Ads Area

Türkiye’nin 4 ünlü çizeri Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile yaz mevsimini çizdi

Samsung Galaxy, Türkiye’nin 4 ünlü ilüstratörü ve karikatüristi ile ‘4 Çizer 1 Eser’ isimli projeyi hayata geçirdi. 
 

Türkiye’nin önde gelen 4 usta çizeri Emrah Ablak, Cem Güventürk, Mert Tugen ve Merve Atılgan yaz mevsimine girerken bir araya geldi ve canlanan hayallerini Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile herkes için çizdi. 
 


Samsung, ‘4 Çizer 1 Eser’ projesiyle Türkiye’nin 4 ünlü çizerini bir araya getirdi ve hayallerini çizimlerle gerçeğe dönüştürdü. 
 
Karikatürist Emrah Ablak ve Cem Güventürk, ilüstratör Merve Atılgan ve Mert Tugen’in çizimleri ile yer aldığı ‘4 Çizer 1 Eser’ projesi kapsamında, 4 ünlü çizer #KurallarıSenYaz mottosuyla Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile herkes için çizdi. 
 
Çizerler, kendi tarzlarını yansıttıkları dört farklı çizimden oluşan ortak bir eser ortaya çıkardılar. 4 turda 4 çizerin katkılarıyla son haline gelen ortak eser, https://www.samsung.com/tr/explore/life-hacks/4-artist-1-art-piece/ adresinden ve Samsung Türkiye’nin sosyal medya hesapları üzerinden sanatseverlerle buluşuyor. 
 
4 ünlü çizer eserlerinde sadece doğayı canlandırmakla kalmadı, insanın içindeki neşeyi de harekete geçiren güneşin enerjisinden ilham alarak Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile pozitif duygulara ve yaratıcılığa da odaklandı. 
 
#KurallarıSenYaz etiketi ile herkesi yaz heyecanına dahil olmaya çağıran Samsung, tüm Galaxy S22 Ultra kullanıcılarını, S Pen ile hayallerini çizmeye ve paylaşmaya çağırıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area