Ads Area

Hepsiburada’dan Yılın Son Marka Günleri’nde Kaçırılmayacak Fırsatlar 

Modadan kozmetiğe, teknolojiden aksesuara milyonlarca üründe sevilen markaların indirimleri, yılın son Marka Günleri’nde Hepsiburada tüketicileriyle buluşuyor.    
 

Hepsiburada, yılın son kampanyalarını duyurmaya başladı. Çok sevilen markalarda her gün yenilenen fırsatlar, “Marka Günleri” kapsamında, 12-18 Aralık tarihlerinde Hepsiburada kullanıcılarıyla buluşuyor.   


 
Teknolojiden modaya, ev tekstilinden kozmetiğe  
 En sevdiğiniz sonbahar/kış tarzını yakalayacağınız seçenekler sunan, sevilen markaların sepette indirim fırsatları, gardıroplarınızdaki ihtiyaçlara uygun çözümler yaratıyor. 
 
Cat ve Harley Davidson ve Pierre Cardin ürünlerinde sepette %40 indirim, Puma sepette %20 indirim, Boyner ürünlerinde 750 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim, Pierre Cardin sepette %40 indirim imkanı sunuyor. 
 
Ayrıca e-bebek, Madame Coco, English Home, Karaca Home gibi ev tekstili markalarının ev ve yaşam ürünlerinde de kaçırılmayacak fırsatlar Hepsiburada’da.    
 
 Tefal mutfak ürünleri %15 indirim imkânıyla Hepsiburada kullanıcılarıyla buluşurken, Philips ve Grundig küçük ev aletlerinde avantajlı fiyatlar hafta boyunca devam edecek.   

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area