Ads Area

2022 PUBG MOBILE Türkiye Ulusal Kupası Büyük Final Aşaması 24-25 Ocak’ta Gerçekleşecek

Büyük finaller aşamasında 16 Takımın mücadele edeceği 2022 PUBG MOBILE Türkiye Ulusal Kupası (PMNC) 500.000 TL ödül havuzuna sahip. 
 
Infinix sponsorluğundaki PMNC Türkiye turnuvasındaki heyecan dolu final maçlarının tamamı PUBG MOBILE resmi Youtube sayfası üzerinden takip edilebilecek. 
 


Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 500.000 TL ödül havuzuna sahip olan PUBG MOBILE National Championship Türkiye (PMNC) turnuvasının Büyük Finaller Aşamasının 24 - 25 Ocak tarihlerinde gerçekleşeceğini duyurdu.
 
 24 takımın yer aldığı lig aşamasında en çok puan toplayan 16 takım, turnuvanın final aşamasında kozlarını paylaşacak. Başakşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Tesisleri’nde gerçekleşecek olan büyük final etkinliği büyük bir konsere sahne olacak. 
 
Canbay & Wolker 25 Ocak’ta oyun severler ile bir araya gelecek ve katılımcıları coşturacak. Turnuvanın Büyük Finalleri kurulacak sahnede offline olarak yapılacak ve tüm takımlar aynı anda mücadele edecek.
 
 Infinix sponsorluğundaki PMNC Türkiye turnuvasındaki heyecan dolu final maçlarının tamamı PUBG MOBILE resmi Youtube sayfası üzerinden takip edilebilecek. Büyük final etkinliğine katılacak oyun severlere binlerce UC, oyuncu ekipmanları ve farklı ödüller dağıtılacak. 
 
Tüm katılımcılara açık olacak etkinlikte Infinix marka akıllı telefon başta olmak üzere birçok sürpriz ödül de dağıtılacak. Bu etkinlikte yer almak için yapılması gerekenler ise çok basit. 
 
Başakşehirli: Mutlu Şehirli uygulamasına girip etkinlik sayfasından ücretsiz bilet alınması yeterli olacak. Ayrıca etkinlik alanında BarışG, Egoist Pati, Barbar ve Mezarcı’nın da aralarında yer aldığı birçok ünlü influencer da sahnede olacak. 
 
Etkinliğe katılacak olan Influencer’lar şu şekilde; Barış G, Egoist Pati, Mezarcı, Barbar, Bloodrapper, Xonedayi, Alina, Vipfurkan, Doğukan Bunny, Yargıç Tony ve Amigo. 
 
 8 Takım PMPL Bileti Kazanacak 
Hem profesyonel hem de eleme aşamasından yükselen amatör takımların mücadele ettiği ve oyuncuların kendini gösterme fırsatı yakaladığı turnuvanın final aşamasında en çok puan toplayan 8 takım 2023 PUBG MOBILE Pro League (PMPL) Türkiye’de oynama şansını elde edecek. 
 
500.000 TL ödül havuzuna sahip olan turnuvayı ilk sırada tamamlayan takım 150.000 TL, ikinci sırada tamamlayan takım 80.000 TL ve üçüncü sırada tamamlayan takım ise 50.000 TL ödül kazanacak.  
Turnuvada mücadele edecek 16 takım şu şekilde: 
Fenerbahçe Espor Solo Esports Digital Athletics Galakticos Mavidance Esports Bad Boys Reborn Galatasaray Espor My Colors Getso Esports Melise Esports ROM Squad AWA Esports Dark Passage NWA Esports Lucky7 Esports KAOS Espor

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area