Ads Area

HyperX, Geliştirilmiş Cloud Stinger 2 Oyuncu Kulaklığını Piyasaya Sürdü

HyperX, HP Inc. şirketinin oyun çevre birimleri ekibi, ve oyun ve e-spor alanında marka lideri olan HyperX, bugün PC oyuncuları için geliştirilmiş HyperX Cloud StingerTM 2 oyun kulaklığının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 
 

Yumuşak hafızalı köpük ve birinci sınıf deri ile HyperX'e özgü konfor ve dayanıklılık sunan yeni Cloud Stinger 2, gelişmiş 3D ses uzamsallaştırma ve yerelleştirme doğruluğu için DTS® Kulaklık:X® Uzamsal Ses1 içerir. Genel performanstan ödün vermeden ağırlığı en aza indiren Cloud Stinger 2, uzun oyun seansları ve arkadaşlarınızla sohbet etmek için ideal olan etkileyici sesi, hafiflik ve konforla birlikte sunuyor. 


 
 HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, "Popüler Stinger kulaklık serimize yeni ve geliştirilmiş bir ekleme yaparak Cloud Stinger 2 ile ürün yelpazemizi genişletmekten heyecan duyuyoruz," dedi.
 
 "Hem işlev hem de konfor için etkileyici özelliklerle dolu, kaliteli bir kulaklık seçeneği sunan Cloud Stinger 2, öncülerinin hafiflik, kalite ve konforuna sadık kalıyor. Cloud Stinger 2, artık daha yoğun oyun içi deneyimi sunabilmek adına, gelişmiş DTS Kulaklık:X ses özelliğine sahip." 
 
 Cloud Stinger 2, orjinal HyperX Cloud Stinger'ın temellerini korurken, bunları daha da geniş bir oyuncu yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirildi. Ağırlığı 300 gramın altında olan kulaklık, mükemmel ses ve hafiflik ile kaliteli bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır. 
 
Daha net ses sağlamak için büyük 50 mm sürücüler kullanır ve molalar sırasında boyun çevresinde rahat taşımak için 90 derece dönebilen kulaklık başlıklarına sahiptir. Ayrıca kulaklıkta bulunan kolay erişilebilen ses kontrolleri ve gürültü önleyici esnek mikrofon gibi özellikler kullanıcıları düşünerek tasarlanmıştır. 
 
Erişebilirlik HyperX Cloud Stinger 2 oyuncu kulaklığı, EMEA'daki perakendeciler ve e-perakendeciler ağında satışa sunulacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen HyperX Cloud Stinger 2 oyuncu kulaklığı ürün sayfasını ziyaret edin. HyperX.com'daki fiyatlandırma önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. 
 
 COVID-19 durumu nedeniyle bazı ürün ve sevkiyatlarda gecikmeler yaşanabilir. HyperX, ürün bulunabilirliğini ve zamanında teslimatı sağlamak için iş ortaklarıyla birlikte mümkün olan her türlü önlemi almaktadır.
 
HyperX Cloud Stinger 2 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri: 
 
Parça Numarası 519T1AA Kulaklık Sürücü: Dinamik, neodim mıknatıslı 50 mm Form Faktörü: Kulak üstü, çevresel, arkası kapalı Frekans tepkisi: 10 Hz - 28 kHz Empedans: 32 Ω Hassasiyet: 1 kHz'de 97,5 dBSPL/mW T.H.D.: ≤ 2% Çerçeve Tipi: Plastik Kulak Pedleri: Hafızalı köpük ve birinci sınıf deri  
 
Mikrofon Element: Elektret kondansatörlü mikrofon Polar desen: Çift yönlü, gürültü önleyici Frekans tepkisi: 100 Hz - 15,6 kHz Hassasiyet: -40,5 dBV (1 kHz'de 1 V/Pa) 
 
 Bağlantı ve Özellikleri Ses bağlantısı: Kablolu 3,5 mm (4 kutuplu CTIA) Sanal surround ses dahildir: DTS Kulaklık:X Ses kontrolleri: Yerleşik ses kontrolleri  
 
Fiziksel Özellikler 
Ağırlık: 275gr Kablo uzunlukları ve tipleri: 2m kulaklık kablosu, 15cm PC splitter kablosu 
 
1DTS, DTS:X, DTS Sound Unbound, Headphone:X, DTS logosu ve DTS:X logosu, DTS, Inc. şirketinin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. © 2022 DTS, Inc. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area