Ads Area

Huawei FreeBuds SE Herkese uygun yarı kulak içi TWS kulaklık

Benzersiz bir şekilde tasarlanmış HUAWEI FreeBuds SE piyasaya sürüldü. 
 

HUAWEI FreeBuds SE, akıllı deneyim ile mükemmel ses kalitesine, saatlerce rahat bir dinleme deneyimi sağlamak için rahat ve ergonomik bir uyuma sahip. 


 

HUAWEI FreeBuds SE'nin pil ömrü ve yarı kulak içi tasarımı, işe giderken, evden çalışırken veya çevrimiçi derslere katılırken rahat ve tatmin edici bir ses deneyimi sağlıyor. 

 
TWS kulak içi kulaklıkları ilk kez denemek isteyen kablolu kulaklık kullanıcıları için HUAWEI FreeBuds SE en uygun seçim.
 
Özgürce dinlemelerine ve daha akıllı bağlantı kurmalarına olanak tanıyarak yeni kullanıcıların TWS kulaklık kullanmaya başlamasını ve keyfini çıkarmasını kolaylaştırıyor. 
 
Şık hafif tasarım 
HUAWEI FreeBuds SE'nin kompakt şarj kutusu avuç içine sığarak kullanıcılara güvenli ve rahat tutuş hissi sunuyor. 
 
Kasanın parlak yüzeyi hafifçe parlıyor ve konturlar kasayı modaya uygun bir tasarım kazandırıyor. HUAWEI FreeBuds SE, bulutların ve gökyüzünün ağırlıksızlığından ilham alan yıldız mavisi ve beyaz olmak üzere iki renge sahip. 
 
HUAWEI FreeBuds SE'nin tasarımı, antik unsurları teknolojiyle bütünleştirerek, ürünün gerçek güzelliğini ortaya çıkarmak için klasik ve modern tasarımı bir araya getiriyor. 
 
Rahat yarı kulak içi tasarım 
Kullanıcıların TWS kulak içi kulaklıklarla ilgili temel taleplerinden rahatlık ve kolaylık başta geliyor. 
 
HUAWEI FreeBuds SE, yarı kulak içi tasarımlı bir çift kulaklık olarak dış kulağın hatlarına uyacak ve kulak kanalındaki basıncı azaltarak nefes alabilen, hafif bir uyum sağlayacak şekilde üretildi. 
 
Ayrıca HUAWEI FreeBuds SE, tüy kadar hafif ve esnek üç farklı boyutta cilt dostu silikon uçlarla birlikte geliyor. 
 
Kullanıcılar, silikon uçların boyutunu ihtiyaçlarına göre seçebilir, böylece kulak içi kulaklıkları rahatça takabilir ve kaygısız bir deneyim yaşayabilirler. 
 

Huawei FreeBuds SE Daha geniş ses alanı sunmak için 10 mm büyük dinamik sürücü 

Ses kalitesi, anlaşılması zor bir terim gibi görünüyor, ancak aslında donanım konusunda son derece yüksek gereksinimleri var. 
 
HUAWEI FreeBuds SE, özel akustik bileşenleri benimseyerek kompakt gövdesine 10 mm büyüklüğünde dinamik sürücü yerleştirildi. Baslar dalgalı ve güçlü olmasının yanında geniş ses alanı harika ses kalitesi sunuyor. 
 
Yüksek hassasiyetli kompozit diyafram, sesin her ayrıntısını yeniden oluşturuyor 
Kaliteli bir diyafram, hoparlör hassasiyetini etkili bir şekilde artırabilir. Diyafram ne kadar hafif ve sert olursa, sesin ayrıntıları o kadar iyi yeniden üretilebilir. 
 
HUAWEI FreeBuds SE, PU'nun yüksek uyumu ve PEEK'in sertliği ile birlikte gelen PEEK+PU+PET titanyum kubbeli diyafram kullanıyor. Aynı zamanda titanyum kubbe, müzikteki ayrıntıları güçlü bas ve parlak tiz ile yeniden üretebiliyor. 
 
Çağrı gürültü engelleme
HUAWEI FreeBuds SE'nin yarı kulak içi tasarımı, gürültünün bir kısmını etkili bir şekilde ortadan kaldırarak sessiz bir dinleme deneyimi sunuyor. 
 
HUAWEI FreeBuds SE, çevresel gürültü engelleme (ENC) ile birlikte aramalar sırasında net ses sunarak kullanıcıların arama yapmak için sessiz bir yer bulmasına gerek bırakmıyor. 
 
Çift mikrofon huzmeleme teknolojisi, kalabalık ve gürültülü alanlarda bile her aramanın kristal netliğinde olmasını sağlamak için hedef sesi ortam gürültüsünden yüksek doğrulukla ayırıyor.  
 

Uzun ömürlü güç, her zaman müzik 
Kablosuz kulaklıklarla müziğin keyfini çıkarırken pil ömrü sorun olabilir. 
 
Ancak HUAWEI FreeBuds SE, kompakt tasarımı içinde büyük bir pile sahip ve yeni nesil yonga seti pil ömrünü etkili bir şekilde artırıyor. 
 
Tam şarjlı kutusu ile 24 saat müzik çalma sağlayabiliyor ve bir çift tam şarjlı kulaklık, 6 saat kesintisiz müzik çalabiliyor. 
 
İster uzun mesafeli bir yolculuk ister tam gün çevrimiçi bir ders olsun, kullanıcılar pil seviyesi hakkında endişelenmeden FreeBuds SE’yi kullanabilirler. Sesli aramalar için HUAWEI FreeBuds SE, tam şarjlı kutusuyla 16 saat arama sağlayabilir ve kulaklıklar tam şarj olduğunda 4 saat kullanılabilir.  
 
Daha hızlı bağlantı için Bluetooth 5.2 
Kullanıcıların en iyi dinleme deneyimini yaşamalarını sağlamak için HUAWEI FreeBuds SE, daha düşük güç tüketimi, daha yüksek bağlantı kararlılığı, daha hızlı aktarım hızı ve etkin bir şekilde bağlantı kesilmesini ve gecikmeyi azaltan yeni nesil Bluetooth 5.2 teknolojisine sahip. 
 
İster Android ister iOS olsun, HUAWEI FreeBuds SE sorunsuz bir şekilde bağlanabilir ve kolaylıkla kullanılabilir. 
 
En son Bluetooth 5.2 teknolojisi ile HUAWEI FreeBuds SE, gecikmeyi önemli ölçüde en aza indirerek sesi ekrandaki hareketle senkronize ederek en sevdiğiniz şovların ve oyunların her zamankinden daha sürükleyici olmasını sağlıyor. 
 
HUAWEI FreeBuds SE'nin şarj kutusu ilk kez açıldığında, telefonunuzda otomatik olarak bir açılır pencere eşleştirme istemi oluşturacaktır. Ayrıca akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler gibi yakındaki Bluetooth cihazları anında bağlanabilir. 
 
HUAWEI FreeBuds SE, HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön siparişe açıldı. 
 
649 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Yıldız Mavisi ve Beyaz renk seçenekleriyle sunulan ürün, 4 ay vade farksız taksit imkanına sahip. Ayrıca iki adet FreeBuds SE Yıldız Mavisi alındığında sepette 100 TL daha indirim yapılıyor. 
 
HUAWEI FreeBuds SE fiyatı, başka bir kategorideki HUAWEI ürünüyle beraber satın alındığında fiyatı 499 TL’ye düşüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Ads Area