Ads Area

Profilo Yılbaşı Sofralarında da Oh be Dedirtiyor

Yeni yılı evde sevdikleriyle karşılamayı planlayanlar için Profilo’nun hayatı kolaylaştıran ürünleri, muhteşem bir yılbaşı sofrası hazırlamayı zahmetsiz hale getiriyor.   
 

Hayatı kolaylaştıran Profilo, sevdikleri için kalabalık bir yılbaşı sofrası donatmak isteyenlere de işlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Tüm aileyi bir araya getiren kalabalık yılbaşı sofralarını hazırlamak Profilo sayesinde artık zorlu bir iş olmaktan çıkıyor. 
 
Profilo, yılbaşı sofralarında birbirinden farklı ürün özellikleriyle lezzetli yemekler pişirmeye yardımcı olurken, pratikliğiyle de “Oh be” dedirtiyor.    


 
Profilo ”Lezzet Buharı” özellikli ankastre fırını ile yılbaşı hindisi içi sulu dışı çıtır çıtır pişiyor! 
 
Profilo ‘lezzet buharı’ özellikli ankastre fırınlarda pişirme sırasındaki buhar desteğiyle en zor yemekler bile muhteşem kıvamda pişiyor, lezzetine doyum olmuyor. 
 
Bütün bir hindinin içinin sulu ve lezzetli, dışının ise çıtır çıtır kalmasını sağlıyor. Zahmetsizce kabaran kekler, çıtır çıtır pişen börekler yılbaşı sofralarınızı süslüyor.
 
 Buhar desteğiyle yemeklerinize lezzet katan’ lezzet buharı’ özellikli ankastre fırını size hem pratik hem de keyifli menüler hazırlama imkanı sunuyor.  Yılbaşı programının lezzetli ve çeşit çeşit menüleri, Profilo Ankastre Fırınlar sayesinde tek seferde kolayca pişirilebiliyor. 
 
3D Sıcak Hava Pişirme Programı, fırın içerisindeki ısıyı eşit şekilde dağıtarak her bölmedeki yiyecek için ideal pişirme ortamı oluşturuyor. Aynı anda 3 tepside farklı yemeklerin tatları birbirine karışmadan, tek seferde pişmesi sofralarınıza pratiklik ve lezzet katıyor.  
 
Profilo XXL Buzdolaplarında Tüm Lezzetler İçin Bir Yer Var!  Yılbaşı için hazırlanacak çeşit çeşit menülere Profilo XXL Buzdolaplarında bol bol yer var. 
 
Profilo XXL Buzdolabına geniş iç hacmi sayesinde, kalabalık misafirler için yapılan yılbaşı alışverişinin yanı sıra en büyük boy tencere ve tepsiler rahatça yerleşiyor. 
 
Yiyecekleri taze tutma özelliği sayesinde de önceden hazırladığınız yemekler ilk günkü lezzetlerini ve tazeliklerini koruyabiliyor.  
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area