Ads Area

Hepsiburada Link Gelirle ayda 5000 TL’ye kadar kazanma fırsatı

Hepsiburada’nın yeni programı ‘Link Gelir’ ile kendi listelerini hazırlayıp çevresiyle paylaşanlar, bu listelerden alışveriş yapıldıkça 5000 TL’ye kadar ‘Hepsipapel’ kazanabilecekler… 

 

Hepsiburada, hem bireysel hem de aile ekonomisi için müşterilerine önemli bir gelir elde etme fırsatı yaratacak Link Gelir programını duyurdu. 
 


Son derece pratik bir şekilde işleyen uygulamadan faydalanmak için kullanıcıların favori ürünleriyle listeler oluşturması ve bu listeleri sevdikleriyle paylaşması gerekiyor.
 

Kullanıcılar, bu listelerden yapılan alışverişlerden ürün fiyatının %10’u kadar Hepsipapel* kazanıyor. 

 
Ürünlerden ne kadar oranda kazanç sağlayacağını, seçtiği ürünleri listelerine ekledikten sonra satış fiyatının hemen altında bilgi olarak görebilen kullanıcılar, ayda 5000 TL’ye kadar ek kazanç yaratabiliyor. 
 
Hepsiburada müşterileri, beğendiği ve sevdiği ürünlerden oluşan listelerini sosyal mecralarında veya WhatsApp gibi mesaj uygulamalarını kullanarak kendi çevresiyle paylaşabiliyor. 
 
 Link Gelir programındaki komisyon oranlarına ve detaylı bilgiye linkten ulaşılabiliyor. Link Gelir uygulamasının tanıtıldığı video linkten izlenebiliyor. 
 
*Hepsipapel, Hepsiburada alışverişlerinden kazanılan hediye paradır ve Hepsiburada alışverişlerinde geçerlidir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area