Ads Area

Samsung Galaxy Tab S8 serisiyle uzaktan çalışmak daha rahat!

Samsung’un bugüne kadarki en güçlü performans ve en geniş ekrana sahip tablet serisi, uzaktan çalışma kavramına yeni bir boyut getiriyor. 
 

Galaxy Tab S8, 120 Hz destekli Amoled ekranı, çift taraflı 12 MP ultra geniş kamerası ve kutusundan çıkan S Pen ile hem iş hem de eğlence keyfini artırıyor. 


 
Samsung, bir tabletten beklenenin ötesine geçen yeni Galaxy Tab S8 Tablet serisiyle hem iş hem eğlence hem de kişisel kullanım için yepyeni bir deneyim vadediyor. 
 
Özellikle uzaktan çalışma konusunda yepyeni bir deneyim sunan seri, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu yerleşim ve akıllı otomatik kadraj teknolojisiyle profesyonel bir görüntülü konuşma/konferans deneyimi sunuyor.  
 
Yeni ve süper hızlı 4nm işlemci çoklu görevleri sorunsuz hallediyor 
Galaxy Tab S8 serisi, Çoklu Aktif Pencere ve Samsung DeX sayesinde devrim niteliğindeki çoklu görev özellikleri, şifre korumalı Hızlı Paylaşım ile de güvenli ve kolay dosya paylaşımı gerçekleştirilebiliyor. Uzaktan çalışanların, beklentilerini en yüksek düzeyde karşılıyor. 
 
Yeni ve süper hızlı 4nm işlemcinin yanı sıra tabletle birlikte gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen’ uzaktan çalışanların birçok konuda kurtarıcısı oluyor. 
 
Tüm bu özellikler en ince ve dayanıklı Armor Aluminum malzemeyle üretilen cihaz gövdesinde bir araya geliyor. 
 
Ayrıca Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’ gibi özellikler sayesinde diğer Galaxy cihazlarından oluşan ekosistem ile tamamıyla uyum içinde çalışıyor. 
 
Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en hızlı işlemci olan 4nm çip ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm görevlere yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor. 
 
Daha fazlasına ihtiyaç duyanlar ise Galaxy Tab S8 Ultra’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 
 
Galaxy Tab S8 Serisi’nde yer alan üç model de isteğe bağlı bir micro SD kart ile 1 TB'a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. 
 
Galaxy Tab S8 serisi aynı zamanda, Wi-Fi 6'nın bant genişliğini ve üst sınır hızını iki katına çıkaran Wi-Fi 6E desteğine sahip Samsung'un geliştirdiği ilk tablet serisi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area