Ads Area

Samsung tablet karne kampanyası

Samsung, Karne dönemine özel başlattığı ve 31 Ocak Salı gününe kadar geçerli tablet kampanyası ile karne heyecanı yaşayan öğrencilerin ve ailelerin yanında olmaya devam ediyor. 
 

Kampanya kapsamında, geniş yelpazedeki Galaxy tabletler birbirinden avantajlı indirimlerle sunuyor. 
 
Samsung’un 31 Ocak 2023 (23:59) tarihine kadar geçerli tablet kampanyası kapsamında; Galaxy Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ veya Tab S8 Ultra tablet alacak kullanıcılar, kaçırılmayacak teklif ve fırsatlardan yararlanabiliyor. 


 
Kampanya kapsamında[1]; Galaxy Tab S6 Lite 5799 TL, Tab A7 Lite 2199 TL, Tab S7 FE 7699 TL, Tab A8 ise 3099 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılara sunulacak. 
 
Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki Galaxy Tab S8 13499 TL, Tab S8+ 15999 TL, Tab S8 Ultra ise 18999 TL fiyatıyla indirimli olarak kullanıcılara sunulacak.
 
Galaxy Tab S8 serisi iş, okul ve eğlencenin sınırlarını yeniden belirliyor 
 
Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki tüm cihazlar, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu yerleşim ve akıllı otomatik kadraj[2] teknolojisiyle profesyonel bir görüntülü konuşma deneyimi sunuyor. 
 
Aynı zamanda kapsamı genişletilen Çoklu Aktif Pencere ve Samsung DeX sayesinde devrim niteliğindeki çoklu görev özellikleri[3], şifre korumalı Hızlı Paylaşım ile de güvenli ve kolay dosya paylaşımı[4] gerçekleştirilebiliyor. 
 
Yeni ve süper hızlı 4nm işlemcinin yanı sıra tabletle birlikte gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen’, Galaxy Tab S8’in yenilikleri arasında. S Pen, kâğıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir deneyim sunuyor. Tüm bu özellikler en ince ve dayanıklı Armor Aluminum[5] malzemeyle üretilen cihaz gövdesinde bir araya geliyor. 
 
Ayrıca Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’[6] gibi özellikler sayesinde diğer Galaxy cihazlarından oluşan ekosistem ile tamamıyla uyum içinde çalışıyor. 
 
Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en hızlı işlemci olan 4nm çip ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm görevlere yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor. 
 
Daha fazlasına ihtiyaç duyanlar ise Galaxy Tab S8 Ultra’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 
 
Ayrıca Galaxy Tab S Ailesinde yer alan diğer modeller (Tab S8 Ultra, Tab S8+, Tab S8, Tab S7 FE, Tab S6 Lite) de isteğe bağlı bir micro SD[7] kart ile 1 TB'a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. 
 
Galaxy Tab S8 serisi aynı zamanda, Wi-Fi 6'nın bant genişliğini ve üst sınır hızını iki katına çıkaran Wi-Fi 6E[8] desteğine sahip Samsung'un geliştirdiği ilk tablet serisi[9]. Samsung kampanyaları ile ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’nden, güncel kampanya koşulları ve Samsung mağaza listesine ise www.samsung.com/tr adresinden ulaşılabiliyor. 
 
[1] İndirim kampanyası, 13 Ocak 2023 – 31 Ocak 2023 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş seçili ve stoğu bulunan Tabletler (Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra) (Ürün) satın alımlarında geçerlidir. 
 
Kampanya, kampanyaya katılan Samsung yetkili bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarında yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanalı olan shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve Samsung Online Mağaza’nın pazaryeri satış kanallarında yönettiği hesaplardan yapılan satışlar için geçerlidir. 
 
Kampanya stoklarla sınırlıdır. 
[2]Mevcut durumda Samsung Camera, Blue Jeans, Google Duo, Meta Messenger, Google Meet, New Knox Meeting, Microsoft Teams, Cisco Webex Meet, Zoom ile birlikte kullanılabilir. Otomatik kadraj özelliği sadece ultra geniş ön kamerada kullanılabilir. 
 
Otomatik kadraj sadece insanları tanır ve belirli çözünürlükleri ve oranları desteklemeyebilir. Otomatik kadraj özelliği açıkken belirli işlevler kullanılamayabilir. 
 
[3] Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere’yi desteklemeyebilir. 
 
[4] Hızlı Paylaşım, Android OS sürüm 10.0(Q) ve One UI 2.1 veya sonraki olan Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde mevcuttur. Hızlı Paylaşım özelliğinin kullanılabilmesi için Bluetooth LowEnergy ve WI-Fi bağlantısı gereklidir. Bazı uygulamalar Hızlı Paylaşım’ı desteklemeyebilir. 
 
[5]Ekran, yan tuşlar ve SIM tepsisi hariç tüm metal bileşenlerde Armor Aluminum kaplama kullanılmıştır. 
 
[6]Otomatik Geçiş özelliği, One UI 3.1 veya sonraki Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde bulunur. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş özelliğini desteklemeyebilir. Otomatik Geçişi etkinleştirmek için Galaxy cihazları üzerinde kayıtlı bir Samsung Hesabında oturum açılmış olmalıdır. 
 
[7]MicroSD kart ayrı satılır. Ayrıntılı özelliklerin (Bellek ve İşlemci gibi) kullanılabilirliği pazara ve operatöre göre farklılık gösterebilmektedir. 
 
 [8]Wi-Fi 6E ağ kullanılabilirliği pazara, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına göre farklılık göstermektedir. En iyi düzeyde bağlantı gerektirir.
 
 Wi-Fi 6E yönlendiricisi gerekmektedir, bu özellik henüz Türkiye’de aktif değildir. [9]Quick Share açıkken, cihazlarda ölçülen Wi-Fi 6E için çift hız. Galaxy Tab S7'deki (Wi-Fi 6) hız ile karşılaştırılmıştır. 
 
Gerçek bant genişliği ve hız, pazara, operatöre ve kullanıcı ortamına göre değişebilir. GalaxyTab S8, Tab S8+, Tab S8 Ultra, S22, S21 Ultra ve Z Fold3 dâhil olmak üzere One UI 2.1 veya üstünü çalıştıran cihazlarda kullanılabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area