Ads Area

Samsung Week avantajları başladı

Samsung, bu yıl 24 - 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ‘Samsung Week’ kapsamında birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. 
 

Samsung, 24-31 Ekim (23:59) tarihleri arasında geçerli ‘Samsung Week’ kampanyaları kapsamında, en yeni Galaxy cihazları kaçırılmayacak tekliflerle birlikte kullanıcılara sunuyor. 


 
Samsung’un ilk kampanyası[1] kapsamında; Galaxy Z serisinin en yeni üyeleri Z Flip4 ve Z Fold4 katlanabilir akıllı telefonlardan birini alacak kullanıcılar, Galaxy Buds2 Pro kulak içi kulaklıklara ücretsiz olarak sahip olabiliyor. 
 
Samsung Week kapsamındaki diğer kampanyada ise; Galaxy S22 Ultra veya Galaxy S22 Plus satın alacak[2] kullanıcılar; Galaxy Watch4 Classic 1.499 TL, Galaxy Watch4 akıllı saat ise 999 TL satış fiyatı üzerinden yüzde 30’dan başlayan ve yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. 
 
Kampanya ile akıllı saat almak yerine kulaklık almayı tercih eden kullanıcılar içinse[3], Galaxy Buds2 ürünü hediye olarak ücretsiz veriliyor. 
 
[1] Samsung Online Mağaza’dan Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B 256GB) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-G721B) satın alan tüketiciler; Samsung Galaxy Buds2 Pro(SM-R510) ürününe bedelsiz bir şekilde hak kazanacaktır.
 
Satın alınan ana ürün ile bedelsiz verilen Samsung Galaxy Buds2 Pro sepete mutlaka eklenmelidir, aynı sepette olmalıdır.Sepete eklenen Samsung Galaxy Buds2 Pro bedelsiz olacaktır. 
 
 Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Toplam kulaklık stok adeti: 1000 adet 
 
[2] Saat ve kulaklık kampanyaları birleştirilemez.Müşteriler kendilerine https://shop.samsung.com/tr/ üzerinde sunulan bu iki tekliften birini şeçmek zorundadır. 
 
Satın alınan ana ürün ile beraber alınan saat ya da kulaklık sepete mutlaka eklenmelidir. Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. 
 
Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stok adeti: Samsung Galaxy Watch4: 500 Samsung Galaxy Watch4 Classic:500 Samsung Galaxy Buds2: 500
 
[3] Saat ve kulaklık kampanyaları birleştirilemez.Müşteriler kendilerine https://shop.samsung.com/tr/ üzerinde sunulan bu iki tekliften birini şeçmek zorundadır. Satın alınan ana ürün ile beraber alınan saat ya da kulaklık sepete mutlaka eklenmelidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area