Ads Area

Huawei akıllı telefonlarda görünenden fazlası var

Akıllı telefon seçmek için pek çok kriter var ve hangisinin kullanılacağına ilişkin nihai karar tamamen kişinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı. 
 

İhtiyaçlara göre özelleştirilmiş telefon seçimini kolaylaştırmak için, HUAWEI’nin farklı modellerini ve özelliklerini tanıyın.  
 
 İyi bir akıllı telefon arayışında, ihtiyaçlarımıza en uygun ve değerli deneyimler sağlayan donanım çözümlerine yöneliyoruz. HUAWEI ürün ailesinin de amacı, yaşam tarzımıza ve zevkimize uygun en uygun çözümleri sunmak.    
 
Dünyanın en iyi mobil kamerası: Mate 50 Pro 


Son teknoloji 50 MP Ultra Diyafram Kamerası, dünyanın f/1.4'ten başlayan ilk 10 seviyeli ayarlanabilir fiziksel diyaframı, üstün performans ve DXOMARK tarihindeki en yüksek puan olan 149 puanla HUAWEI Mate 50 Pro, var olan en iyi fotoğrafçılık akıllı telefonu oldu. 
 
Güçlü kamera özelliklerine ek olarak, yeni Mate 50 Pro, eksenel simetriye sahip özel Mate Serisi tasarım dilini sürdürüyor. Aynı zamanda zarif “Clous de Paris” adım desenli kabartma tasarımını ilk kez kullanıyor ve en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış yeni bir tür güzelliği sergiliyor.   
 
Yeni Mate 50 Pro’nun özel turuncu vegan deri versiyonu, İsviçre'nin SGS'sinin beş yıldızlı camdan düşmeye karşı dayanıklılık sertifikası ile doğrulandığı gibi, onu daha esnek ve düşmeye karşı dayanıklı kılan "Kunlun Glass" ekran camıyla kaplandı. Bu, malzeme bilimi alanında bir başka HUAWEI atılımına işaret ederek, bu sertifikayı alan ilk akıllı telefon olmasını sağlıyor. 
 
HUAWEI'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu, su altında 6 metreye kadar IP68 dereceli su direncini de destekleyerek ıslak ve tozlu ortamların kolayca üstesinden gelinmesini sağlıyor.   
 
HUAWEI Mate 50 Pro’nun özel turuncu vegan deri versiyonu HUAWEI Online Mağaza’da 37.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Sınırlı süreye özel 1000 TL değerinde indirim fırsatı sağlanan akıllı telefonla birlikte 4.296 TL değerinde FreeBuds SE, 66W SuperCharger ve Uzatılmış garanti hediye ediliyor.
 
HUAWEI Mate 50 Pro Siyah versiyonu ise 33.999 TL fiyatla satışa sunulurken, ürün paketine aynı hediyeler dahil ediliyor. Diğer birçok satış fırsatından yararlanmak için HUAWEI Online Mağaza üzerindeki satış sayfası incelenebilir:
 
nova 10 ve nova 10 Pro: Selfie artık bir sanat dalı 
HUAWEI, Z kuşağının fotoğrafçılık aracılığıyla kendilerini ifade etme cesaretini, yepyeni HUAWEI nova 10 Serisi’nin temel felsefesini ve tasarımını formüle etmek için kullanıyor.
 
 Yeni nesil nova, Z kuşağının fotoğrafa olan sevgisini, çevrelerindeki güzellik ve mucizeyi birleştirmenin ve hatta yeniden keşfetmenin bir yolu olarak kabul ediyor. 
 
Yeni HUAWEI nova 10 Serisi’nin kamera işlevini bu kadar dikkate değer kılan şey, telefon kameralarının gençlerin bakış açılarını ifade etme ve şekillendirmede oynadığı role ilişkin bu anlayış. 
 
Yükseltilmiş görüntüleme deneyimi sunan HUAWEI nova 10 Serisi, nova kullanıcılarının günlük yaşamlarını kaydetmelerine ve kendilerini yenilenmiş bir özgüvenle ifade etmelerine olanak tanıyor. Z Kuşağı hedef kitlesi bir bağlantı duygusu oluşturmak için yeni akıllı telefon serisini kullanıyor.   
 
 60 + 8 megapiksel ön kameraları ile selfie çekimlerde devrim yaratan nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlar, aynı zamanda 100 watt şarj cihazı ile 20 dakikada sıfırdan tam şarja erişerek sizi asla yarı yolda bırakmıyor.   
 
HUAWEI Online Mağaza’da 16.499 TL fiyatla satışa sunulan nova 10 ve nova 10 Pro akıllı telefonlarda uygulanan sınırlı süreli özel 500 TL değerinde indirimi fırsatı, nova 10 Pro ile Watch Fit 2 Gümüş, FreeBuds Lipstick veya FreeBuds Pro 2 Mavi alımlarında geçerli 1.000 TL paket indirimi fırsatını kaçırmayın.
 
Bakmaya doyamayacaksınız: nova 10 SE 
HUAWEI nova 10 SE, 90 Hz yenileme hızına ve 270 Hz'e kadar dokunmatik örnekleme hızına sahip 6,67 inç OLED HUAWEI FullView Ekran ile donatılmış olarak gelir ve parlak ve ayrıntılı içeriği titiz bir doğrulukla yeniden oluşturarak akıcı ve sürükleyici bir görüntüleme sağlar. 
 
Akıllı telefon ayrıca sektör lideri 66W HUAWEI SuperCharge ve uzun ömürlü 4.500mAh pili de destekliyor. EMUI 12 işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon, günümüz kullanıcılarının arzuladığı akıllı, kesintisiz, güvenli ve etkileşimli tüm senaryo deneyimlerini, herkesin ulaşabileceği bir fiyat skalasında sunuyor. 
 
HUAWEI nova 10 SE, 12.999 TL fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor. 500 TL değerinde indirimi fırsatı, 999 TL değerinde FreeBuds SE Mavi hediyesi, nova 10 SE Mint Yeşili ile Watch GT SE Yeşil’e 1.700 TL indirimli sahip olma şansı
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area