Ads Area

Vodafone Her Şey Yanımda’dan İndirimi Bol Kasım Fırsatları

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da “İndirimi Bol Kasım” kampanyası başladı. 
 

Tüketiciler Kasım ayı boyunca elektronikten modaya, kozmetikten kişisel bakıma, farklı kategorilerde 3 milyondan fazla üründe sunulacak indirim fırsatlarından yararlanabiliyor. 
 
Vodafone’un online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da elektronikten modaya, kozmetikten kişisel bakıma, farklı kategorilerde 3 milyondan fazla üründe “İndirimi Bol Kasım” kampanyası başladı. 
 


Buna göre, Kasım ayı boyunca tüm ürünlerde geçerli 50 TL’lik alışverişe 20 TL indirim ve net %15 indirim fırsatı sunuluyor. 
 
Her Şey Yanımda’dan alışverişlerini faturasına veya TL bakiyesine yansıtan Vodafone’lular, 10-13 Kasım tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL iade kazanacak. Diğer yandan, 11 Kasım’a özel olarak, farklı kategorilerde en çok aranan ürünler sınırlı süre için sürpriz fiyatlarla sunulacak.  
 
Mobil tarifelere indirim imkânı 
Her Şey Yanımda’da Kasım ayı boyunca ev ihtiyaçlarından cep telefonu aksesuarlarına, ayakkabılardan kırtasiye ürünlerine, birçok üründe her gün yenilenen “ikincisi 1 TL” fırsatı sunuluyor. 
 
Her Şey Yanımda’dan alışveriş yapan Vodafone’lular için 150 TL üzeri tüm alışverişlerin %10’u kadar mobil tarifelere indirim sağlanıyor. 
 
Ayrıca, ilk alışverişe 15 GB, her alışverişe ise 5 GB hediye ediliyor. Kasım ayına özel tüm alışverişlerde kargo bedava fırsatı da sunuluyor.  
 
Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu, şunları söyledi:
 
 “Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz Her Şey Yanımda servisimizle müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunuyoruz. Her gün yenilenen kampanyalarımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. 
 
‘İndirimi Bol Kasım’ kampanyamız kapsamında Kasım ayının en trend ürünlerinde Vodafone güvencesiyle indirimli alışveriş yapma imkânı sunuyoruz. Stoklarla sınırlı olacak Kasım fırsatından yararlanmak üzere herkesi Her Şey Yanımda’ya davet ediyoruz.”  
 
3 milyonu aşkın ürün  
Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Moda, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Spor ve Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Yaşam, Süpermarket, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuar olmak üzere farklı kategorilerde 3 milyonu aşkın ürün sunuluyor. 
 
Toplam bin aktif mağazanın faaliyet gösterdiği Her Şey Yanımda, Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren tüm kullanıcılara avantajlı fiyatları, birbirinden farklı kampanyaları ve kullanım kolaylığı ile yepyeni bir deneyim yaşatıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area