Ads Area

144hz yenileme hızıyla yüksek oyun performansı sunan TCL 98C735, GEG’de oyuncularla buluştu

Dünyanın öncü TV üreticisi TCL, Global Espor Federasyonu’nun bu yıl ilkkez İstanbul’da gerçekleşen etkinliği Global Esports Games’te  oyuncularla buluştu. 
 

Oyunseverler Avrupa’nın en çok satan 98 inç televizyonu C735’i deneyimleme imkânı buldu ve oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıdı   Global Espor Federasyonu’nun en büyük etkinliği olan Global Esports Games, bu yıl ilk kez İstanbul’da gerçekleştirildi.
 
İlki geçtiğimiz yıl Singapur’da gerçekleştirilen Global Esports Games’in ikinci etkinliği, 68 farklı ülkeden 400’ün üzerinde espor oyuncusunu İstanbul’da bir araya getirdi. 
 


Etkinliğin altın sporu olan TCL, oyun performansı ile dikkat çeken TV modelleri ile oyuncularla bir araya geldi.
 
Türkiye’de Bilkom güvencesiyle satışa sunulan TCL; 98 inçlik Google TV modeli C735 ile oyuncuların karşısına çıktı. GEG’de mücadele eden, dünyanın öncü espor takımları ve oyuncuları, üst seviye performansı ile dikkat çeken TCL’in gaming odaklı TV modelleriyle oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıdı.   
 
Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk ve en çok satan 98’’ QLED Google TV’si unvanına sahip C735, olağanüstü video oyun performansları ile GEG ziyaretçilerine de kapsamlı bir eğlence deneyimi sundu. 
 
Katılımcılar; Dolby Vision IQ, Dolby Atmos ve Game Master gibi özelliklere ek olarak 144 hz yüksek yenileme hızına sahip C735’i, en sevdikleri oyunlarla deneyimledi. 
 
2000’den fazla kişinin ziyaret ettiği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul’un ev sahipliğinde, Türkiye Espor Federasyonu ve Global Espor Federasyonu iş birliğiyle gerçekleşen etkinlikte Dota 2, PUBG Mobile, eFotball 2023 ve Street Fighter v Champion Edition oyunları yer aldı.      
 
BİLKOM hakkında  
Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Bilkom, 38 yıllık köklü geçmişi, geniş bilgi birikimi ve deneyimi, uzun yıllara dayanan profesyonel iş birlikleri, alanında uzman kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) dağıtıcılarından biridir. 
 
Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu vizyonuyla faaliyetlerini yürüten Bilkom, teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışmakta ve güncel teknolojiyi erişilebilir kılmayı hedeflemektedir.     
 
2021 yılsonu itibarıyla elektronik perakende mağazalarında satılan her 5 akıllı telefondan 1’i, tablet kategorisinde 5 tabletten 1’i ve tüm Türkiye genelinde giyilebilir teknoloji kategorisinde her 3 akıllı saatten 1’i Bilkom güvencesiyle tüketiciye ulaşıyor ve bu başarı şirketin elektronik perakende sektöründeki 1 numaralı konumunu güçlendiriyor.     
 
Fortune Türkiye 500 sıralamasında 105. sırada yer alan Bilkom, Bilişim 500 listesinde yılın Tablet ve taşınabilir dağıtıcısı dağıtım kategorisinde 1. sıradadır. 
 
Yeni nesil-esnek çalışma modeli, stratejik çevik yönetim anlayışı ile çalışan bağlılığında son 3 yıldır gösterdiği performansı ile Kincentric tarafından ‘Sürekli Mükemmelik’ ödülüne layık görülmüştür.    
 
Bilkom’un portföyünde Apple, Huawei, TCL, DJI Enterprise, Razer, Fitbit (Google), Meross, Logitech ve Hypergear gibi dünyadaki dijital ve mobil dönüşümü şekillendiren seçkin ve öncü global markalar yer almaktadır.
 
Bu markalara ‘katma değerli ve odaklı dağıtıcı’ yaklaşımıyla 360 derece marka yönetimi, iş geliştirme, kanal programları geliştirme, lisanslı yerli üretim, tüketici deneyimi yönetimi ve tüm Türkiye genelinde eve kadar ulaşan yaygın satış sonrası servisleri gibi ‘Bilkom Plus’ hizmetler sunmaktadır. Bilkom hakkında daha fazla bilgi için www.bilkom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.    

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area