Ads Area

realme 2022 Sevkiyat Lideri Oldu

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, küresel teknoloji pazar analizi şirketi Canalys tarafından yayınlanan rapora göre 2022’nin ikinci çeyreğinde Türkiye’ye yapılan sevkiyat miktarında diğer markaları geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. 
 

Üstün performans ve rekabetçi fiyatları bir arada sunan akıllı telefonlarıyla kullanıcıların gönüllerinde taht kuran realme, başarısını kanıtlamaya devam ediyor. 
 


Küresel teknoloji pazar analizlerinde lider şirket Canalys tarafından hazırlanan ikinci çeyrek raporuna göre realme, Türkiye pazarında yaptığı sevkiyatları en çok artıran firma oldu. 
 
Ağustos ayı itibarıyla Türkiye pazarında yaptığı sevkiyatları 2022 yılı boyunca %168 artıran realme, sevkiyatlarını diğer tüm akıllı telefon markalarından daha fazla artırarak Türkiye’nin 2022 yılı sevkiyat artışlarında lider oldu. 
 
realme; sunduğu yenilikçi özellikler ile teknoloji tutkunlarını etkileyen GT NEO 2, tasarımı ve oyun performansı ile genç kullanıcıların ilgi odağı olan realme 8, yeni amiral gemisi GT Master ve yerli üretim C25Y gibi ürünleri ile 2022 yılı boyunca Türkiye’deki kullanıcılarına her çeşit ihtiyaca cevap verebilecek akıllı telefonlar sundu. 
 
Türkiye’de üretimini yaptığı akıllı telefonlar ile ülke ekonomisine ve istihdamına da katkı sağlayan realme, TechLife Robot Süpürge ve Buds Air 3 kulaklık gibi ekosistem ürünleri ile de ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area