Ads Area

Acer Aspire 7(A715-51G) Türkiye’de Satışta

Acer Aspire 7, hem oyun hem işte kullanmak için yüksek performanslı bilgisayar isteyenlere ideal ve çok yönlü dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor.
 

Termal çözümleri ve kapsamlı bağlantı seçenekleriyle verimliliği en üst düzeye çıkaran Aspire 7, ekran teknolojileri ile görsel zenginliği bir adım öteye taşıyor. Günlük kullanım için güçlü bir bilgisayar arayanların tercihi olacak 
 


Aspire 7 (A715-51G), çalışanlar için üst düzey üretkenlik sunarken, oyun severler için ise yüksek performans vadediyor. 
 
Bu sayede hem iş hem de oyunda ideal bir dizüstü bilgisayar deneyimi sağlayan cihaz, güçlü donanım özellikleri ile ise çoklu görev ihtiyaçlarına kolaylıkla yanıt verebiliyor. 
 
12. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcisi ve GeForce RTX™ 3050 grafik kartından güç alan Aspire 7, uygulamalarda veya eğlence içeriklerinde kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 
 
Cihazın güçlü işlemcisi her alanda kayda değer performans artışı sağlarken, Tensor çekirdekleri ve akış özellikli çoklu işlemciler ile Ampere tarafından güçlendirilmiş yeni nesil grafik kartı, yapay zekâ, sürükleyicilik ve performansta sonraki seviyeye geçmeyi mümkün kılıyor. Cihaz tüm bu özellikleri ile sadece 19,90 mm inceliğindeki alüminyum kasasına büyük bir güç sığdırıyor. 
 
 Görsel zenginliği bir adım öteye taşıyor 
Kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın ince çerçeveleri ve yüksek ekran-gövde oranı sayesinde 15,6 inçlik FHD IPS ekrana daha fazla şey sığdırabiliyor. 
 
Aspire 7 ayrıca görüntü kalitesini iyileştirmek ve kullanıcıların gözlerini korumak için izleme konforu ve renk kontrolü sunan Acer BlueLightShield™ ve Acer ExaColor™ teknolojilerinden faydalanıyor. 
 
Acer ExaColor™, renk sıcaklığı ve kontrastta ince ayar yapma imkânı sunarken, Acer BlueLightShield™ ile ekranınızın yaydığı mavi ışık miktarını ayarlayabiliyorsunuz. Görsel zenginliği bir adım öteye taşıyan bu teknolojiler, birlikte çalışarak, görüntüleri yüksek doğrulukla sunuyor.  
 
Konforunuzu düşünen bir dizüstü bilgisayar 
Konforlu bir kullanım deneyimi sunan Aspire 7’nin hava girişli klavye tasarımı soğutma performansını yükselttiği gibi hava girişi olmayan klavyeye kıyasla yüzde 10’a varan oranda daha fazla ısıyı dışarı atabiliyor. 
 
Ayrıca, ekstra performans için fanınızı, üretkenliği en üst düzeye çıkaracak mühendislik çözümlerini deneyimleyecek şekilde ayarlama imkânı sunuyor. 
 
Yükseltilmiş tasarımı, daha iyi termal performans için ekstra havalandırma sağlarken, ergonomik eğim özelliği, yazarak geçirilen uzun sürelerde daha fazla rahatlık sunuyor.  
 
Hızlı bağlantı ve zengin depolama seçenekleri 
 Aspire 7’nin çok çeşitli bağlantı seçenekleriyle kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar, hızlı bağlantı kurabiliyor. 512 GB PCIe SSD depolama alanı ve 32 GB’ye kadar artırılabilen, 8 GB DDR4 belleği ile gelen Acer Aspire 7 bu özellikleri ile kullanıcılara, görevlerini yerine getirmeleri ve iş yüklerini basitleştirmeleri için yeterli gücü ve depolama alanını fazlasıyla veriyor. Cihazda 3 adet 1. Nesil Tip A USB 3.2 ve Thunderbolt 4 haricinde 1 adet HDMI 2.0 bağlantı noktası bulunuyor. 
 
 Akıllı teknolojileri sayesinde farklı alanlarda kullanım kolaylığı Aspire 7, yeni nesil teknolojileri sayesinde farklı alanlarda kullanımı kolay bir cihaz. Yapay zekâ gürültü azaltma teknolojisi Acer PurifiedVoice™ özelliği ile dizüstü bilgisayar, dış sesleri baskılayıp, ses iletim kalitesini iyileştiriyor. 
 
Görüntülü sohbetlerde, ailenizin, arkadaşlarınızın veya iş kontaklarınızın söylediklerinizi daha net duymalarını sağlayan Acer Purified Voice, kullanıcının sesini takip ederek arka plandaki gürültüleri ortadan kaldırıyor ve sesi kısmadan net iletişim sağlıyor. 2,1 kg ağırlığındaki dizüstü bilgisayar 8 saate varan pil ömrü ile taşınabilirlik konusunda da kullanıcıları memnun ediyor.
 
 Şık ve sade tasarımı ile öne çıkan Aspire 7, kömür siyahı kaplaması ile dikkat çekerken, arkadan aydınlatmalı klavyesi loş ortamlarda dahi çalışmayı ve oyun oynamayı verimli ve eğlenceli hale getiriyor. 
 
 Fiyat ve Bulunabilirlik 
Acer Aspire 7(A715-51G) Türkiye’de amazon.com.tr üzerinde 18.499 TL fiyatla satılıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area