Ads Area

eXtra Limit ile Kazandıran Alışveriş Günleri

Türkiye Finans, 25 ve 26 Kasım tarihlerindeki indirimli alışveriş fırsatlarına özel yeni bir kampanya gerçekleştiriyor. 
 

Banka, avantajları ve altyapısı ile sektörde bir ilk olan eXtra Limit ürünü ile bu tarihlerde yapılacak tüm alışverişlerde 100 bin TL’ye varan limit ve 36 aya varan taksitlendirme seçeneği sunuyor. 
 
Üstelik kampanya döneminde harcama yapan müşteriler için 250 TL’ye kadar değişen oranlarda indirimler de mevcut. 


 
 Ödeme koşullarının yanı sıra müşteri deneyiminde de iddialı olan eXtra Limit ile müşteriler; ödeme tarihini ve taksit sayısını kendileri belirliyorlar. eXtra Limit’te kart aidatı veya limit yükseltme başvurusu gibi prosedürler yok! 
 
Türkiye Finans, sektörde bir ilk olan eXtra Limit ile 25-26 Kasım tarihlerine özel yeni bir kampanya gerçekleştiriyor. Büyük indirimlerin yaşanacağı bu tarihlerde, tüm harcama ve alışverişlerde 100 bin TL’ye varan limit ve 36 aya varan vadelerle taksitlendirme seçeneği sunan eXtra Limit’e, Türkiye Finans’ın dijital kanalları üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapılabiliyor.    
 
“Kenarda limitin elinde gücün olsun” diyerek müşterilerine seslenen eXtra Limit’te limit ödedikçe açılıyor. 
 
E-ticaret harcamalarında sanal banka kartı, fiziki alışverişlerde QR kodlu POS üzerinden kullanılan eXtra Limit ile tekstil ürünlerinden mobilya ve dekorasyon ürünlerine, mutfak alışverişinden teknolojik ürünlere kadar tüm ihtiyaçlar yeri zamanı olmadan karşılanıyor. 
 
Üstelik kampanya döneminde başvuran ve harcama yapan müşterilerin tek seferde yaptıkları ilk harcamalarında 1000 TL’ye 250 TL; mevcut limiti olan müşterilere ise 1000 TL’ye 100 TL indirim imkânı sunuluyor. eXtra Limit’ten faydalanmak isteyen ancak Türkiye Finans müşterisi olmayan kullanıcılar da bankanın mobil şubesi üzerinden görüntülü görüşme ile dakikalar içerisinde müşteri olabiliyor ve eXtra Limit başvurularını hızlıca tamamlayabiliyorlar.    
 
Masrafsız kampanya! 
Türkiye Finans’ın eXtra Limit kampanyasından faydalanan müşterileri ATM, mobil şube ve internet şubesinden gerçekleştirdikleri EFT/Havale işlemleri için ücret ödemiyorlar. 
 
Ayrıca Türkiye genelinde bankanın anlaşmalı olduğu 8700’den fazla Yapı Kredi ve PTT ATM'lerinden tek seferde 2.000 TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemlerinde komisyon ücreti alınmazken; Happy Zero kredi kartı kullanıcıları da kart aidatı ödemiyorlar.   
 
Türkiye ekonomisine sağladığı finansman desteğini yenilikçi ürünlerle çeşitlendirmeye devam ettiklerini ifade eden Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, “Türkiye Finans’ın açık bankacılık tarafındaki tecrübesini uzaktan müşteri edinimi başta olmak üzere tüm dijital bankacılık süreçlerimize entegre ediyor; müşterilerimize hızlı, dinamik ve zahmetsiz finansman seçenekleri sunuyoruz. 
 
Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan eXtra Limit ile uzaktan müşteri edinimini dijital finansman başvuru sistemiyle birleştirerek bankacılık sektörüne yenilikçi bir yaklaşım kazandırdık. 
 
Kredi kartı veya ihtiyaç finansmanı gibi bankacılık ürünlerinin çok ötesinde avantajlar sunan ‘eXtra Limit’e bir kez başvurmak yeterli. 
 
Müşteriler, kendilerinin belirlediği ve başvuru sonrasında çok hızlı bir şekilde kullanabildikleri limiti ihtiyacın doğduğu an, doğduğu yerde diledikleri zaman kullanabiliyorlar. eXtra Limit’te kart aidatı, limit yükseltme başvurusu ya da farklı herhangi bir prosedür yok. 
 
Ödedikçe açılan limitiyle eXtra Limit, e-ticaret alışverişlerinde sanal kart; fiziki mağazalarda QR Kod ile kullanılabilen fonksiyonel bir ürün” dedi.   

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area