Ads Area

Hepsiburada'dan Oyun Konsolu, Aksesuar veya Oyun Siparişinde GeForce Now Üyeliği Hediye

Türkiye'nin Hepsiburada'sı, oyun tutkunlarını sevindirecek yeni kampanyasıyla 750 TL ve üzeri oyun konsolu, aksesuar ve oyun siparişine 1 aylık GeForce Now hediye ediyor. 
 

Türkiye'nin 'En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası' Hepsiburada, oyun meraklılarını mutlu edecek yeni kampanyasını duyurdu. 
 


20-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek kampanya ile oyun konsolu, aksesuar veya oyun siparişi verenlere GeForce Now üyeliği hediye edilecek. 
 
Kampanya için hazırlanan sayfadan yapılacak 750 TL ve üzeri oyun konsolu, aksesuar (oyuncu kulaklığı, joystick vb.) ve oyun siparişi verenler 1 aylık GeForce Now üyeliğine kavuşacak. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım için şu adres ziyaret edilebilir: 
 
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/oyunculara-ozel-sepette-indirimler Türkiye'nin ilk ve tek bulut tabanlı oyun stream hizmeti olan GeForce NOW, doğrudan bulut üzerinden gerçek zamanlı oyun deneyimi sunuyor. 
 
Oyun bilgisayarı ve yüksek donanım ihtiyacını ortadan kaldıran bu serviste desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, yerden bağımsız biçimde kullanıcılar oyunlara kaldıkları yerden, desteklenen herhangi bir cihazdan devam edebiliyorlar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area