Ads Area

Trendyol’dan ‘kapıdan iade’ kolaylığı

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un, müşterilerinin ürün iadelerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirmeleri için devreye aldığı ‘kapıdan iade’ hizmeti 78 ilde kullanımda. 


Aralık ayında Trendyol müşterilerinin gerçekleştirdiği tüm iadelerin yüzde 25’i ücretsiz kapıdan iade hizmeti kullanılarak gerçekleştirildi. 
 
Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, müşterilerinin alışverişlerini daha keyifli hale getirmek için hayata geçirdiği uygulamalara bir yenisini ekledi. 


 

Özellikle kargo şubelerine uzak mesafede olan müşterilerinin iade konusunda daha hızlı hareket edebilmelerini hedefleyen Trendyol’un, devreye aldığı ‘kapıdan iade’ hizmeti 78 ilde kullanımda. 

 
Aralık ayında Trendyol müşterilerinin gerçekleştirdiği tüm iadelerin yüzde 25’i ücretsiz kapıdan iade hizmeti kullanılarak gerçekleştirildi.  
 

Trendyol kapıdan iade işleminde Randevu gününü müşteriler belirliyor 

Trendyol müşterileri kapıdan iade hizmeti ile ürünün teslim alınmasını istediği günü seçebiliyor. 
 
Müşteriler, iade kodunu aldıktan sonra seçtiği randevu gününü uygulama üzerinden güncelleyebiliyor. Müşteriler iadesini kuryeye teslim ederken, iade kodu ya da yeni bir özellik olan iade barkodunu göstererek işlemi tamamlayabiliyor. 
 
Kuryeler, randevu günü müşteriyi adreste bulamazsa, ardından gelen ilk iş günü tekrar adresi ziyaret ediyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area