Ads Area

Yemeksepeti ve Domino’s’tan Depremzedelere 30.000 Pizza

Ulusumuzu derinden etkileyen Kahramanmaraş depremlerinin açtığı yaraları sarmak için çeşitli yardım projeleri gerçekleştiren Yemeksepeti ve Domino’s’un, Kızılay koordinasyonunda hayata geçirdiği işbirliği kapsamında, bölgedeki depremzedelere 30.000 pizza bağışlanması çalışmalarına başlandı. 
 

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti ve Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, ülkemizi yasa boğan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için hayata geçirdikleri çalışmalara, özel işbirliği kapsamında bir yenisini daha eklediler. 


 
Deprem bölgesinde zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren vatandaşlara yemek yardımı için hayata geçirilen işbirliği kapsamında, Kızılay koordinasyonunda bir ay boyunca her gün 1.000 pizza dağıtma projesi hayata geçirildi.  
 
Deprem bölgesinin tamamına yayılacak 
15 Şubat’ta ilk 1.000 pizza dağıtımı Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Şanlıurfa ve Malatya’da Kızılay yemek dağıtım noktalarına yapıldı. 
 
Önümüzdeki 1 ay içerisinde 30.000 pizza, depremden etkilenen il ve ilçelerindeki afetzedelere Yemeksepeti ve Domino’s aracılığıyla ulaştırılmış olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area