Ads Area

Xiaomi 13 Serisi Uluslararası Pazarlarda Satışa Sunuldu

"Leica ile birlikte geliştirilen" kameralara sahip Xiaomi 13 Serisi Uluslararası Pazarlarda Satışa Sunuldu 
 

Uluslararası kullanıcılar ilk kez Xiaomi amiral gemisi akıllı telefonlarda özgün Leica deneyimi ile profesyonel sınıf kamera sistemlerini deneyimleyebilecek 
 

Xiaomi, İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenen lansman etkinliğinde en yeni amiral gemisi akıllı telefonlarından oluşan Xiaomi 13 serisini uluslararası pazarlara sunduğunu duyurdu. 

 


Görüntüleme teknolojilerinde yürütülen stratejik iş ortaklığının bir parçası olan Xiaomi ve Leica arasındaki iş birliği sayesinde şirket, Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro ile uluslararası kullanıcılara yepyeni bir akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimi sunacak. 
 
Leica ile birlikte tasarlanan ve merakla beklenen bu iki amiral gemisi model, Leica'nın profesyonel optik lenslerinin yanı sıra otantik Leica deneyimini tamamlamak için bir dizi gelişmiş bilgi işlem ve yazılım özelliğine de olanak veriyor. 
 
Diğer premium özellikler arasında en yeni Snapdragon® 8 Gen 2 ve Xiaomi'nin kendi Surge pil yönetim sistemi yer alıyor ve tüm alanlarda performansın en üst düzeyde olmasını sağlıyor. 
 
Uluslararası Fotoğrafçılık Onur Listesinde (International Photography Hall of Fame) yer alan, Leica Onur Listesi Ödülünün (Leica Hall of Fame Award) sahibi dünyaca ünlü bir fotoğrafçı ve Leica elçisi olan Steve McCURRY, "Xiaomi 13 serisinden çok etkilendim, bence çığır açan bir gelişme" sözleriyle serinin uluslararası piyasaya sunulmasından duyduğu heyecanı dile getirdi. 
 
Lansman sırasında ayrıca, mükemmel portre görüntüleme ve genişletilmiş fotoğrafçılık seçenekleri sunan Xiaomi 13 Lite modeli de tanıtıldı.  
 

 Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro' Leica ile birlikte tasarlanan kamera sistemiyle ustalık düzeyinde fotoğrafçılık 

 Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro'nun kamera sistemi, donanım ve görüntü kalitesinden UI/UX tasarımına kadar her yönüyle, profesyonel düzeyde bir akıllı telefon fotoğrafçılığı deneyimi sunmak için Leica ile işbirliği içinde oluşturuldu. Her iki akıllı telefon da Leica optik lenslere sahip üçlü kamera kurulumuyla donatıldı. 
 
Xiaomi 13 Pro'nun Leica Vario-Summicron 1.19-2.2/14-75 ASPH. kamera sistemi, 14 mm'den 75 mm'ye kadar odak uzunluklarını kapsıyor ve ultra büyük 1 inç IMX989 sensöre sahip 23 mm geniş açılı ana kamera, 75 mm hareketli telefoto kamera ve 14 mm ultra geniş açılı kameradan oluşuyor
 
İlk olarak Xiaomi 12S Ultra'da kullanılan IMX989 sensör, şimdiye kadar bir akıllı telefona yerleştirilen en büyük sensör olma özelliğini taşıyor. 
 
Yüksek dinamik aralığı, üstün ışık yakalama özellikleri ve hızlı tepkileriyle büyük sensörü, her ince ayrıntıyı ortaya çıkaran belirgin kontrast ve tanımlanmış dokulara sahip renkli görüntüler sağlıyor. 
 
DSLR düzeyinde dahili odaklama teknolojisine sahip olan akıllı telefonun yeni 75 mm telefoto lensi, çarpıcı portreleri ve güzel yakın çekimleri kadraja almak için 10 cm'den sonsuza kadar mükemmel bir odak aralığı elde etmek üzere hareketli bir lens tasarımı kullanıyor.
 
 Xiaomi 13 ise 0,6x ila 3,2x optik yakınlaştırma aralığına ve ayrıca 75 mm telefoto lense sahip. Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro, hem fotoğrafçılık tutkunlarını hem de profesyonel fotoğrafçıları heyecanlandıracak çok çeşitli ayrıntılı kamera ayar seçenekleri sunuyor. 
 
Ana lens sistemi, mükemmel portreler yakalamak için mükemmel odak uzaklığı ve alan derinliği sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca, görüntülerin doğruluğunu koruyarak ve orta düzeyde doygunluk sunarak estetik olasılıklar sunan iki farklı fotoğraf stilinden (Leica Authentic Look ve Leica Vibrant Look) birini seçebiliyor. 
 
Çekici ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra Leica filtreleri, Leica filigranı ve Leica klasik deklanşör sesi gibi eğlenceli özellikler de yer alıyor. Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 13, Xiaomi Imaging Engine ile tüm Xiaomi amiral gemisi akıllı telefonlar arasında en güçlü bilgi işleme dayalı fotoğrafçılık özellikleriyle öne çıkıyor. 
 
Yalnızca fotoğraf çekme hızını artırmakla kalmıyor, aynı zamanda Xiaomi ProFocus ile cihazların hareket halindeki belirli nesnelere otomatik olarak odaklanmasını sağlayarak genel kamera deneyimini daha da yükseltiyor. Mükemmel görüntü optimizasyonu sunan her iki akıllı telefon da Pro modunda çekim parametrelerinin manuel olarak ayarlanmasına olanak tanıyor. 
 
Adobe tarafından oluşturulan 10 Bit RAW DNG Kamera ve Renk Profillerini destekleyen Xiaomi 13 Pro, profesyonellere Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom'da daha fazla son düzenleme şansını da veriyor. Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro video çekimi açısından da oldukça başarılı. 
 
Profesyonel düzeydeki videograflar için olağanüstü bir araç olan her iki cihaz da kullanıcıların canlı renkler, keskin kontrast oranları ve zengin ayrıntılarla "Create in Dolby Vision®" özelliğini kullanmalarına olanak tanıyor, 4K Ultra Gece Videoları çekiyor ve olağanüstü video kalitesi için HyperOIS video stabilizasyonu özelliği sunuyor.  
 

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro'Snapdragon®️ 8 Gen 2 ile göz kamaştırıcı hız + performans ve Xiaomi Surge ile üst düzey güvenilirlik + güç sunuyor

 

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro gücünü gelişmiş grafik işleme özelliklerine sahip GPU performansını ve güç verimliliğini sırasıyla yüzde 42 ve yüzde 49, CPU performansı ve güç verimliliğini yüzde 37 ve yüzde 47 oranında artıran Snapdragon®️ 8 Gen 2 mobil platformundan alıyor¹. 
 
Bu yüksek performans günlük kullanımda pil ömrünü uzatırken fotoğraf işleme, gerçek zamanlı yapay zeka ve oyun gibi görevlerin kolayca ve hızla yerine getirilmesine olanak tanıyor. 
 
Her iki cihaz da Qualcomm® FastConnectTM 7800 Mobil Bağlantı Sistemi ile Wi-Fi 7 desteğine sahip. Xiaomi 13 Pro'nun öne çıkan High Band Simultaneous (HBS) Multi-Link teknolojisi, çoklu ve eşzamanlı 5 GHz ve 6 GHz bağlantılara olanak tanıyarak 5,8 Gbps'ye varan ultra yüksek hızların yanı sıra daha düşük gecikme süresi ve mükemmel ağ kapasitesi sunuyor.2 
 
Xiaomi 13 ise Dual Band Simultaneous (DBS) Multi-Link özelliğine sahip ve 3,6 Gbps'ye varan ağ hızlarını yakalayabiliyor.2 Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro, daha uzun bir hizmet ömrü ve yükseltilmiş bir deneyim için Xiaomi'nin kendi geliştirdiği Surge şarj çipini kullanan Xiaomi Surge pil yönetim sistemi ile donatıldı. 
 
Aynı güç altında en yüksek enerji yoğunluğuna sahip 4.500mAh pil ile donatılan Xiaomi 13, kolayca gün boyu kullanım sağlıyor. Ayrıca 67W kablolu turbo şarj ve 50W kablosuz turbo şarj desteğine sahip. 
 
Diğer yandan Xiaomi 13 Pro, 120 W HyperCharge özelliği sayesinde yalnızca 19 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabilen daha da büyük 4.820mAh bataryaya sahip.³ 
 
Minimalist bir tasarıma ve sınıfının en iyisi ekrana sahip premium amiral gemisi  
Hem Xiaomi 13 hem de Xiaomi 13 Pro, güçlü teknolojik yeteneklerini öne çıkaran yepyeni minimalist bir tasarım tarzına sahip. 
 
Siyah, Beyaz ve Flora Yeşili gibi klasik ve büyüleyici renk seçenekleriyle sunulan Xiaomi 13, düz kenarlı, şık bir düz ekran tasarımına ve 2.5D kavisli arka tasarıma sahip. 
 
Hem etkileyici hem de elde tutuşu oldukça rahat olan Xiaomi 13, %93,3'lük inanılmaz ekran-gövde oranı ve 1,61 mm'lik ultra ince çerçevesiyle4 özellikle bu boyuttaki bir cihaz için inanılmaz bir görüntüleme deneyimi sunuyor.
 
 Büyük 6,36 inç FHD+ AMOLED ekrana sahip Xiaomi 13, E6 AMOLED malzeme sayesinde içeriklerin daha düşük güç tüketimiyle birinci sınıf renk doğruluğu ve parlaklıkla görüntülenmesini sağlıyor. 
 
Diğer yandan Xiaomi 13 Pro, özellikle kamera moduna sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilen tek tip bir görünüm için 3D kavisli seramik gövdesiyle dikkat çekiyor. 
 
Seramik Beyaz ve Seramik Siyah olmak üzere iki renkte sunulan ürünün tutuşu da oldukça keyifli. 120Hz WQHD+ AMOLED ekrana sahip olan bu daha büyük 6,73 inç ekran gerçek anlamda bir mucize. 
 
Aynı E6 malzemesi sayesinde 1.200 nit tam ekran parlaklığı ve 1.900 nit en yüksek parlaklığa ulaşıyor ve TrueColor ekranıyla doğru renkleri gösteriyor. 
 
Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG ve Dolby Atmos® desteği ile cihaz gerçek anlamda sürükleyici bir görsel-işitsel deneyim sunuyor. Her iki cihaz da IP685 toz ve suya dayanıklılık sunarak optimum koruma ve gönül rahatlığı sağlıyor.
 
Premium hizmetler eşlik ediyor 
 Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 13, 3 nesil Android sistem güncellemesinin yanı sıra 5 yıl boyunca güvenlik düzeltme güncellemeleri alacak.
 
Her iki cihazın kullanıcıları ayrıca, profesyonel düzeyde kamera sistemiyle çekilen anıları için 2 TB'a kadar genişletilmiş depolama alanı sağlayan Google One bulut depolama alanının yanı sıra YouTube ve Youtube Music uygulamasına 6 ay boyunca ücretsiz erişim sağlayan YouTube Premium ücretsiz deneme sürümünü deneyimleme hakkına sahip olacak. 
 
Ayrıca, Android'in dijital otomobil anahtarı özelliği desteği sayesinde Xiaomi 13 Pro ve Xiaomi 13, kullanıcıların otomobillerinin kilidini açmak, kilitlemek ve çalıştırmak için dijital otomobil anahtarlarını sevdikleriyle paylaşmalarına olanak tanıyacak. 
 
 Xiaomi 13 Lite, çift ön kamerasıyla sosyal medya meraklıları için çok yönlülük sunuyor 
 
Xiaomi 13 Lite, benzersiz selfie'ler, hikayeler ve sahneler yakalama konusunda tutkulu olan genç akıllı telefon kullanıcıları için özel olarak tasarlandı. 
 
Çift ön kamera ve çok yönlü yazılım özellikleriyle donatılan cihaz, özellikle bu kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı. 32MP ön kamera kristal netliğinde görüntüler yakalarken, 8MP ön kamera bu portre çekimlerinde doğal görünümlü bokeh elde edilmesi için ek derinlik bilgisi alınmasına yardımcı oluyor. 
 


Sosyal medya içerik yaratıcılarına değer katan cihaz ayrıca, karedeki kişi sayısını akıllıca algılayan, görüş alanını otomatik olarak ayarlayan ve uygun şekilde yakınlaştıran veya uzaklaştıran, böylece selfie bozulmasını en aza indiren Dinamik Çerçeveleme gibi kullanışlı ve eğlenceli özelliklerin yanı sıra Selfie yakınlaştırma, Cep aynası ve Xiaomi Selfie Glow gibi yüksek kaliteli selfie'ler çekilmesini ve görüntülü görüşmeler yapılmasını sağlamak için tasarlanmış üst düzey özellikler de sunuyor. 
 
Xiaomi 13 Lite, günlük kullanımı sorunsuz bir şekilde desteklemek için yüksek performanslı bir Snapdragon® 7 Gen 1 mobil platform, muhteşem bir 120Hz AMOLED ekran ve 67W hızlı şarj özellikleriyle donatıldı. 
 
Tüm bunlar 7,23 mm inceliğinde ve 171 g ağırlığındaki inanılmaz derecede hafif bir pakette4 4.500mAh pil ile birlikte sunuluyor ve harika bir kullanım sağlıyor. 
 

Xiaomi 13 Pro, 13 ve 13 Lite Temel Özellikleri 

 

 

Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13

Xiaomi 13 Lite

Tasarım

 

 • Ölçüler: 162,9 mm x 74,6 mm x 8,38 mm4
 • Ağırlık: 229 g4
 • 3D biyo-seramik arka yüzey
 • Corning® Gorilla® Glass Victus® Ön Yüzey
 • IP685
 • Renkler Seramik Siyah, Seramik Beyaz
 • Ölçüler: 152,8 mm x 71,5 mm x 7,98 mm4
 • Ağırlık: 189 g4
 • Corning® Gorilla® Glass 5 ön yüzey
 • 2.5D cam arka yüzey
 • IP685
 • Renkler Siyah, Beyaz, Flora Yeşili
 • Ölçüler: 159,2 mm x 72,7 mm x 7,23 mm4
 • Ağırlık: 171 g4
 • Corning® Gorilla® Glass 5 ön yüzey
 • 3D kavisli cam arka yüzey
 • Renkler Açık Mavi, Açık Pembe, Siyah

Görüntüleme Sistemi

 • LEICA VARIO-SUMMICRON 1:1.9-2.2/14-75 ASPH.
 • 23 mm f/1.9 Leica ana kamera 
 • 50 MP ultra geniş açılı kamera
 • IMX989, 1 inç sensör büyüklüğü
 • 1,6 μm piksel büyüklüğü, 3,2 μm 4-in-1 Super Pixel büyüklüğü 
 • f/1.9, 8P lens, HyperOIS
 • Xiaomi ProFocus
 • Portre Gece modu
 • 4K video kaydı
 • 4K 60 fps'ye kadar Dolby Vision® kalitesinde oluşturma
 • Ultra Gece Videosu
 • Tek tıkla yapay zeka sinema özelliği
 • 75 mm f/2.0 Leica hareketli telefoto kamera 
 • 50 MP telefoto kamera
 • f/2.0, OIS
 • Focal Shift teknolojisi
 • Hareketli telefoto lens
 • Xiaomi ProFocus
 • Portre Gece modu
 • 14 mm f/2.2 Leica ultra geniş kamera 
 • 50 MP ultra geniş açılı kamera 
 • f/2.2, 6P lens, 115° FOV
 • İki fotoğraf stili: Leica Authentic Look ve Leica Vibrant Look
 • Ana lens sistemi: 35 mm Siyah beyaz lens, 50 mm Swirly bokeh lens, 90 mm Yumuşak odaklı lens ve 75 mm Portre lensi 
 • 32MP ekran içi selfie kamera
 • 1,4 μm 4-in-1 Super Pixel
 • f/2.0, 5P lens, 89,6° FOV
 • Dinamik Çerçeveleme (0,8x, 1x)
 • Gece modu
 • Portre modu
 • HDR
 • LEICA VARIO-SUMMICRON 1:1.8-2.2/15-75 ASPH.
 • 23 mm f/1.8 Leica ana kamera 
 • 54/50 MP ( toplam/etkin) geniş açılı kamera
 • IMX800
 • 1/1,49"/1/1,56" (toplam/etkin) sensör büyüklüğü
 • 1,0 μm piksel büyüklüğü, 4-in-1 Super Pixel 
 • f/1.8, 7P lens, HyperOIS
 • Xiaomi ProFocus 
 • Portre Gece modu
 • 4K video kaydı
 • 4K 60 fps'ye kadar Dolby Vision® kalitesinde oluşturma
 • Ultra Gece Videosu
 • Tek tıkla yapay zeka sinema özelliği 
 • 75 mm f/2.0 Leica telefoto kamera 
 • 10 MP6 telefoto kamera 
 • f/2.0, 5P lens 
 • 15 mm f/2.2 Leica ultra geniş kamera 
 • 12 MP ultra geniş açılı kamera 
 • f/2.2, 120° FOV
 • İki fotoğraf stili: Leica Authentic Look ve Leica Vibrant Look
 • Ana lens sistemi: 35 mm Siyah beyaz lens, 50 mm Swirly bokeh lens, 90 mm Yumuşak odaklı lens ve 75 mm Portre lensi 
 • 32MP ekran içi selfie kamera
 • 1,4 μm 4-in-1 Super Pixel
 • f/2.0, 5P lens, 89,6° FOV
 • Dinamik Çerçeveleme (0,8x, 1x)
 • Gece modu
 • Portre modu
 • HDR

 

 

 • 50 MP ultra geniş açılı kamera
 • Sony IMX766
 • 1/1,56" sensör büyüklüğü
 • 1,0 μm piksel büyüklüğü, 2,0 μm 4-in-1 Super Pixel 
 • f/1.8, 7P lens, 86° FOV
 • Kontrast AF
 • Vlog modu
 • Video teleprompter
 • 8 MP ultra geniş açılı kamera
 • Sony IMX355
 • 1/4" sensör büyüklüğü
 • f/2.2, 5P lens, 119° FOV
 • 2 MP makro kamera
 • 1/5" sensör büyüklüğü
 • f/2.4, 3P lens, 82° FOV
 • 32 MP ultra geniş açılı ön kamera
 • 1/2,74" sensör büyüklüğü, 0,8 μm piksel büyüklüğü 
 • f/2.4, 6P lens, 100° FOV
 • Dinamik Çerçeveleme
 • Xiaomi Selfie Glow
 • Video teleprompter
 • 8 MP derinlik sensörü 

 

Ekran

 • 120 Hz WQHD+ 6,73 inç AMOLED ekran
 • E6 OLED materyaller
 • 20:9, 3200 x 1440, 522 ppi
 • 1-120Hz AdaptiveSync Pro, 240Hz'e kadar dokunmatik
 • örnekleme hızı 
 • Parlaklık: HBM 1200 nit (tip), 1900 nit (tepe)
 • P3 renk gamutu
 • TrueColor ekran, JNCD≈0.21, Delta E≈0.28
 • 1 milyardan fazla renk
 • Pro HDR ekran 
 • Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG
 • 1920 PWM dimleme
 • Uyarlanabilir okuma modu 
 • Güneş ışığı modu 
 • SGS Göz Koruyucu Ekran sertifikası 
 • 120 Hz FHD+ 6,36 inç AMOLED ekran
 • 20:9, 2400 x 1080, 413 ppi
 • 120 Hz AdaptiveSync
 • 240 Hz'e kadar dokunmatik örnekleme hızı
 • E6 OLED materyaller
 • Parlaklık: HBM 1200 nit (tip), 1900 nit (tepe)
 • P3 renk gamutu
 • TrueColor ekran, JNCD≈0.32, Delta E≈0.36
 • Pro HDR ekran
 • Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG
 • Uyarlanabilir okuma modu 
 • Güneş ışığı modu
 •  
 • 120 Hz 6,55 inç FHD+ AMOLED ekran 
 • 20:9, 2400 x 1080, 402 ppi
 • 240 Hz dokunmatik örnekleme hızı
 • Parlaklık: 500 nit (tip), 1000 nit (tepe)
 • Kontrast oranı: 5.000.000: 1 (tip)
 • 68 milyara kadar renk
 • Dolby Vision®, HDR10+
 • Okuma modu 
 • Güneş ışığı modu 
 • 1920 Hz PWM dimleme

 

Performans

 • Snapdragon®️ 8 Gen 2
 • 4 nm güç tasarruflu üretim süreci 
 • Qualcomm® Adreno™ GPU
 • Snapdragon® X70 5G Modern-RF System 
 • LPDDR5X + UFS 4.0 Depolama
 • 12GB+256GB, 12GB+512GB
 • Android 13 temelli MIUI 14
 • Snapdragon®️ 8 Gen 2
 • 4 nm güç tasarruflu üretim süreci 
 • Qualcomm® Adreno™ GPU
 • Snapdragon® X70 5G Modern-RF System 
 • LPDDR5X + UFS 4.0 Depolama
 • 8GB+256GB, 12GB+256GB
 • Android 13 temelli MIUI 14
 • Snapdragon®️ 7 Gen 1
 • LPDDR4X + UFS2.2
 • 8GB+128GB, 8GB+256GB
 • Android 12 temelli MIUI 14

Pil ve Şarj

 • 4.820 mAh (tip) pil 
 • Xiaomi AdaptiveCharge
 • Xiaomi 120 W HyperCharge
 • 50W kablosuz turbo şarj7
 • 10 W kablosuz ters şarj 

 

 • 4.500 mAh (tip) pil
 • Xiaomi AdaptiveCharge 
 • 67 W kablolu turbo şarj 
 • 50 W kablosuz turbo şarj 
 • 10 W kablosuz ters şarj 
 • 4.500 mAh pil (tip)
 • 67 W kablolu turbo şarj
 • Xiaomi AdaptiveCharge

 

Ses

 • Çift hoparlör 
 • Dolby Atmos®️
 • Çift hoparlör 
 • Dolby Atmos®️
 • Dolby Atmos®️

Bağlantı

 • Çift SIM 
 • Wi-Fi 7 özelliği² 
 • NFC8 desteği
 • Bluetooth 5.3 
 • 5G: NSA + SA Desteği 
 • Frekanslar 
 • 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/71/75/77/78/79
 • 4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/66 
 • 4G: LTE TDD: B38/39/40/41/42/48 
 • 3G: WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19 
 • 2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz 

 

 • Çift SIM 
 • Wi-Fi 7 özelliği²
 • NFC8 desteği
 • Bluetooth 5.3 
 • 5G: NSA + SA Desteği 
 • Frekanslar 
 • 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/71/75/77/78
 • 4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/66 
 • 4G: LTE TDD: B38/39/40/41/42/48 
 • 3G: WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19 
 • 2G: GSM: 850 900 1800 1900 MHz 

 

 

 • Çift SIM 
 • NFC8 desteği
 • Bluetooth 5.2
 • Frekanslar 
 • 5G: n1/n3/n5/n7/n8/n20/n28/n38/n40/n41/n66/n77/n78
 • 4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66 
 • 4G: LTE TDD: 38/40/41/42
 • 3G: WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19 
 • 2G: GSM: 2/3/5/8
 • Wi-Fi 6

 

 

 
 
1 Xiaomi Internal Labs tarafından yapılan testlerden elde edilen veriler. Snapdragon® 8 Gen 1 ile karşılaştırıldığında. 
2 Wi-Fi 7 özelliği bölgesel kullanılabilirliğe ve yerel ağ desteğine bağlı olarak değişebilir. Bu işlev, uygun olduğu zaman ve yerde OTA aracılığıyla eklenebilir. 
3 Xiaomi Dahili Laboratuvarlarından alınan veriler. Gerçek pil ömrü ağ ortamına, kullanım tarzlarına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla doğal olarak azalacaktır. 
4 Gerçek ölçümler ürünler arasında farklılık gösterebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne tabidir. 
5 Cihaz, normal kullanım koşullarına karşılık gelmeyen belirli laboratuvar koşulları altında suya ve toza dayanıklı olarak onaylanmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen Xiaomi resmi web sitesine bakın. 
 6 10 MP sensörün megapiksel sayısını ifade eder, fotoğraf ve videoda kullanılan gerçek megapiksel sayısı farklı modlara göre değişebilir. 
 7 Optimum kablosuz şarj verimliliği için 50 W'ın üzerinde bir şarj cihazı kullanmanızı öneririz. 
8 NFC kullanılabilirliği pazarlara göre değişebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area