Ads Area

Vodafone Freezone’dan Karne Kampanyasi

Vodafone FreeZone, karne heyecanı ile birlikte tatil sevinci yaşayan gençlere özel bir kampanya düzenledi. 
 

FreeZone’lu gençler, “Okul Bitti Free’sin FreeZone’la İyisin” mottosuyla düzenlenen kampanya kapsamında Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da, Razer gaming aksesuarlarında ve mobil ödemede %50’ye varan indirimlerden yararlanabilecek. 


 
Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile genç müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyor. 
 
Vodafone FreeZone, okulların tatile girmesiyle genç müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. 
 
“Okul Bitti Free’sin FreeZone’la İyisin” mottosuyla karne dönemine özel olarak düzenlenen kampanyada, FreeZone’lular Vodafone Yanımda uygulamasından ulaşılan Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da 100 TL’lik alışveriş yaptıklarında sepette 30 TL indirim alacak. 
 
FreeZone’lulara ayrıca, Vodafone mağazaları ve vodafone.com.tr’de seçili Razer gaming aksesuarlarında ikinci ürün %50 indirimli olarak ve 12 ayda ödeme kolaylığıyla sunulacak. 
 
Diğer yandan, FreeZone’lu gençler Vodafone Mobil Ödeme ile yapacakları oyun ve dijital üyeliklerde 30 TL indirimden yararlanabilecek. 
 
 Karne dönemine özel olarak düzenledikleri kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her zaman yeni fırsatlar sunuyoruz. Genç müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı ve bütçe dostu teklifler geliştirmeye önem veriyoruz. 
 
Karne ve tatil sevincini bir arada yaşayan gençlerimiz için ‘Okul Bitti Free’sin FreeZone’la İyisin’ söylemiyle yeni bir kampanya geliştirdik. 
 
Bu kapsamda, genç müşterilerimize Her Şey Yanımda FreeZone Dükkan’da, Razer gaming aksesuarlarında ve mobil ödemede çeşitli indirimler sunuyoruz. 
 
Bu vesileyle, gençlerimize keyifli bir tatil dönemi diliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, yenilikçi ürün ve servislerimizle genç müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” 
 
FreeZone Dükkan’dan gençlere özel ayrıcalıklar 
Her Şey Yanımda içinde yer alan FreeZone Dükkan’la gençlere çeşitli faydalar sunuluyor. 
 
Gençler, FreeZone Dükkan’da e-pin’den gaming aksesuarlarına, tekstilden kişisel bakım ürünlerine kadar, aradıkları ürünleri tek butikte bulabiliyor. Ayrıca, FreeZone’lular için 100 TL alışverişe sepette 30 TL indirim yapılıyor.  
 
Gaming kategorisinde seçili 2. ürüne %50 indirim 
Vodafone FreeZone, Razer markası ile birlikte gaming kategorisindeki ürün çeşitliliğini de artırdı. 
 
Mouse’dan monitöre, klavyeden gamepad’e birçok kategoriden ürünlere Vodafone’dan ulaşılabiliyor. Gençler, tüm ürünlere faturaya ek 12 ayda ödeme kolaylığıyla sahip olabiliyor. 
 
Diğer yandan, Vodafone FreeZone’un karne kampanyası kapsamında, Razer Deathadder V2 X Hyperspeed Mouse alana Razer Keyboard Cynosa Lite %50 indirimli sunuluyor. Vodafone FreeZone’un karne kampanyası Haziran sonuna kadar devam edecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area