Ads Area

Hepsiburada’nın Efsane Kasım İndirimleri Efsane 11”le Devam Ediyor

Hepsiburada, Efsane Kasım ayının ikinci haftasına, “Efsane 11” kampanyalarıyla hız kesmeden giriyor.
 

Bu hafta da teknoloji markalarının gözde ürünleri net indirimlerle teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Türkiye'nin "En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası” Hepsiburada, teknoloji markalarının gözde ürünlerini çok özel fiyatlarla sunmaya devam ediyor. 
 
Bilgisayardan kulaklıklara, tabletten küçük ev aletlerine yüzlerce üründe net indirimler sunan Hepsiburada’nın Efsane 11 Haftası’nın öne çıkan markaları arasında Samsung, Grundig, Xiaomi ve Lenovo var. 


 
Kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için ise fırsatın adı Lenovo Bluetooth Kulaklık oluyor. Televizyon almayı bekleyenler, Next ürünlerinin fırsatlarını takip edebilir. 
 
9 Kasım Perşembe gün boyunca, oyun konsolları ve aksesuarlarında sepette net %15 indirim, saat 19:00 - 24:00 arasında geçerli olacak kampanyada ise teknoloji aksesuarlarında tüm indirimlere ek sepette net %15 indirim avantajı teknoloji tutkunlarını bekliyor. 
 
Efsane 11 kampanyası dahilinde haftanın son günü 11.11’e de olacak çok özel kampanyalar hazırlandı. Her saat başı 11 yeni üründe net indirim Hepsiburada kullanıcılarını bekliyor. Bildirimlerinizi açmayı unutmayın!

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area