Ads Area

LG UltraWide 34WP500 Monitör ile Hem İşte Hem Oyunda Esneklik

Klasik monitörlere göre yüzde 33 daha fazla ekran alanı sunarak 21:9 en boy oranı sağlayan LG UltraWide 34WP500, geniş bir görüş açısı ve daha fazla esneklik sunuyor. 
 

LG Electronics (LG) ister iş, ister eğlence için kullanılabilen Ultra Geniş monitör serisinden 34WP500 ile, 34 inç UltraWide™ Full HD ekran, sRGB %95 (Tip.) ile IPS, HDR10, AMD FreeSync™ ve OnScreen Control özelliklerini bir arada sunuyor. 


 
Toplantıların, derslerin, oyunların, sohbetlerin ve aramaların tek bir görünümde kolayca yönetilebildiği LG UltraWide 34WP500, kullanıcıların sekmeler arasında sürekli geçiş yapmasına gerek bırakmadan veri sayfaları ve slaytları yan yana görüntüleyerek kolaylıkla çalışmasına ya da eğlenmesine olanak tanıyor. 
 
RGB %95 renk gamına dayalı endüstri standardı HDR10 yüksek dinamik aralığı ile uyumlu olan monitör, izleyicilerin içeriğin çarpıcı renklerinin keyfini çıkarmasını sağlayan belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekliyor. Geniş görüntüleme açısına sahip IPS ekran, sRGB renk spektrumunun %95'ini kapsıyor. 
 
Kesintisiz Oyun Keyfi 
Oyuncular için AMD FreeSync™ teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi sağlayan monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldırıyor. 
 
Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile oyuncuların kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalamalarına yardımcı oluyor. Nişan imleci hedef noktası, Siyah Dengeleyici gibi ekstra özellikler daha fazla oyun keyfi sağlıyor. 
 
Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için mavi ışığı azaltan “Okuyucu Modu”, “Titreşim Önleme özelliği” ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıların konforunu üst seviyeye çıkartan LG UltraWide 34WP500, kullanıcılardan da övgüler alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area