Ads Area

Konami, Efootball Champıonshıp Pro 2023'te Yarışacak Sekiz Kulübü Duyurdu

eFootball™ serisinin bir numaralı profesyonel espor yarışması, dünyanın en büyük ve en rekabetçi kulüplerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor 
 

KONAMI bugün itibarıyla eFootball™ Championship Pro'nun 2023'te yepyeni bir kulüp kadrosuyla geri döneceğini duyurdu. Dünya futbolunun en seçkin kurumlarından olan bu kulüpler şampiyonada kıyasıya bir rekabetin olacağının sinyalini veriyor. 


 
8 kulüp belli oldu 
Yarışmanın 2023 ayağı, FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern Münih, Arsenal FC, AS Roma ve 2022 şampiyonları AS Monaco'nun yanı sıra KONAMI'nin en yeni ortak kulüplerinden ikisi AC Milan ve FC Internazionale Milano’dan oluşuyor.  
 
Çevrimdışı turnuvalara dönüş 
Üç yıl sonra ilk kez 2023, eFootball™ Championship Pro'da çevrimdışı rekabetin geri dönüşüne şahit olacağız. Tüm maçlar İspanya'nın Barselona kentinde yüz yüze gerçekleştirilecek. 
 
2022’deki turnuvanın aksine bu yıl maç günleri (Matchday) kazananları belirlemek için nihai eleme aşamasından önce daha gelişen, aşamalı bir lig formatına dayanarak dört farklı aya yayılacak. 
 
Tam maç günü programı şu şekilde: 
Lig Aşaması 
Matchday 1: 11 Şubat 2023 
Matchday 2: 4 Mart 2023 
Matchday 3: 18 Mart 2023 
Matchday 4: 8 Nisan 2023 
Matchday 5: 22 Nisan 2023 
Matchday 6: 13 Mayıs 2023 
Matchday 7: 27 Mayıs 2023 
Final Aşaması: 24 Haziran 2023 
 
 
 İlk olarak, kullanıcılar 11 Şubat (15:00 IST) – 16 Şubat (04:59 UTC) arasında oyun içinde ayarlanan CP afişi aracılığıyla YouTube'da Matchday 1'i izlerlerse 2.000 eFootball™ puanı kazanabilirler. İkinci olarak, taraftarların turnuvadaki kulüplerin performanslarına dayalı olarak resmi kulüp ürünlerini kazanabilecekleri Zafer Hediyesi (Victory Giveaway) var. 
 
Bununla ilgili detaylar, çevrimiçi olarak eFootball™ ve kulüplerin sosyal medya sayfalarında yayınlanacak. 
 
 “eFootball™” Hakkında 
“eFootball™”, KONAMI'nin popüler oyun serisi “PES”in yeniden markalaşmış halidir. Bu değişimle birlikte oyuna yeni bir futbol oyun motoru eklendi, oynanış geliştirmeleri eklendi ve oyun tüm uyumlu cihazlarda "oynaması ücretsiz" oldu. 
 
 “eFootball™”, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları için eğlenceyi ve erişilebilirliği en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan, sürekli gelişen bir platformdur. 
 
 "eFootball", "e-Football" ve "eFootball logosu", Japonya'da ve diğer ülkelerde veya bölgelerde Konami Digital Entertainment Co., Ltd.'nin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area