yararlanabiliyor. 
 
Yine FURY CTRL ile kullanıcılar, beyaz ve gümüş renklerde sunulan Kingston FURY Renegade DDR5 RGB'nin şık, alüminyum ısı dağıtıcılarını vurgulamak için 18 özelleştirilebilir aydınlatma efektinden birini tercih edebiliyor. 
 
Bellekler 16GB ve 32GB'lık tek modül kapasiteleri ve 64GB'a kadar kapasiteye sahip ikili Çift Kanal kitleri halinde sunuluyor. Kingston DRAM Birim Müdürü Kristy Ernt, şunları söylüyor:
 
 "Kingston FURY DDR5 serimizin görünümünü beyaz ısı dağıtıcıların eklenmesiyle zenginleştirmekten memnuniyet duyuyoruz. Yaratıcılığa dair uygulamaların ve oyun performansının gelişimine bağlı olarak, kullanıcılarımızın tarzlarına en uygun bellek modülü seçeneklerini sunmak istiyoruz." 
 
Kingston FURY DDR5 bellek serisi, %100 hız testine tabi tutuluyor. Bellekler sınırlı ömür boyu garanti ve efsanevi Kingston güvenilirliği ile destekleniyor.  
 
Kingston FURY Beast DDR5 Tasarım ve Teknik Özellikler: 
Daha yüksek başlangıç hızı performansı: 4800MT/sn'lik agresif başlangıç hızıyla DDR4'e kıyasla %50 daha hızlı. Hız aşırtma için geliştirilmiş kararlılık: On-die ECC (ODECC), sınırları zorlarken en yüksek performansı sürdürmek için veri bütünlüğünü korumaya yardımcı olur. 
 
Artırılmış verimlilik: İki kat daha fazla bank ve burst uzunluğu ve bağımsız iki adet 32 bit alt kanal ile güçlendirilmiş DDR5'e özgü olağanüstü veri işleme özelliği, en yeni oyunlar, programlar ve zorlu uygulamalarla kolayca başa çıkar. 
 
Intel® XMP 3.0 sertifikalı: Hız aşırtma performansı için gelişmiş biçimde tasarlanmış ve önceden optimize edilmiş zamanlama, hız ve voltaj değerlerinin yanı sıra programlanabilir PMIC kullanarak kullanıcı tarafından özelleştirilebilir yeni profillerin kaydedilmesini sağlar. 
 
AMD EXPO sertifikalı: AMD'nin Hız Aşırtma için Genişletilmiş Profillerini destekler. Dünyanın önde gelen anakart üreticileri tarafından onaylı3: Tercih ettiğiniz anakart üzerinde güvenle kurulum ve yükseltme yapabilmeniz için test edilmiş ve onaylanmıştır. 
 
Düşük profilli ısı dağıtıcı: Siyah veya beyaz renkte tasarlanan yeni ısı dağıtıcılar, cesur stil ve olağanüstü soğutma işlevselliğini bir araya getirir. 
 
4800MT/s'de Tak ve Çalıştır: Kingston FURY Beast DDR5, sistem BIOS'u tarafından izin verilen en yüksek listelenmiş hıza otomatik hız aşırtma yapar.  
 
RGB: Yeni ısı dağıtıcı tasarımı ile geliştirilmiş aydınlatma: Kingston FURY CTRL™ ya da anakart üreticisinin kendi yazılımını kullanarak siyah ya da beyaz ısı dağıtıcıları pürüzsüz, çarpıcı 18 RGB aydınlatma** efekti ile özelleştirerek şık bir deneyimle oyun oynayın. Patentli Kingston FURY Infrared Sync Technology™: Canlı RGB efektleri, Kingston'ın patentli Infrared Sync Teknolojisi sayesinde eşgüdümlü olarak görsel şova dönüşür. 
 
Kapasiteler: Tekli: 8GB, 16GB, 32GB İkili Kit: 16GB, 32GB, 64GB Hızlar4: 4800MT/s, 5200MT/s, 5600MT/s, 6000MT/s 
Gecikme: CL36, CL38, CL40 
Voltaj: 1.1V, 1.25V, 1.35V 
Çalışma Sıcaklığı: 0 °C to 85 °C 
RGB’siz Boyutlar: 133.35 mm x 34.9 mm x 6.62 mm 
 RGB’li Boyutlar: 133.35 mm x 42.23 mm x 7.11 mm 
 

Kingston FURY Renegade DDR5 Tasarım ve Teknik Özellikler:

 
Performansı En Üst Seviyeye Çıkarmak İçin Tasarlandı: 7200MT/sn'ye varan hızlara sahip Kingston FURY Renegade DDR5 RGB, uzman mühendisler tarafından özenle ayarlanan, sektörün önde gelen anakartlarıyla uyumluluğu titizlikle test edilen ve sorunsuz bir hız aşırtma deneyimi sunmak için %100 fabrika testiyle desteklenen birinci sınıf bileşenlere sahiptir. 
 
 Olağanüstü Hız Aşırtma Potansiyelinden Yararlanın: DDR5, aşırı hız aşırtmayı önceki nesillere göre daha istikrarlı hale getirmek için yepyeni bir bellek teknolojisi çağını başlatıyor. 
 
Yerleşik ECC daha güvenilir DRAM bileşenleri sunuyor, yerleşik PMIC ihtiyaç duyulan yerde ve zamanda gücü dengeliyor, iki bağımsız 32 bit alt kanalıyla çok çekirdekli işlemciler için veri işleme verimliliğinde çarpıcı performans artışı sağlıyor.
 
 Intel® XMP 3.0 Sertifikalı: Intel Extreme Memory Profile teknolojisi, hız aşırtma performansı için önceden optimize edilmiş gelişmiş fabrika zamanlamaları, hızları ve voltajları ile hız aşırtmayı çok daha kolay hale getiriyor. [Renegade DDR5 RGB], XMP 3.0 için programlanabilir bir PMIC'e sahip ve doğrudan DIMM'e kaydedilen kendi benzersiz zamanlamalarınızı, hızlarınızı ve voltajlarınızı optimize etmek için iki adede kadar özelleştirilebilir profili destekliyor. 
 
 Dünyanın Önde Gelen Anakart Üreticileri Tarafından Onaylandı: Tercih ettiğiniz anakart için test edilmiş ve güvenilmiştir. Böylece sisteminizi güvenle inşa edebilirsiniz. 
 
Agresif Alüminyum Isı Dağıtıcı Tasarımı: Yeni tasarlanan siyah ve gümüş ile beyaz ve gümüş alüminyum ısı dağıtıcılar ve siyah PCB, en son PC kurulumunuzun görünümünü tamamlayarak donanımınızın serin çalışmasını ve havalı görünmesini sağlar.  
 
RGB: Dinamik RGB aydınlatma: Kingston FURY CTRL ya da anakart üreticisinin RGB yazılımını kullanarak 18 ön ayarlı RGB aydınlatma efektiyle sisteminize hayat verin. Dilerseniz siyah PCB'siyle yeniden tasarlanmış şık siyah modeli, gümüş ya da beyaz alüminyum ısı dağıtıcıları tercih edebilirsiniz. 
 
Kingston FURY Kızılötesi Senkronizasyon Teknolojisi: Kingston'ın patentli [Infrared Sync Teknolojisi] ile RGB aydınlatma efektlerinizin mükemmel bir uyum içinde çalışmasını sağlayın. 
 
Kapasiteler: Tekli: 16GB, 32GB İkili Kit: 32GB, 64GB Hızlar: 6000MT/s, 6400MT/s, 6800MT/s, 7200MT/s 
Gecikme: CL32, CL36, CL38 
Voltaj: 1.35V, 1.4V, 1.45V 
Çalışma Sıcaklığı: 0 °C to 85 °C 
RGB’siz Boyutlar: 133.35mm x 39.2mm x 7.65mm 
RGB’li Boyutlar: 133.35mm x 44mm x 7.66mm 
 
1 Kingston FURY™ Tak Çalıştır bellek, DDR5 sistemlerde üreticinin sistem BIOS'u tarafından izin verilen hıza kadar çalışacaktır. PnP, sistem belleği hızını üreticinin BIOS'unun izin verdiğinden daha hızlı artıramaz. 
 
Kingston FURY Plug N Play DDR5 ürünlerinin XMP 3.0 özelliklerini desteklemesi sayesinde dahili XMP Profili etkinleştirilerek hız aşırtma yapılabilir. 
 
 2 Aydınlatma, [Kingston FURY CTRL] yazılımı ya da anakart RGB kontrol yazılımı ile özelleştirilebilir. 
 
Üçüncü parti yazılımlar aracılığıyla sunulan RGB özelleştirme desteği değişebilir. 
3 Dünyanın önde gelen anakart üreticilerinin Nitelikli Satıcı Listelerinde (QVL) yer almaktadır. 
4 Saniye başına megatransfer hakkında daha fazla bilgi edinin - MT/s, saniyede megatransferi (milyon transfer) ifade eder ve bilgi işlemde DDR (Çift Veri Hızı) SDRAM belleğin etkin veri hızına karşılık gelir. DDR SDRAM bellek modülü, verileri her saat döngüsünün (1 Hz) yükseliş ve düşüşünde aktarır. 
 Örn: DDR4-3200 (PC4-3200) Saat Hızı: 1600MHz Veri Hızı: 3200MT/s Bant Genişliği: 25.600 MB/s (25,6 GB/s)

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area