Ads Area

GeForce Oyuncuları Yeni Yayınlanan 200 Oyun ve Uygulamada DLSS Yükseltmesinin Keyfini Çıkarıyor

The Lord of the Rings: Gollum', 'Steelrising' ve Daha Fazlası Çok Yakında Ekleniyor NVIDIA DLSS, önümüzdeki ay Loopmancer'ın da arasında bulunacağı 200 oyun ve uygulamada kesintisiz görüntü kalitesiyle performansı artırıyor. 
 

Ek olarak, Nacon Connect yayın etkinliği sırasında, merakla beklenen The Lord of the Rings: Gollum ve Steelrising'in oyunlarına DLSS ve ışın izleme ekleneceği açıklandı. 
 


Oyuncuların oynayabileceği 200 oyun ve uygulama kapsamında kesintisiz görüntü kalitesini korumak için makine öğreniminin tartışılmaz avantajlarıyla NVIDIA DLSS, süper çözünürlük teknolojileri için standardı belirlemeye devam ediyor. 
 
DLSS ve Yapay Zeka Avantajı Yapay zeka, teknoloji dünyasının hız kesmeyen trendlerden biri olmasının yanında, DLSS için üstün avantajlar sağlıyor. NVIDIA DLSS, yapay zeka destekli tek süper çözünürlük teknolojisi ve bu avantaj, oyun performansında 2 kata kadar artış sağlanması anlamına geliyor. 
 
Ayrıca, görüntü kalitesinin doğal çözünürlükle karşılaştırılabilir olmasını sağlamak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanan mevcut tek Scaling (yükseltme) teknolojisidir. 
 
Görüntüleri yapay zekadan güç alan zamana dayalı ölçekleme tekniklerini kullanmadan ölçeklendirmek, istenmeyen hareket dokuları, titrek desenler ve donuk, bulanık dokular gibi hoş olmayan etkilere neden olur. 
 
 Yapay zeka teknolojileri ve ışın izleme, oynama ve yaratma şeklimizde devrim yaratıyor ve bu ezber bozan hareketin ön saflarında, son teknoloji uygulamalar ve oyunlar için en hızlı ve en gelişmiş platform olan NVIDIA RTX yer alıyor. The Lord of the Rings: Gollum NVIDIA DLSS ve Işın İzleme ile Eylül'de Çıkıyor 
 
Merakla beklenen The Lord of the Rings: Gollum, J.R.R. Tolkien'ın kitaplarına dayanan, hikaye odaklı bir gizlilik macera oyunudur. NVIDIA DLSS tarafından hızlandırılan ve sürükleyici ışın izleme deneyimiyle desteklenen yansımalar ve gölgeler eşliğinde oyunun farklı bölümlerini keşfedebilecekler. 
 
Bu yeni fragmanda The Lord of the Rings: Gollum’u RTX ihtişamıyla görmek ayrı bir heyecan yaratacak. Steelrising, NVIDIA DLSS ve Işın İzleme ile 8 Eylül'de Oynamaya Hazır Greedfall'ın geliştiricisi Spiders, bu Eylül'de Steelrising adında yeni bir aksiyon rol yapma oyunu yayınlıyor. 
 
Steelrising, sürükleyici ışın izlemeli yansımalara sahip olacak ve performansı yapay zeka destekli NVIDIA DLSS tarafından hızlandırılacak. Stellrising'in en güncel oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz. 
 
Loopmancer, NVIDIA DLSS ve Işın İzleme ile 13 Temmuz'da Piyasaya Sürülüyor eBrain Studio'nun Loopmancer'ı, NVIDIA DLSS ve ışın izleme desteğiyle 13 Temmuz'da piyasaya çıkıyor ve GeForce RTX oyuncularına Loopmancer'da mümkün olan en iyi deneyimi sunuyor. 
 
Aslında, NVIDIA DLSS etkinleştirildiğinde, performans 2 kattan fazla artıyor, bu nedenle GeForce 3070 veya üstü GPU'ya sahip GeForce Oyuncuları, ışın izleme etkinken oyun 4K'da maksimuma çıkarıldığında 60 FPS'nin üzerinde Loopmancer'ın keyfini çıkarabilecekler. Bu fragmanda Loopmancer'ı RTX’in tüm ihtişamıyla görebilirsiniz. 
 
 Hell Pie, Lumote: The Mastermote Chronicles ve Daha Fazlası RTX’te! 
 
Temmuz ayında RTX On'a çıkacak diğer oyunlar arasında şunlar yer alıyor: Hell Pie, 21 Temmuz'da piyasaya sürülecek. Işın izleme ve NVIDIA DLSS eklenecek bağımsız bir oyun. 
 
Lumote: The Mastermote Chronicles, NVIDIA DLAA'ya eklenecek bağımsız bir oyun, yedek GPU boşluğuna sahip olan ve daha yüksek düzeyde görüntü kalitesi isteyen kullanıcılar için yapay zeka tabanlı kenar yumuşatma modu içerecek. 
 
DLSS, NVIDIA'nın görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artıran, eleştirmenlerce beğenilen, yapay zeka destekli teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performansı 2 kata kadar hızlandırdığı 200 oyun ve uygulamada kullanılıyor.
Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area