Ads Area

Kişiye Özel Avantajlı Teklifler Sayesinde Vodafone’luların Parası Değerli

Vodafone, hem Vodafone’lu olmak isteyenler hem de mevcut müşterileri için kişiye özel tekliflerin yanı sıra 12 ay sabit fiyat garantisinden Devreden Tarife’ye kadar pek çok imkân sunuyor. 
 

Vodafone’lu olmak isteyen müşteriler, vodafone.com.tr’yi ziyaret ederek ya da Vodafone mağazalarındaki QR kodu okutarak, 85 TL’den başlayan, kişiye özel tekliflerden yararlanabiliyor.   
 
Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. 


 
“Vodafone’da paran değerli” söylemiyle hayata geçirilen yeni kampanyada, Vodafone’a yeni gelen ve mevcut Vodafone müşterileri, kişiye özel teklifler ile 12 ay sabit fiyat garantisi, fatura aşımını engelleyen durma özelliği, Red’de internetinden yemeyen sosyal medya uygulamaları, Hediye Çarkı’ndan her hafta 20 GB’a kadar internet kazanma şansı, Devreden Tarife özelliği gibi pek çok avantajdan yararlanabiliyor. 
 
Ayrıca, Süper Uyumlu tarifeyle kendi tarifesini oluşturma imkânı da yeni gelen müşterileri bekliyor. Kampanya kapsamında numarasını taşıyarak ya da yeni numara alarak Vodafone’a gelmek isteyen müşteriler, vodafone.com.tr’yi ziyaret ederek ya da Vodafone mağazalarındaki QR kodu okutarak, 85 TL’den başlayan, kişiye özel tekliflerden yararlanabiliyor.    
 
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:   
 
“Günümüzde, müşterinin kendi tercihlerine uygun şekilde kişiselleştirilmiş öneriler sunulması değerli bulunuyor. Biz de Vodafone olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına göre kişiye özel bütçe dostu avantajlı teklifler sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz, mağazalarımızda QR kod okuttuklarında kendilerine uygun teklifleri görebiliyorlar. 
 
Veri bazlı yaklaşımımızı yeni müşterilerde de uygulamak, olası müşteri potansiyelini genişletmek ve analitik modellemeleri işin önemli bir parçası haline getirmek fark yaratıyor. 
 
Vodafone bugün sektörde en düşük mobil müşteri kayıp oranına sahip. Burada fark yarattığımız alanları müşterilerimize sorduk, onların içgörüleriyle yeni iletişim kampanyamızı tasarladık. 
 
‘Vodafone’da paran değerli’ anlayışı doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bu kampanyada, Vodafone’lu olmak isteyenlere 85 TL’den başlayan özel tekliflerden yararlanma imkânı veriyoruz. 
 
Böylece müşterilerimiz, 12 sabit fiyat garantisinden internetinden yemeyen sosyal medya uygulamalarına kadar pek çok avantajdan mevcut müşterilerimiz gibi yararlanabiliyor. Herkesi bu yeni kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”  
 
Kişiye özel tekliflerle Vodafone’lu olmanın tam vakti   
Vodafone’a geçmek isteyenlerin, vodafone.com.tr ya da Vodafone mağazalarına gelmeleri yeterli oluyor. Müşteriler, bu kanallarda yapılan yönlendirmeleri takip ederek Vodafone’a geçişlerini tamamlayabiliyorlar. 
 
Vodafone, müşterilerin sistem üzerinden verdikleri bilgilere dayanarak onlara özel faturalı tarife teklifleri sunuyor. Böylece müşteriler kişiye özel sunulan tekliflerden dilediğini seçebiliyor. 
 
Mevcut Vodafone müşterileri ise Vodafone mağazalarını veya Vodafone Yanımda uygulamasında “Bana Ne Var” sekmesini ziyaret ederek tarife, ev interneti ve Vodafone Flex’ten cihaz teklifleri gibi kendilerine özel fırsatları keşfedebiliyor.   
 
Yapay Zeka destekli akıllı sistem kullanılıyor   
Vodafone, numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone’a geçmek isteyenlere en uygun teklifi sunmak için Yapay Zeka destekli bir akıllı sistem kullanıyor. 
 
Vodafone’a geçmek isteyenler, kişiye özel tekliflerden yararlanmak için vodafone.com.tr’ye girebiliyor ya da Vodafone mağazalarına gelebiliyor. 
 
Vodafone mağazalarındaki QR kod’u okutarak sistem üzerinden ihtiyaçlarını anlamaya yönelik sorulan 4 soruya cevap verdikten sonra kendilerine en uygun teklifi görebiliyor ve dijitalleştirilmiş süreçlerle Vodafone’lu olabiliyorlar. 
 
Yapay Zeka destekli bu sistemle, Vodafone’lular için “Bana Ne Var”da sunulan kişiselleştirilmiş teklifler Vodafone’a gelmek isteyenler için de tüm kanallarda sunuluyor.   
 
Kampanyaya özel reklam filmleri yayında   
Vodafone’un yeni kampanyası için çekilen reklam filmlerinde Aras Bulut İynemli oynuyor. Filmlerde Vodafone’un sunduğu devretme özelliği, fatura durdurma özelliği, internetinden yemeyen uygulamalar, Hediye Çarkı, tarife içerik değiştirme özelliği, tarife ücretinin artmaması gibi avantajlara dikkat çekilerek “Vodafone’da paran değerli” mesajı veriliyor. Vodafone’lulara ödedikleri ücretin karşılığında tarifenin yanı sıra pek çok fayda da sunuluyor.     
 
Yaklaşık 450 milyon GB internet kotadan yemedi   
Bugün 680 bini aşkın Vodafone müşterisi Devretme özelliğinden faydalanıyor. 
 
2022’nin ilk 11 ayında, Hediye Çarkı’nda toplam 440 milyon GB internet ve 11 milyar TL hediye çeki verildi. Yaklaşık 4 milyon müşteri Vodafone Red’in sınırsız paketleriyle 450 milyon GB’a yakın interneti kotasından yemeden kullandı. 
 
Süper Uyumlu tarife kullanan müşterilerin %9,5’u içeriklerini ihtiyaçları doğrultusunda değiştirirken, içerik değiştirenlerin %24’ü tarife fiyatını ihtiyacına göre düşürdü; içerik değiştirenlerin %51’i ise ihtiyaçlarına göre internet içeriğini artırdı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area