Ads Area

bing de yapılan her arama ödül puan olarak dönüyor

Türkiye’nin de dahil olduğu 38 Avrupa ülkesinde Microsoft Ödül Programı’nı uygulamaya soktuğunu duyuran Microsoft, arama motoru www.bing.com üzerinden arama yapan kayıtlı kullanıcılarına puan hediye ederek online alışverişlerde kullanmalarını sağlayacak. 

 

Microsoft, Türkiye’nin de dahil olduğu 38 Avrupa ülkesinde Microsoft Ödül Programı’nı uygulamaya soktuğunu duyurdu. Program kapsamında Hotmail ya da Outlook hesabınız varsa, Microsoft’un arama motoru www.bing.com adresini ziyaret ederek arama başına 5’er puan, Microsoft Edge üzerinden yapılan aramalarda da 20’şer puan kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. 
 


Puan toplamanın diğer bir yolu da Microsoft Store'da alışveriş yapmaktan geçiyor. Dijital satın alımların karşısında belirli bir puan elde ediyorsunuz. 
 
Sıra kazanılan puanları değerlendirmeye geldiğinde ise elde edeceğiniz ödüller arasında Leage of Legends hediye kartının yanı sıra Unicef gibi sivil toplum kuruluşlarına kazancınızı bağışlama seçeneceğiniz de bulunuyor.  
 

Microsoft Rewards Programına Nasıl Kayıt Olunur? 

Microsoft'un Rewards programına kaydolmak için programın sayfasına gidebilir, "Ücretsiz Kaydolun" butonuna tıklayabilirsiniz. Puan toplamak isteyenlerin https://rewards.microsoft.com linkine tıklayarak kaydolmaları yeterli.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area