Ads Area

Akbank Cebe POS ile Teknosa mağazalarında kasaya gitmeden ödeme yapma devri başlıyor! 

Akbank, Cebe POS kurumsal iş birliklerine hız kesmeden devam ediyor. 
 

Artık Teknosa mağazalarında da Akbank Cebe POS uygulaması sayesinde müşteriler kasaya gitmeden güvenli ve kolay ödeme yapabilecek. Taksitli işlemlerin de gerçekleştirilebildiği Cebe POS’la ödeme yapanların e-faturaları e-posta adreslerine gönderilecek. 
 
 Akbank’ın NFC özellikli android mobil cihazlar aracılığıyla temassız ya da QR ödeme alınmasını sağlayan Cebe POS uygulaması, Teknosa mağazalarında da kullanılmaya başlıyor.  


 
Bu uygulama sayesinde Teknosa müşterileri alışverişlerini tamamladıktan sonra kasaya gitmelerine, gerek kalmadan ve sıra beklemeden reyonlarda temassız, QR veya mobil ödeme yöntemlerinden biri ile hızlı ve güvenli bir şekilde tüm banka kartlarıyla peşin veya Akbank kredi kartları ile taksitli olarak ödemelerini gerçekleştirebilecek ve dilerlerse chip-para ile de ödeme yapabilecekler. 
 
Mağaza içinde hızlı ve dijital ödeme deneyimi yaşayan müşterilerin ödeme faturasını almak için de kasaya gitmeleri gerekmeden, faturaları e-fatura olarak e-posta adreslerine gönderilecek. 
 
Pandemiyle birlikte alışverişlerde temassız, QR ve mobil ödemelerin arttığını ve hızın önem kazandığını belirten Akbank Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı Yasin Mengüllüoğlu, şu açıklamada bulundu:  “Akbank Cebe POS uygulaması ile kurumsal işletmelere hızlı ve güvenilir ödeme almak için mağaza içi kolaylıkla adapte edilebilir çözümler sunuyoruz. 
 
Farklı sektörlerde kullanılmaya başlayan bu uygulama, verimli bir iş ortamı sunmasının yanı sıra, mağazalarda ödeme kuyruğu yoğunluğunun da önüne geçiyor. Teknosa ile birlikte hayata geçirdiğimiz çözüm ile Teknosa müşterilerinin de ödemeler için kasaya gitmesine gerek kalmayacak. 
 
Artık Teknosa müşterileri de Cebe POS uygulaması ile dijital ödemede fark yaratan bir deneyim yaşayacak; kolay, hızlı ve rahat”   Teknosa Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Ersen Gelçin proje ile ilgili yaptığı açıklamada: “Müşterilerimiz her geçen gün zamandan tasarruf edeceği ve en verimli şekilde hizmet alabileceği bir yöntem arıyor. Müşteri deneyimini daha da iyileştirmek için öncelikle uçtan uca bir hizmet sunmak gerekiyor. 
 
Biz de dijital dünyadaki hızlı ödeme seçeneğini fiziksel mağazalarımıza da taşımak için müşterilerimizin mağaza içinde sıra beklemeden temassız ve ödeme yapabileceği bir platform hazırladık.
 
TeknoGO ismini verdiğimiz platform içerisinde Akbank’ın Cebe POS uygulamasını 6 ay gibi kısa bir sürede entegre ederek hayata geçirdik. Böylece müşterilerimiz ürünün başındayken gereken tüm bilgilere TeknoGO platformu ile hızlıca ulaşabiliyor. 
 
Satış danışmanlarımız ise müşterilerimiz ürünü almaya karar verdiği anda satış ve ödeme sürecini hızla tamamlayıp dönüşüm oranlarını iyileştiren sıcak satış imkanına kavuşuyor” dedi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area