Ads Area

NVIDIA, piyasaya sürülen DLSS oyunları hakkındaki en son gelişmeleri duyurmaya devam ediyor.

NVIDIA, DLSS 3 teknolojisini destekleyen 35'in üzerindeki oyunu ve uygulamayı geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu.
 

Bu gelişmelere ek olarak NVIDIA Kasım ayında 3 oyuna daha DLSS 3 desteği geleceğini ve iki oyunun daha DLSS 2 Süper Çözünürlük desteği alacağını da duyurdu. 
 
Önceki nesil bir GeForce RTX grafik kartına veya dizüstü bilgisayarına sahip olan kullanıcılar DLSS 3 desteğine sahip olan tüm oyunlarda DLSS 2 Süper Çözünürlüğü’nü kullanabiliyor. 


 
Buna ek olarak, DLSS 3 entegrasyonları, tüm GeForce RTX kullanıcıları için sistem gecikmesini azaltan ve oyunları daha duyarlı hale getiren NVIDIA Reflex desteğini de içeriyor.  
 
Bu ay DLSS güncellemeleri aşağıdaki başlıkları içeriyor: DLSS 3 F1 22 - güncelleme yapılabiliyor, performans 2,5 kata kadar artıyor F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch - 7 Kasım'daki güncellemeyle performans 2 kat artacak 
 
 Microsoft Flight Simulator - şimdi beta sürümünde, Microsoft Flight Simulator Sim Update 11 ve oyunun yeni Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition lansmanı ile birlikte 11 Kasım'da geliyor. Destroy All Humans! 2 - Reprobed - 15 Kasım'da piyasaya sürülecek, kare hızları 2 kata kadar artırılacak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – 18 Kasım Lansman  
 
DLSS 2 Super Resolution 
Sackboy: A Big Adventure - şimdi erişilebiliyor, performans 2,5 kata kadar artıyor PGA TOUR 2K23 - şimdi erişilebiliyor, performansı %70'e kadar artıyor Crossout: Supercharged - güncelleme yapılabiliyor WRC Generations – The FIA WRC Official Game – 3 Kasım Lansman The Chant - 3 Kasım Lansman 
 
NVIDIA, 240'ın üzerindeki oyun ve uygulamanın DLSS desteğini halihazırda aldığını ve daha da fazla oyun uygulamanın her geçen gün bu desteği almaya devam edeceğini duyurdu. 
 
Geliştiriciler, DLSS teknolojisinin oyunlarına sağladığı performans artışlarını çok seviyor ve DLSS 3 desteğiyle bu avantajlar daha da artmaya devam edecek. 
 
CD PROJEKT RED, Fatshark ve Nixxes'in RTX ve DLSS'in popüler oyunlarını geliştirmelerine nasıl yardımcı olduğu hakkında konuşuyor. Detaylar için RTX 40 Serisi Geliştirici İzlenimleri Videomuza göz atabilirsiniz.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area